Hnačka, redšia stolica, neudržanie stolice

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Nie veľmi ideálne exkrementy...čo s tým?

Poslaťod Tatiana » Štv 10.04.2008 12:55

Silwuska píše:Nas Maco zas mal po atb strasnu zapchu...uz som to niekde pisala...jak bol ukrceny v krikoch, oci vypulene :oo: brucho stahnute, vzdychy jak pri porode :haha: uz som len cakala kedy povie" sakra prace nemuzu se vys :kak: " :haha:
vsak si mu chudakovi mala supnut cipok :ahoj:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Nie veľmi ideálne exkrementy...čo s tým?

Poslaťod Silwuska » Štv 10.04.2008 13:01

Dostal k veceri poriaadno oleja a na druhe rano uz to islo jak po masle...hmmm...po oleji :lol: ale bol suprovy chudacisko...tie jeho oci normalne rozpravali, skor nadavali :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: hnačka

Poslaťod Lucifer » Ned 22.06.2008 13:04

Neviete mi nahodou poradit? :nwm: Izaak ma uz asi v kuse (s malymi prestavkami) hnacku asi mesiac. Zo zaciatku bola taka trochu hlienovita, na to dostal nejake lokalne lieky...zevraj to mohol sposobit nejaky parazit, na ktoreho nezaberaju odcervovacie tabletky...zevraj to mohol dostat tak, ze olizal moc nejakeho infikovaneho psa. Vysledky vzoriek stolice mal potom uz negativne. Potom sa hnacka vratila zase, tak dostal na 10 dni Entizol a po dobrani ju ma zase...Mna uz asi picne! Pritom dostava len varenu stravu, teraz prevazne kura s ryzou, je uplne normalny, hravy, culy a zravy, len nechapem tie hnacky...Niekto na cvicaku hovoril, ze to moze byt aj tymto teplom, ale zeby to mohlo byt tak dlho, tak o tom pochybujem :nwm: Zajtra pojdeme zase na veterinu, dostane teraz hladovku, ale aj tak som sa chcela opytat, ci nemate s niecim takymto nejake skusenosti...Diky! :poklona:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: hnačka

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 22.06.2008 13:14

vyskúšaj vynechať ryžu a daj ovsáky. znie to čudne, ale môjmu sa upravila stolica až keď prestal jesť ryžu. Dovtedy to bola na preskačku hnačka a také riedke prd.. :smile:
Nemusí to zabrať, len mne sa takáto haluz stala.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: hnačka

Poslaťod Amaguk » Ned 22.06.2008 13:16

a skusila si tu kuru probiotikami?
nam perfektne pomohli...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: hnačka

Poslaťod Lucifer » Ned 22.06.2008 13:20

Vidis Ulfica? :jop: To inac nie je ani taky zly napad...Minule som skumala Izaakove :kak: a nechapala som, preco v nom nachadzam cele kusy nestravenej ryze (tie ako keby supiny celozrnnej ryze)...Pritom dostava iba tu prirodnu (hnedu) ryzu...Skusim a dakujem :jop: :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: hnačka

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 22.06.2008 13:27

No presne, aj u nás bolo "bodkované" hovienko... od ryže.
Skús, uvidíš.

Ja som sa akurát vrátila z oslavy slnovratu, žral tam konzervy, ludia mu podhadzovali kadejaké opekané hovadinky a spal na studenej tráve, tak dnes ráno už som videla, že je zle :kak: takže aj ja s tým budem mať teraz trochu robotu. :ach:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: hnačka

Poslaťod Lucifer » Ned 22.06.2008 13:37

Tak sa teda podme liecit spolu :no: Drzim Vam palce na skore znovunajdenie tvarnej hmoty :kak: :lol: (pekne mi :censored: ...pisanie Bc. prace robi svoje :haha: )
P.S.: Asi zacnem Izaakovi denne davat aj probioticky jogurt...Zevraj aj ten by mohol pomoct...Dakujem este raz :jop: :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: hnačka

Poslaťod Amaguk » Ned 22.06.2008 13:44

Lucif, len dufam, ze sa to neodrazi na kvalite tvojej prace, t.j. ze nebude na :kak:, :heh: :no: - ale nie, ty to zmaknes aj popri Izziho srajdach na otlicnuju :smile:

tie probiotika urcite neuskodia, je to dobra vec... :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: hnačka

Poslaťod lucik » Ned 22.06.2008 13:47

jeziiis, vy nepozerate reklamy? :pac: predsa Activiu od Danone treba! :heh:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: hnačka

Poslaťod Amaguk » Ned 22.06.2008 13:57

heh, sa smejes, ale u nas probio fakt zabrali, a nielen pesovi ale aj mne
teda, nie prave Activia, lebo nemienim investovat do ich reklamnych kampani :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: hnačka

Poslaťod Lucifer » Ned 22.06.2008 14:23

Amaguk píše:Lucif, len dufam, ze sa to neodrazi na kvalite tvojej prace, t.j. ze nebude na :kak:, :heh: :no: - ale nie, ty to zmaknes aj popri Izziho srajdach na otlicnuju :smile:

Teraz sa mi inac dari celkom tvorit...nemyslim tym tvarne :kak: :haha: Ale naozaj ma niekde trapi ta Izaakova srajda...V kuse nad tym niekde rozmyslam, ze z coho to ma :nwm:
Mozem inac davat taky jogurt aj jeden denne? Ja mu davam teraz kazdy den 8 tabliet Pangaminu - 4 rano a 4 vecer. Mam ich potom, ako nabehnem na jogurty, vysadit? Dakujem :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: hnačka

Poslaťod Amaguk » Ned 22.06.2008 14:40

podla v pohode aj kazdy den, ak to bude chciet a nepreje sa mu
pangamin nemusis vysadit - ten ma aj ine zdrave zlozky - B vit,. stopove prvky... :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: hnačka

Poslaťod rea » Ned 22.06.2008 15:39

Lucif nechodíte sa kúpať? Neslope nejakú nedôveryhodnú vodu?
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré aj zlé. Skôr ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ.
rea
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425

Re: hnačka

Poslaťod lucik » Ned 22.06.2008 16:00

och, reuska, ako poeticky si to napisala :heh:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby