Switch to full style
Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.

Pravidlá fóra

Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.
Odoslať odpoveď

Re: Hnačka, redšia stolica, neudržanie stolice

Pia 23.11.2018 10:46

Nero mával sracky a ma take horšie trávenie a začína mat problémy aj s nohami
Ale tieto dve kyseliny, Bria a Masa, tak tie sa poseru fakt len výnimočne.. aj to len vtedy keď zožerú vela vnútornosti bez kosti alebo tak.. a odkedy žerú granule tak hnačky nehrozia

Pon 04.02.2019 8:09

Ja uz neviem, co si mam o tom mysliet. V piatok mi prehnalo psa, akoze kompletne, ze voda, navecer a to bola rychlovka, par krat sme boli o desiatej zalahol a bol klud, ale teda vytoto z podoby. Netusila som z coho, nic take nedostal, vonku neverim, ze cosi zozral, aj ked samozrejme stat sa moze. Si hovorim, dufam, ze mu nieco nesadlo len, vypadal dobre, dala som mu zemiaky - inak fakt lepsie ako ryza - normalne :kak: na obed v sobotu, tak hovorim super, tak som mu pridala hrst granul v sobotu na obed, stale pohoda. Tak som mu dala polovicnu davku aj na veceru. A zas voda, celu noc som s nim behala, pricom grancli dostal fakt tak pohar dokopy za cely den. Pointa je, ze v piatok na obed dostal z noveho mecha granule. Tie iste, co mal predtym, len boli nove. Je mozne, ze su pokazene? Bo dala som zas psovi hned len zemiaky, zas uplna pohoda, pes furt hladny samozrejme. Dnes som mu do zemiakov dala maso, pohoda... Ale bojim sa tam dat tie grancle zajtra :nwm:

Pon 04.02.2019 9:21

Toto presne sa stalo kamoske so stenatom, tusim polrocnym. Jedla granule istu znacku, ta ista prichut. Kupila nove vreco, pes sa zosral. Dala dietu, dobre bolo, dala granule, pes zosraty. Kupila nove vreco, tu istu znacku a prichut a pes ok.

Pon 04.02.2019 9:35

No, sak aj on ma uz pomaly pol roka. A mi to pride divne, bo hnacku nemal od tych 3 mesiacov, ci kolko mu bolo a to uz podostaval vselico. Odkedy prezubil kompletne uz aj kosti zere. A teraz som schvalne kupila grancle, cely mech len a len kvoli tomu, bo som chcela uz prejst na barf, ze sme mali ist v utorok vetovi... Keby vydrzal do utorka, tak uz nekupujem a prejdem na barf. Som to musela zrusit :ua: Ja tie grancle som uz ani nechcela, len schvalne kupila, nech mu nic nerozhasim teraz pred navstevou veta a nie, jak naschval :prd: Keby aspon male balenie toho vyrabali, ale nie, len tych 12kg :pac:
Odoslať odpoveď