Výtok/ krv z penisu/ predkožky, zápal penisu/predkožky

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: zápal penisu

Poslaťod pigie » Uto 08.02.2011 9:42

Ja nebeham doktorovi az potom, co uz viem, co to je, lebo uz raz sme s tym u veta boli. Takze ak ma moj pes vytok z penisu teraz, tak nejdem hned k veterinarovi, ale macam mu to v slabom roztoku hypermanganu, tak ako nam kedysi povedal. Podobne s ostatnymi "malickostami". Ale ked sa zjavi nieco ine, co vypada inak, tak radsej tomu vetovi zajdem.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: zápal penisu

Poslaťod Mackie » Uto 08.02.2011 11:28

zuzlik píše:A btw, vsade tu kazdy pise o tom, ako netreba hned behat k vetovi a 90 % tu kazdy vsetko lieci doma ked si si este nevsimla, presne preto som sa pytala najprv tu, kvoli skusenostiam, nie lieceni!
a Vili je uz v proiadku, zapal ustupuje, dnes rano uz ma len trosku cervene, cize harmancek to vyliecil
:lock: dakujem


ak to bol naozaj zapal, tak to harmancek nevylieci, len na chvilu potlaci, ale zapal tam ostane, bakterie sa budu mnozit, az to nemusi byt pekne

a prave v tych temach, ktorych nazvy som sem dala, su napisane domace rady, ale aj to, kedy fungovali a kedy nie, takze aj ked nemas uplne presne taky isty problem, ale zjavne velmi podobny, netreba vytvarat novu temu, ale spytat sa v niektorej z nich
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: zápal penisu

Poslaťod zuzlik » Uto 08.02.2011 14:58

Baarobora - ale Ty stale nevidis ze ja nechcem diagnostiku alebo predpoved ci presne urcenie? nebudem ti to tu vysvetlovat dokola :lol: islo mi o skusenosti, nemas, fajn, k vetovi by som samozrejme isla aj sama bez tvojej dokonalej rady. Logicky ked by som videla ze je to vazne, vrati sa to, je nespokojny, bla bllaa co som pisala vyssie ...

pigie - samozrejme :smile: robim to tiez tak, vetov mam dokola dost, s tym nemam problem, len vies toto bolo nieco male, bez problemove, cize som nebehala hned k vetovi, myslim, ze ani nas ked boli hrdlo, nejdeme vsetci k lekarovi, aj ked urcite sa tu taki najdu, ako citam :lol: pamatas sa ako som riesila hotspot, pritom nic a isla som hned k vetovi, cize vies, ze aka som ja :smile:

mackie - ja som pisala vyssie ze ASI zapal, lebo nic zapalu nenasvedcovalo, len zacervenanie, ale teraz je jasne, ze islo o podrazdenie koze kvoli vsetkemu haraniu dokola, na co harmancek pomohol. To mi odobrili viaceri veti a chovatelia. Ano mohla som sa spytat inde, len som myslela, ze ked mam iny problem, mozem si dovolit zalozit novu temu, kedze Vili nemal ani bolesti, ani vytok, ani krv, ani nic .. ale uz viem, ze nemam zakladat nove :smile: budem vsetko pchat inde, ved mne je jedno kam, ked mi poradia. A napisala som predsa ze sa moze zamknut hned po tvojom navrhu.

btw. cudovala by si sa co vsetko harmancek vylieci :no: jeden pudel mal dieru v bruchu asi 3cm otvorenu, skaredu s hnisom (majitel je starsi pan, bol 4 dni v nemocnici, kym pudla mali susedia a tak mu ho bez slova dali spat) prisli domov, daval mu harmancek a po tyzdni to bolo v pohode, potom daval este propolisovu mast a po 10 dnoch sa diera uplne zacelila, keby som to nevidela, tak mu ani neverim. A vobec byliny su zazracne, ale samozrejme tym nehovorim, ze by som tak liecilo vsetko, ja na to odvahu nemam, na sebe este tak, ale nie na psovi .. ja len ze harmancek je na zapaly a je proti bakteriam a vzdy bol.
zuzlik
Šteniatko
 
Príspevky: 98
Bydlisko: Košice

Re: zápal penisu

Poslaťod Mackie » Uto 08.02.2011 15:05

ano harmancek je na zapal, ale lokalizovany, ak je zapal niekde vnutri, treba to preliecit inac (cize v tomto pripade, ak mal pes zapal niekde hlbsie, tak to nevylieci)
ale hlavne ze je uz ok
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Krv v moči, krv z penisu

Poslaťod denisad » Štv 10.03.2011 11:58

ja mám rovnaký problém,nasla som psovi ranku na cervenom penise,ta mu trochu krváca,co s tým mam robit?
denisad
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Krv v moči, krv z penisu

Poslaťod lucik » Štv 10.03.2011 12:09

nepýtať sa na fóre a ísť k veterinárovi
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Krv v moči, krv z penisu

Poslaťod denisad » Štv 10.03.2011 12:32

Lucik poprosim ta nebud drzá,na to je toto forum aby sa poradilo,tak si nechaj blbe pripomienky pre seba. kedze som odpoved nenasla v celek diskusii tak som sa slusne opytala.
denisad
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Krv v moči, krv z penisu

Poslaťod Mackie » Štv 10.03.2011 13:07

uf, drzy je tu niekto iny
ved ti slusne odpovedala, ked ti krvaca pes, je namieste ist k veterinarovi, ak to nevies osetrit sama

odpoved v diskusii nie je, ale je hore nad temami
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Krv v moči, krv z penisu

Poslaťod lucik » Štv 10.03.2011 13:39

denisad píše:Lucik poprosim ta nebud drzá,na to je toto forum aby sa poradilo,tak si nechaj blbe pripomienky pre seba. kedze som odpoved nenasla v celek diskusii tak som sa slusne opytala.

nič drzé som ti nenapísala (drzé sa ti zdá asi to, že som ti to napísala aj v tvojej novej zbytočnej téme aj tu)
:nwm: ja som riešila pred týždňom a pol krvácanie z pipíka - hneď ako sme zbadali krv keď cikal, volali sme veterinárovi a išli sme tam.. a ver tomu, že hysterka nie som, neriešim všetko okamžitou návštevou veta, ale čo sa týka takéhoto krvácania, myslím, že to nie je banalita, ktorá sa dá vyriešiť na fóre. či chcela si to takto hneď rozpísané?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Krv v moči, krv z penisu

Poslaťod denisad » Str 16.03.2011 10:33

nepochopena otazka,on nekrvaca z pipika,ma tam malu ranku,ale uz je to vyriesene,vidim,ze toto forum je zbytocne lucim sa
denisad
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Krv v moči, krv z penisu

Poslaťod Mackie » Str 16.03.2011 11:54

tak schvalne, ako je to vyriesene?
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Krv v moči, krv z penisu

Poslaťod NikaBen » Str 30.03.2011 12:33

Dnes ráno som si taktiež všimla krv v moči, len v moči ináč nám žiadna krv netečie. Nechce jesť a je veľmi unavený, leží a spí...Hneď keď budeme môcť letíme na veterinu....ale zatiaľ som ho dala do tepla a vypili sme trocha urologického čaju....Dúfam že robím správne :ua:
Pes, to je úsmev a vrtiaci sa chvost. Na tom, čo je medzi tým až tak nezáleží. =)
NikaBen
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8
Bydlisko: Vranov nad Topľou

Re: Výtok z penisu, zápal predkožky

Poslaťod Smile » Uto 12.07.2011 21:13

Môj pes to mal tiež, ešte jak bol dosť maličký. Ja, som mu to len vyplachovala s harmančekovým čajom, a po pár dňoch nemal žiaden výtok :smile:
Smile
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Košice-Západ

Re: Krv v moči, krv z penisu

Poslaťod kabatik » Str 22.02.2012 17:45

ahojte asi tak pred dvama dnami som si vsimla ze moj psik ma krv v moci.nikdy pred tym nemal taketo problemy zda sa ale ze ho nic neboli tesi sa je vesely vonku beha a nijak zvlast casto nemoci tak ako vzdy vie tu niekto poradit prosim co by som mohla skusit podavat?momentalne neviem ako to je drahe tak neviem ci teraz budem mat na veterinara.psik taha 8rok takze neni uz najmladsi dakujem Vam
kabatik
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Krv v moči, krv z penisu

Poslaťod larami » Str 22.02.2012 18:21

kabatik,krv v moči nie je signálom ničoho dobrého.môžu to biť problémy s obličkami,s moč.aparátom :ua: Ja na Tvojom mieste idem na veterinu a to veľmi rýchlo.
pre Laru Prosba psa´´ bud v mojich ťažkých chviľach vždy so mnou.S Tebou je pre mna všetko ľahšie. ´´Obrázokza Dúhovým mostom 01.02.2010
larami
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 782
Bydlisko: Snina / Wien AT

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby