Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod wer » Uto 14.02.2017 20:47

Buchta, ty si taky zakerak. :no: Ano, potichu sledujes, aby si potom zautocila. Nic to, ja sa tiez povznesiem, ani tu tvoju zakernu vetu nepouzijem na teba.. A neprajem vam nic zle, nech sa vam dari co mozno najlepsie a bonca bojuje aj nadalej. :ahoj:
A teda predstav si, ze tiez chcem len pomoct, lebo tuto diagnozu mame, myslim, dost rozvinutu... A na svojho psa nekaslem, ako si to myslis a xkrat si mi davala najavo...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod Buchťa » Uto 14.02.2017 21:12

wer píše:Buchta, ty si taky zakerak. :no: Ano, potichu sledujes, aby si potom zautocila. Nic to, ja sa tiez povznesiem, ani tu tvoju zakernu vetu nepouzijem na teba.. A neprajem vam nic zle, nech sa vam dari co mozno najlepsie a bonca bojuje aj nadalej. :ahoj:
A teda predstav si, ze tiez chcem len pomoct, lebo tuto diagnozu mame, myslim, dost rozvinutu... A na svojho psa nekaslem, ako si to myslis a xkrat si mi davala najavo...


Ne, nejsem zákeřák (Ty jsi první, kdo mi to napsal, řekl atd...). Vždy se snažím maximálně pomoci, komukoliv. Pokuď máš ten pocit, že jsem zákeřák = je mi to líto. Kdykoliv sis mohla se mnou cokoliv vykonzultovat, pokuď se Ti něco nelíbilo - máš veškeré kontakty na mou osobu, ale už dávno jsi to neudělala.
A múžeš na mě použít cokoliv, co uznáš, že je zlé. S tím souhlasím = jsem ochotna přijat ZV.
Nic jsem potichu nesledovala (podle Tebe). Chodila jsem na DF, normálně přihlášena, jen jsem neměla většinou potřebu prispívat = komentovat - stačilo sledovat, kdo je přihlásený . Nic nebylo z mé strany na tajnáše a měla jsem dost svých problémú, se kterými jsem nechtěla nikoho zatěžovat a určo né veřejně.

A věř tomu, že již dávno jsem povznesena nad Tvé útoky, které jsem zde neregistrovala, na svou osobu, jen já (nebudu nikoho jmenovat, když Ti, co mi to psali, budou "rovní" = přihlásí se).

Pokuď chceš, klidně zkopíruj naše chaty - co jsem se Ti dovolila radit, ohledně Tvého drobce. A věř mi, necítím žádnou chybu a podraz z mé strany - život, jakéhokoliv drobce je mojí prioritou. A také si uvědomuji, že je potřeba se celý život učit a že nikdy nebudu vědět vše. Krásný večer :smile: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod wer » Uto 14.02.2017 21:16

Ja hovorim cisto o tejto teme a o tvojich reakciach na mna prave. Tvoje podrypy o fyzioterapeutke :heh: Isteze nezainteresovany netusi :heh:



A teda, aby som bola s kazdym zadobre - z toho som vyrastla uz davno. Ale tiez nemozes povedat, ze nie som ochotna pomahat...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod wer » Pia 31.03.2017 18:53

tak update, ak by niekomu pomohli info k tejto diagnoze... uz prisli komplikacie. :plac: opak toho, co som ocakavala... cakala som inkontinenciu, ale pax ma problem vyprazdnit mechur. :ua: povodne som myslela, ze prostata zvacsena - aj haravku sme tu mali akurat, ale podla vsetkeho je to neurologickeho povodu. :plac: malo cika, moc je tmavsi. teraz je tam aj mierny zapal, dostal atb a protizapalove lieky. ale podla vsetkeho sa nevyhneme cievkovaniu. a dalej neviem.... :plac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod majjuna25 » Sob 01.04.2017 7:27

Och Paxík :plac: To je mi ľúto, wer :ua: Snáď zápal sa rýchlo vylieči, ďalší už nepríde a Paxíkovi sa ešte polepší...i keď vie, že to nie je len o zápale, ale :plac: Ja som inak tiež myslela, že ak, tak to pokračuje inkontinenciou, i keď je asi logické, že tie problémy s vyprázdňovaním môžu byť i takéhoto charakteru :ua: Snáď je to len prechodné :ua: Držte sa obaja, posielame veľa síl...!
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod wer » Sob 01.04.2017 7:37

Praveze ani nejde o zapal. :plac: Davaju nam malu nadej, ze ked sa zapal vylieci, bude moct lepsie cikat... Inak kateter a to su uz potom permanentne zapaly... :ua: Strasne, ze to skonci na tomto, co tam po nohach... :plac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod Silvuch » Sob 01.04.2017 7:41

:oo: :plac: paxik.. tiez by som cakala opak.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod Elis » Sob 01.04.2017 10:53

:ua: :ua:
wer - na tohle proste ani neni co napsat ...
snad se veti pletou.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod wer » Pon 03.04.2017 19:52

No. :plac: Idu mu zaviest permanentny kateter v stredu. Zivot nie je fer. :plac: Vysledky krvi vsetko ukazkove, keby nie neurologickeho problemu, zdravy pes, ktory absolutne nevyzera na svoj vek. :plac:
Co bude dalej, netusim a netusia asi ani veti... Prislo mi, ze mi nepriamo naznacju, ze psov v takomto stave utracaju (alebo este skor, ako sa k takemu prepracovali...). :plac: Ani mi nevedeli povedat, kolko dokazu s tym psy este fungovat... Ale vraj u ludi to byvaju aj roky. Tak mozno...?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod Elis » Pon 03.04.2017 19:58

:plac:
ach :ua:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod hisham » Pon 03.04.2017 20:26

To ma tak strasne mrzi :plac: Myslim na vas.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod majjuna25 » Pon 03.04.2017 21:03

achjo :plac: ozaj to nie je fér :ua: Malý Paxík, toto si nezaslúži :plac:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod Connie » Uto 04.04.2017 2:54

:plac: :plac: Držte sa! Moc držím palce.
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod pigie » Uto 04.04.2017 5:52

:ua: Drzim palce! Je to zle, ale verim, ze vy zvladnete aj tuto komplikaciu :yes: :jop:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Stavce tlačia na miechu, syndróm Cauda Equina

Poslaťod katkariinka » Str 05.04.2017 6:36

Wer,držím vám palce. Nech je v rámci možností všetko v najlepšom stave.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby