Výtok/ krv z penisu/ predkožky, zápal penisu/predkožky

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Kvasinkove infekcie

Poslaťod ruutu » Ned 07.12.2008 22:27

no, nam to praveze vobec nepomohlo. tiez nam presne toto poradili, a nist.... skor dostal na kozicke alergiu s toho, jak si to potom vylizoval...potom ina vetoska povedala, ze to s tym nic nenarobime.. ze mestski psi. dan.
hm
ruutu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 586
Bydlisko: Petrzalka

Re: Kvasinkove infekcie

Poslaťod calwen » Ned 07.12.2008 22:31

Ja ti poradim jedneho veterinara, ktory pomohol mojmu staremu psovi z tohoto trapenia. V Lamaci MVDr. Čech-homeopat. Dostali sme dake homeopatika a museli sme to vyplachovat hypermanganom a asi po tyzdni bol peso ok. No bohuzial casto sa po case tato diagnoza vrati...ako ti povedala tvoja vetka...dan za psa.
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Kvasinkove infekcie

Poslaťod Ivanka.P » Ned 07.12.2008 22:33

Môj osobný názor je, že tvoje problémy so psom nesúvisia.
Psa treba preliečiť /ak má nejaký problém/

No a tvoje problémy môžu byť z úplne iných dôvodov. Ja som tým trpela pomerne často a dôvod u mňa bol krčné mandle = časté zápaly, oslabený organismus + antibiotiká, ktoré samozrejme ničia aj dobré baktérie v črevách a u žien aj inde. Z toho potom vzniká nerovnováha a kvasinky. Odkedy mi vybrali mandle som s týmto nemala jediný problém.
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Kvasinkove infekcie

Poslaťod MisheliQ » Ned 07.12.2008 23:05

Offtopic: Na tvoj osobný problém by som ti radila viac jesť bielych jogurtov a vlastne viac mliečných výrobkov. Podobný problém mala moja kamarátka (aspoň si myslím, že je to podobné), ale spôsobov ako sa toho zbaviť je viacero, len otázne je, či aspoň jeden z nich zaberie. Niekedy záleží aj na spodnom prádle.
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Kvasinkove infekcie

Poslaťod Whip it » Ned 07.12.2008 23:13

Ked mal Dusty tieto vytoky tiez nam dali hypermangan a pomohlo to.
Na tvoj problem treba nasvtivit dr. predpise ti nejake lieky (napr. Klion D), neliecene by som to nenechavala. Nie je to sranda dobuducna.
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Kvasinkove infekcie

Poslaťod max » Pon 08.12.2008 8:13

Ja by som radila nasadit aj nejaky pripravok na podporu imunity...Na trhu je ich dost, sirup z echinacei, grepfruitovy sirup alebo aloe vera atd.
Taketo infekcie su casto sposobene prave oslabenim organizmu a potom sa velmi po "prelieceni" casto vracaju spat.
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Kvasinkove infekcie

Poslaťod ruutu » Pon 08.12.2008 10:26

diky moc, no, prave ja stale dokola chodim k lekarovi, aj teraz som po liekoch a acidkach probio a zas to mam, ani nie po 10 dnoch, cize sa nic nezmenilo.nepomohlo. idem k lekarovi opat. a mam aj daco s klbmi, mi praskaju strasne a na nohe mam asi daco s jablckom... hej bude to imunita a v mojom pripade stres. :plac:
no ok, havovi kupim ten pripravok, da sa v lekarni normalnej, skusime to.
ruutu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 586
Bydlisko: Petrzalka

Re: Kvasinkove infekcie

Poslaťod Mishelka7 » Pon 08.12.2008 11:08

ruutu, ja mavam tiez taketo problemy, zacalo mi to pred par rokmi ked som dostala silne antibiotika na zapal mocovych ciest, odvtedy sa mi to vrati pravidelne po kazdych antibiotikach, dokonca i ked ich neberiem ja ale priatel :pac: , takze pokial nemusime neberieme a niekedy len tak ani neviem z coho. mne to teraz cez leto preliecilo a dufam, ze dobre tabletky sporanox velmi dobre je uzivanie aspon raz-dvakrat do roka po nejake 2 mesiace laktobacily. :jop:
Mishelka7
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 663
Bydlisko: Nitra

Re: Kvasinkove infekcie

Poslaťod Spark » Štv 18.12.2008 14:37

Pár kvapiek "CitroGrep" do vody a omývať.
Spark
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 84

Výtok z penisu

Poslaťod Roninus » Pon 02.02.2009 11:05

Mojmu steniatku sa po vycikany,za nejaku chvilku zacne objavovat hnis alebo zlta husta tekutina na pipiku.Vravel som to aj veterinarovi,ten zmeral teplotu,bola v normale,tak to dalej neriesil.
Roninus
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49

Re: hnis po moceni

Poslaťod corina » Pon 02.02.2009 17:26

Mohlo by sa jednat o bakt.infekciu alebo zapal.Pokial to neustupi tak urcite bude treba odniest moc na vysetrenie.
corina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Kosice

Re: hnis po moceni

Poslaťod Whip it » Pon 02.02.2009 20:26

moj pes teraz pohlavne dospieva, zmenil crty ako tela, tak tvare, plus sa "hrajka" s plysovou Marge. no a potom hrani sa mu na konci predkozkz vytvori malinka zlta kvapka. chory nie je, nemoze to mat suvis proste len s dospievanim?
aky stary je tvoj bulik? :ahoj:
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: hnis po moceni

Poslaťod Roninus » Uto 03.02.2009 0:10

Ma 4 mesiace a uz sa mu to objavuje tak mesiac,co som si to vsimol.Ked lezi ma toho potom hromadu postekane po labkach.Ma to farbu aj konzistenciu ako chemopren :lol:
Uz mi niekto vravel ze to psiky vylucuju ale ci je to pravda neviem. :nwm:
Ak je to teda zapal tak neviem preco to veterinar viac neriesil
Roninus
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49

Re: hnis po moceni

Poslaťod Tobin » Uto 03.02.2009 0:59

O vytoku z pipika je tu toho viac, hladaj!
Aj mojmu obcas kvapka chemopren. Boli sme u veta, neriesil, lebo vraj je to normalny jav a vadi to viac majitelovi, ako psovi.... co teda majitelovi fakt moze vadit :joint:, najma ak je chemoprenu viac. Ale ozaj sa treba ubezpecit, ci pod forkozkou neprebieha nejaky hnisavy proces, take vylucky ale nemaju farbu a konzistenciu chemporenu (super prirovnanie!!!), ale su skor do seda, take opalove
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: hnis po moceni

Poslaťod quinty » Uto 10.02.2009 11:50

:pac: Ešte, že chodím na toto fórum. Ten chemoprén som objavila aj ja dnes ráno. Skoro ma natiahlo, že čo to je.
http://bielysvajciarskyovciak-quinty.wbl.sk

Najväčším sťastím človeka je, keď môže žiť preto, začo by bol ochotný zomrieť.
quinty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bajč

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby