Zmena pigmentácie - ňufák, vankúšiky, semenníky...

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Zmena pigmentacie semennikov

Poslaťod silvuska » Štv 29.04.2010 18:30

hej ? tak fajn lebo som sa zlakla ze to je nejaka choroba alebo tak .. lebo to take tmavohnede flaky..z nicoho nic .. tak ok uz som spokojna :) dakujem :)
silvuska
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

sčervenel mi pes

Poslaťod tomas55 » Uto 03.12.2013 21:43

Dobrý večer, Chcem sa spýtať tých čo sa vyznajú a poprosiť aby poradili.
Včera v noci ku mne prišiel moj pes ,ľahol si ku mne a celý sa triasol(ešte deň pred tým som nič neregistroval).Nevedel som čo je s ním keď som sa zobudil ale nič som neriešil a ako som prišiel domov o cca 14 tej otec mi hovoril s bratom že je nejaký celý červený.Uši brucho aj teplotu mal.Boli sme s ním u zverolekárky ona mu dala injekciu hovorila, že na teplotu. A dávala mi všetko možné k tomu tabletky atd atd....ale už predtým hovorila že už mali dvoch takých a že normalne sa s toho dostali že asi to je alergia alebo možno niečo zjedla ale to pochybujem ale možné je všetko...

Tak chcem sa spýtať vzhľadom k tomu že moc neverím zverolekárom a niesom doverčivý človek(hlavne ohľadom peňazí) že či tu nieje niekto čo sa naozaj do toho vyzná a povie čo zaberá, seriózne ako mu mám pomocť a kto sa do toho vyzná tak prosím o radu.
Ďakujem vopred za pomoc

Tomáš
tomas55
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: zčervenej mi pes

Poslaťod sabe » Str 04.12.2013 9:39

A to akoze uveris nejakemu nahodnemu cloveku na fore, ked neveris zverolekarovi? Ak neveris jednemu, tak skus ist k druhemu.
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Re: sčervenel mi pes

Poslaťod tomas55 » Str 04.12.2013 9:52

nie ze neverim tak jak myslis, ale zverolekar mi najprv povedal ze mali tam dvoch takych a normalne presli z toho a potom ked skoncila obhliatka dala jej injekciu na teplotu a potom mi davala take tabletky take hento hento...uz za tu injekciu som platil 10 eur neviem co by zauctovala dalej...
tomas55
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: zčervenel mi pes

Poslaťod Offca » Str 04.12.2013 12:00

Mne ako prvá vec napadla alergická reakcia, ale psa videla vetoška. Iné ti neostáva, lebn zatial jej veriť, a hlavne dať na svoje oči. Psa sleduj, uvidíš, či to, čo dostáva, aj zaberá.
Vnímam veci podobne ako ty a dávam hlavne na vlastné dojmy. My toho psa na očiach nemáme.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: zčervenel mi pes

Poslaťod lucik » Str 04.12.2013 12:19

a akú teplotu mal pes? a ako bol na tom po injekcii a ako je na tom teraz? už mu teplota nestúpla? a na čo mu dala vetka tabletky a aké?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: sčervenel mi pes

Poslaťod tomas55 » Str 04.12.2013 17:58

nezobral som tie tabletky ona hovorila ze na teplotu...potom mi odporucila to uhlie ale neviem to do nej dostat ...teplotu mala 39,4 alebo 39,5 vyssiu mala dnes uz to je lepsie len taka nevladna je...ale cumak ma uz v poriadku mokry aj studeny
tomas55
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: sčervenel mi pes

Poslaťod tomas55 » Štv 05.12.2013 10:51

takze sme isli k veterinarovi a dal mu tri injekcie ...este zajtra pojde na injekciu a od soboty bude na antibiotikach...nevyznam sa v tom tak radsej dam na nho...a dakujem este raz
tomas55
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Zmena pigmentácie - ňufák, vankúšiky, semenníky...

Poslaťod DusSia » Pon 23.03.2015 13:27

Pochybujem môj pes to ma dlho a to je teplo :ua:
DusSia
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Choroby