Opuchnutý penis, prekrvenie

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Opuchnutý penis, prekrvenie ;)

Poslaťod 1bubko2 » Štv 17.03.2011 16:47

ako casto sa vam stava ze sa vas pes az ukoji :heh: ....toto je moj treti pes a teda pri prvom ani pri druhom som to nebadala ale tento mi pride ako uchyl :pac: minimalne 3krat do tyzdna najcastejsie po zobudeni alebo obcas ked ho hladkam sa zacna "natriasat" a urobi sa :lol: je toto normalne ? :heh: ma 2 roky :smile:
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Opuchnutý penis, prekrvenie ;)

Poslaťod Margita » Pia 18.03.2011 6:48

:oo: teda :haha: :haha: normalne ako fyziologicke to je :lol: mojmu sa to este nestalo ze by sa od tolkej radosti az "spravil" ,tak kazdy inak prejavuje svoju radost :lol: robi to aj pri navstevach? :hi:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Opuchnutý penis, prekrvenie ;)

Poslaťod 1bubko2 » Pia 18.03.2011 10:36

navstevy nastastie nemame :lol: ale nemyslim ze by to pri nejakej robil....skor sa mi vidi ako keby sa mu nejake prasaciny snivali a ked sa zobudi tak uz len malo staci :aaa: no blazon....a minule len tak stal v rieke ....a pojho :heh:
Naposledy upravil 1bubko2 dňa Pia 18.03.2011 15:36, celkovo upravené 1
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Opuchnutý penis, prekrvenie ;)

Poslaťod Mackie » Pia 18.03.2011 10:50

tak ked stoji v spravnom prude :heh:

u nas je to klasika rano, ked sa pes zobudi a tesi sa, ze ma konecne vidi (kedze celu noc mal zavrete oci, tak ma nevidel), ale hned ako vidim tenisaky, necham ho tak, nech sa skludni
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Opuchnutý penis, prekrvenie ;)

Poslaťod inwuska » Pia 15.04.2011 7:32

No my mame 6 mesacne steniatko, zacal trtosit Kozinku (hracka) uz v 4 mesiacoch, na nas nevylazal :-) neskor ked bol vacsi sme mu kupili ovecku a ten blazon ju tak intenzivne nakladal, az mal pipika celeho od krvi :-( a samozrejme aj ovecka bola cela od krvi :-(
veterinarka nam povvedala ze mu mame ovecku schovat lebo si len ublizuje :-( a tak uz nemozeme ani to. a po 21:00 sa raddsej drzime na gauci a hlavne ked vidim ten jeho pohlad :lol:
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

Re: Opuchnutý penis, prekrvenie ;)

Poslaťod 1bubko2 » Pia 15.04.2011 19:17

treba ho asi nejako unavit aby nemal na taketo srandy chut :no: ci to nepomoze ? :)
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Opuchnutý penis, prekrvenie ;)

Poslaťod inwuska » Pia 15.04.2011 19:35

no unavit norfolka a steniatko????
denne je cez 2 hodiny vonku kedy intezivne beha a nic :-) no uvidime zatial prezivame uz 3 den bez ovecky a je pokojny, ale od 21:00 lezim len na gauci, nejdem ani dole aby ho nenapadlo na mna gulat tie jeho nadrzane oci :lol:
tak uvidime do kedy mu to vydrzi :smile:
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

Re: Opuchnutý penis, prekrvenie ;)

Poslaťod smoulinka108 » Str 07.12.2011 14:08

ahojte nasla som tuto temu pri ktorej by ste mi mohli hadam pomoct...
...chcela by som sa spytat moj psik ma opuchnuty penis ma ho taky cerveny....co to moze byt? a mame ho len vo vnutry mohlo ho nieco postipat?

je mi ho velmi luto lebo len sa preklada z miesta na miesto a oblizuje sa asi ho to boli...
smoulinka108
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Opuchnutý penis, prekrvenie ;)

Poslaťod Vikiki22 » Štv 08.12.2011 17:14

Žeby veterinár?

Nič bližšieho nepíšeš, len, že je červený a opuchnutý a bolí ho to. Môže to byť čokoľvek. Poštípať ho niečo mohlo, možno je silno vzrušený, možno sa uprel... :nwm:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Stvrdnutý penis

Poslaťod Retuska » Uto 26.11.2013 18:44

Dobrý deň,
chcela by som sa poradit.Moj civaviak z nicoho nic dostal akoby krc v penise.cely cas si ho olizuje,je zhrbeny a penis mu uplne stvrdol.este rped chvilkou normalne cupkal po zahrade,nebol ziaden problem,preto netusim co to moze byt.moci/mocil doteraz normalne,prislo to nahle z cohoto moze byt? moze to byt nejaky krc,alebo nieco ine?nakolko je vela hodin k vet som uz nestihla ist.dala som mu horcik,na svaly,ak by to teda boli.
vdaka!
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Stvrdnutý penis

Poslaťod zuzkabluzka » Uto 26.11.2013 19:56

Sú veti, kde majú aj nočnú pohotovosť. Dá sa tam aj zavolať.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Stvrdnutý penis

Poslaťod Vikiki22 » Uto 26.11.2013 20:33

Určite s tým nečakaj! Penis rýchlo vysychá a môže dôjsť až k nekróze!
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Stvrdnutý penis

Poslaťod Retuska » Uto 26.11.2013 22:18

dakujem,zatial mu to preslo, klop klop,len netusim co to sposobuje,bojim sa aby opat v noci endostal taky krc alebo co :/
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Opuchnutý penis, prekrvenie

Poslaťod martinkaaa4 » Štv 02.03.2017 21:38

Ahojte ...mám skoro 11 ročného psa a nejako často mu vychádza penis ..za jeho doterajší život sa mu to ani raz nestalo ...vychádza mu keď spí ...je možné že sa mu sníva niečo čo ho vzruší? je to pre mňa dosť prekvapujúce keďže som sa tým u neho fakt zatiaľ nestretla ...dosť dlho trvá kým sa mu vráti naspäť ..neviete mi poradiť čo pomáha by sa dostal rýchlejšie naspäť?
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: Opuchnutý penis, prekrvenie

Poslaťod Margita » Štv 02.03.2017 22:39

rychlejsie asi nic,ale tam moze nastat ,ze sa mu zapali predkozka,nema to zacervenane?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby