Výtok/ krv z penisu/ predkožky, zápal penisu/predkožky

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: pes krvácajúci z penisu

Poslaťod Klaudiva » Pia 24.01.2014 16:22

Ďakujem tým čo ste mi písali... Tyson má poranený penis, nakoľko je veľmi aktívny pes a dosť často si robil dobre na svojej plyšovej hračke, najprv nás postrašili, že je to rakovina, lebo na penise má taký malý ,, hríbik,, nakoniec veterinárka u ktorej sme boli pred troma dňami mi teraz volala, že to konzultovala so svojím známym onkoveterinárom z Prahy a ten to vylúčil :lol: vraj sa stáva, že takýto veľmi aktívny jedinec si môže spôsobiť takéto poranenia, ten veterinár u koho sme boli dnes tiež bol perfektný, tiež sa mu nezdalo, aby to bola rakovina, dal nám Gelaspon, ktorý mu tri krát za deň musím zaviesť do predkožky, dostal aj injekciu, plus teraz mu idem pre krém a denne dvakrát mu to miesto musím natierať a konečný verdikt je, že hneď ako sa dá krpec do poriadku prestane krvácať a bude ok ide na kastráciu :ach: . Neviete si predstaviť ako sa mi uľavilo, tri dni po lekároch, ktorí boli bezradní, ale nakoniec to dopadne relatívne dobre, aspoň dúfam. Takže ďakujem veterinárom, hlavne tej ktorá sa snažila a pátrala po tom dosť dôkladne, len každého zmiatlo, že ten objem krvi bol veľmi veľký čo z neho tiekol a preto si mysleli, že je horšie. Letím do lekárne pre krém.
Čokoľvek živé si pripútaš k sebe, si za to zodpovedný.
Klaudiva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: pes krvácajúci z penisu

Poslaťod Klaudiva » Sob 25.01.2014 17:44

Tak už len tých, ktorí budú mať podobný problém ako my..... po nasadení Gelasponu a krému Dalacin sa krvácanie z penisu zastavilo do 12 hod. Už sa máme dobre, píšem množné číslo nakoľko mne bolo oveľa horšie ako krpcovi :lol: v pondelok ideme na kontrolu a budeme riešiť sterilizáciu...
Čokoľvek živé si pripútaš k sebe, si za to zodpovedný.
Klaudiva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Výtok z penisu, zápal predkožky

Poslaťod bibi25 » Str 15.10.2014 9:21

Ten betadin ste riedili ci nie?? Ak ano, ako (pomer)?
Obrázok
bibi25
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: PN

Re: Výtok z penisu, zápal predkožky

Poslaťod Adriana » Uto 24.02.2015 19:28

BIBi,
jeden diel betadinu+100 dielov vody,vyplachovat 2x denne aspon tyzden. Poradili mi na klinike Jaggy Brno
Adriana
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 403

Re: Výtok z penisu, zápal predkožky

Poslaťod badurovadiana » Štv 22.10.2015 15:17

Prosim Vas, ja mam problem s jednym mojim psikom. Ma zapalene a zahnisane semenniky, opuchnute, cervene a tu ciernu pigmentovu skvrnu, co na nich ma, ta je tiez este ciernejsia a taka akoby zvraskavena. K tomu ma zapaleny aj pipik, koncek ma cerveny a je cely opuchnuty. Vidiet, ze ho to velmi boli, stale si to vsetko lize. Vytok som nejaky nespozorovala, cika menej a potom sa vzdy vylize, co predtym nerobil, nechuti mu jest, pije normalne. Myslim, ze ma aj trosku teplotu a cely sa trasie. Boli sme u doktora, robili mu sono, doktor povedal, ze vnutri je vsetko v poriadku, ze to ma nejaku vonkajsiu infekciu. Dal antibiotika Noroclav a masticku na potieranie semennikov. Uziva uz stvrty den, ale mam pocit, ze sa to nijako nezlepsilo. Stale je chudacik taky isty. Prosim poradte, co mam robit??? Ja som zufala. len nech sa mi uz netrapi.
Doktor nerobil testy mocu ani krvi. Povedal, ze je to jednoducho nejaka vonkajsia infekcia. Nic viac. Prosim poadte. Dakujem moc moc.
badurovadiana
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Výtok z penisu, zápal predkožky

Poslaťod Efa » Pia 23.10.2015 7:13

badurovadiana píše:Doktor nerobil testy mocu ani krvi. Povedal, ze je to jednoducho nejaka vonkajsia infekcia. Nic viac. Prosim poadte. Dakujem moc moc.

v prvom rade ísť so psom (najlepši aj s odchyteným močom) na "kontrolu" k veterinárovi, ktorý ho vyšetroval a naordinoval liečbu, tam porozprávať to čo bolo tu napísané = že liečba nezaberá a pes sa nezlepšuje a požadovať ďalšie vyšetrenie ... ak nezmení prístup a nedá inú liečbu tak navštíviť iného veterinára ...
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Predchádzajúci

Späť na Choroby