Magnetická rezonancia

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Magnetická rezonancia

Poslaťod 1siminka » Štv 18.10.2012 18:47

ja mam z Brnom zlu skusenost nasli nam ulne inu diagnozu a tahali len peniaze , nakoniec tam zase musim koli magneticke rezonancii co tam ani nezistili ze treba aj pristup bol onicom
1siminka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Magnetická rezonancia

Poslaťod miusiatko » Sob 22.06.2013 10:55

Davam do pozornosti, ze MRI sa da robit aj v Budapesti na klinike, cena (macka) 50000HUF (170eur), s USG vysetrenim srdca a EKG je to necelych 200eur. Na Jaggy chceli len za MRI za podobneho pacienta pred rokom 400eur.
V nedelu tam idem s paralyzovanou mackou, tak podam report :no:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Magnetická rezonancia

Poslaťod Buchťa » Sob 22.06.2013 14:35

Offtopic: Miu,dávej pozor po cestě a držím palečky a pěstičky - moc a moc :yes: :yes: :yes: .

Toto kdybych věděla,když Bofinek ochrnul - já jsem taková :censored: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Magnetická rezonancia

Poslaťod miusiatko » Ned 23.06.2013 20:33

takze slubene dojmy - pri vysetreni som nebola (robilo sa na klinike pre ludi), Dr. Kerekes je velmi mily a velmi podrobne vysvetluje (anglicky, madarsky, neviem ci vie nejaku dalsiu rec). Na zvieratach mu velmi zalezi a je naozaj ustretovy k utulkom/docaskarom.
Cesta trosku dlhsia, lebo sa mi nechcelo kupovat dialnicne, ale stale neporovnatelne lacnejsie ako Jaggy.
Mail, keby ste niekto potrebovali MRI a byvate viac na juhu kerekeszoltan@t-email.hu
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Magnetická rezonancia

Poslaťod Pinklady » Uto 25.06.2013 15:48

Jaggy je drahsia,tam je to fakt okolo 400eur,ale za kontrolne rezonancie platime ovela menej,takze ja nelutujem,nakolko nas musi na rezonanciu 2x rocne kvoli kontrole stavu. Mame diagnozu,kde je asi 15% recidiva stavu, nikto nevie zarucit,co sa tam moze diat. Ale hadam sa nic diat nezacne. My sme tento rok absolvovali 3X rezonanciu, ta prva bola najdrahsia, v ramci tej druhej uz bola aj operacia. Tam v Budapesti hned aj vedia operovat,ak je nejaky akutny stav? ci je to len vysetrenie? My chodime na jaggy ako na klavir, ale na doktora Tomeka nedam dopustit. Je to zlaty clovek a nam zachranil Herculeska za 5 sekund 12. Herculesko tu beha vedla mna a do takejto operacie by sa nikto nepustil len tak. Hercules mal arachnoidnu nezhubnu cystu hned za hlavou na mieche.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Magnetická rezonancia

Poslaťod miusiatko » Uto 25.06.2013 15:54

tam kde som bola ja sa hned operovat neda - je to klinika pre ludi a vet tam urobi len MRI. Kusok dalej je ale klinika (tento vet tam tiez pracuje), kde maju MRI a mozu hned aj operovat. Neviem, ako je to v pripade ze treba MRI robit opakovane, predpokladam, ze tiez budu mat nejaku zlavu. Inak vacsina operacii je v HU ovela lacnejsia.
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Magnetická rezonancia

Poslaťod Buchťa » Uto 25.06.2013 16:02

Pan doktor Tomek je opravdu třída,jak profesionál neurolog,tak i jako člověk :jop: :jop: :jop: .
I když doufám,že ho již v životě nebudu potřebovat,i tak jsem ho velmi ráda poznala a zanechal ve mně nesmazatelné vzpomínky.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Magnetická rezonancia

Poslaťod MisheliQ » Str 22.01.2014 18:26

Dobrý deň.
S radosťou Vám oznamujem, že od nového roku funguje prvá magnetická rezonancia pre malé zvieratá na Slovensku.
Viac informácii nájdete na našej stránke www.petmr.sk.

Teším sa na spoluprácu.

Michal Borovička
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Magnetická rezonancia

Poslaťod sibra » Štv 13.03.2014 11:17

Od 10.3.2014 môžete využiť možnosť vyšetrenia magnetickou rezonanciou aj na Veterinárnej klinike Sibra centrum v Bratislave :jop:
sibra
Junior
 
Príspevky: 334
Bydlisko: BA/MA

Re: Magnetická rezonancia

Poslaťod zdenda83 » Ned 05.02.2017 16:44

Viete mi prosím poradiť kliniku v Maďarsku kde majú aj magnetickú rezonanciu aj RTG pre psíka, ktorý kríva a potrebujeme zistiť či ide o dyspláziu, alebo niečo iné.....ĎAKUJEM
zdenda83
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Predchádzajúci

Späť na Choroby