Nechutenstvo

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Celaskon » Ned 21.06.2009 0:49

ja by som odporúčala navštíviť veterinára, za tým môže byť aj niečo vážne :smile:
"Living with a dog is easy - like living with an idealist." - H.L. Mencken
Celaskon
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37
Bydlisko: Nitra/Brno

Re: Nechutenstvo

Poslaťod ruutu » Ned 21.06.2009 11:01

mozu byt aj gardie... nas sa takto spraval ked mal gardie.. jedol trosinku a hlavne ho mal total na haku jedlo..
ruutu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 586
Bydlisko: Petrzalka

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Sim » Uto 23.06.2009 16:26

taak včera bol pri nas veto,dal jej injekciu na travenie,velmi nemam pocit ze by to robilo zazraky lebo este stale nepapa :plac: ale je to uz postupne lepsie.....musime ju kazdu hodinu napajat lebo nechce velmi ani pit..a je takto uz 6 den...:/:(
Dufam ze mam doma bojovnicku a že to zvladneme....
A ´myslim si ze jej niekto niečo hodil........
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Sim » Str 24.06.2009 9:22

nepomohla ta injekcia,dnes rano som bola pri nej a nevladala ani chodit...:((logicky nema ani z čoho vladat)bohuzial ja musim trcat v skole (ešte že mame hodinu na compoch:D)ale oco a babka by s nou mali ist k veterinarovi do Košíc alebo do Spišskej ked ten na náš nepomohol:(
Dufam ze vsetko dobre dopadne lebo rano to fakt vyzeralo na male.... :plac: :plac: :plac:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Sunny » Str 24.06.2009 15:36

Uff, tak dúfam, že veto pomôže, 6 dní bez jedla a takmer bez pitia je už fakt hodne zlé :ua:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Nechutenstvo

Poslaťod krista » Str 24.06.2009 20:21

simuska,čo nové ??? :plac: až sa bojím opýtať...
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Sim » Štv 25.06.2009 7:56

tak pomohlo to
krmime ju s pomletym mäsom do papulky a pekne to prehltne,predtym aj to vypluvala a to iste s vodou
taak dufam ze tak dalej sa to bude lepšit...
veterinari zo SNV typuju že ju niekto otravil alebo zbil po hlave a že otras mozgu a zati ze nechce ani jest.... :plac:
ale je to uz lepšie
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Sunny » Štv 25.06.2009 8:26

Uff, chvalabohu. Ľudia sú hrozné... ani nemôžem napísať že svine, bo by som tie prasiatka urazila :hmm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Sim » Pia 26.06.2009 17:25

to dufam aj ja.......dakujem...no bohužial odvtedy nebol ziadny postup že by sa to zlepšilo ale tak ja nadej este nestracam......
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Nechutenstvo

Poslaťod lenka_1705 » Sob 27.06.2009 20:46

Moj pes tiez nechce zravat. ma 9 mesiacov a krimim barfom. ked bol maly stale vypytoval jedlo, od kosti sa nepohol aj 3 hodiny. teraz ked idem jest ho to vobec nezaujima, cokolvek mu dam, pride meter pred misku, nahodi divny ksicht, zacne cuvat a odide. ked mu dam maso pred papulu tak nechce, alebo mi to zozere len z ruky. inak sa normalne hra, jasi, beha. nehnackuje, nezvracia ani nic neobvykle. kazdy mi hovori ze to je z tepla, sice ma dost hunatu srst ale uz to trva s prestavkami dost dlho, no asi odkedy su tie tepla, ale napr. teraz je len nejakych 20 stupnov a aj tak je k zradlu apaticky. moze byt ze mu uz nechuti surove maso? (piskoty alebo granule zozere) alebo je to len tym teplom? :nwm:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Sim » Str 01.07.2009 20:01

taak už sme to skoro vzdavali ale boli sme dnes este v Ke.....a tam nam spravili rentgen,ktory je čisty
zo Snv este si mysleli že či nahodou nedostala vyron do hlavy
to v Ke vyvratili a podla nich(ke)je to otrava,s čim mozem len suhlasit
povedali nam aj jaky jed(ale ja si uz nepametam ten nazov)a ze je bezne dostupny v nejakych hnojivach.....a ma presne Perline priznaky........dali nam infuziu,nejake injekcie a este zajtra mame infuziu na doma
taak dufam ze uz bude vsetko DOBREEEEE
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Sim » Pia 03.07.2009 9:08

včera večer sme jej davali doma infuziu,uz by aj pekne pila a dokonca papala....nie vela ale papala
zlepsuje sa aj chodza....juuj taka som happy
dufam ze nic nezakriknem a bude sa to nadalej zlepsovat
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Sim » Str 15.07.2009 20:26

tak budem stručna.....mam smutne spravy
už sa zlepšila chôdza a aj papa,pije ale ta triaška sa strašne zhoršila
debatovali sme o tom z naším veterinarom a aj s veterinarmi s KE a vraj aj oni aj my sme spravili vsetko co sa dalo...
zajtra ju dame pravdepodobne utratit( :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: takto vyzerám a zajtra ešte len budem)
je to preto lebo sa strasne pretu triašku trapi a ja ju trápiť nenechám....radšej nech tam hore ako by sa mala trápiť :plac: :plac: je vidno že by aj chcela sa pohybovať ale nie vždy sa jej to podarí...
takže tak :plac: :plac:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Niki » Štv 16.07.2009 11:30

ach jo :slzy: drž sa
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Nechutenstvo

Poslaťod Sim » Štv 16.07.2009 11:32

už je potom :slzy: :slzy: :slzy: :slzy: :slzy: :slzy: Perla navždy odišla do psieho neba,nie je to lahke ale snad sa mi podari s tym vysporiadat a najst si vhodneho noveho psika.....aspon tak perfektneho ako bola ona...
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby