Výtok/ krv z penisu/ predkožky, zápal penisu/predkožky

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Výtok/ krv z penisu/ predkožky, zápal penisu/predkožky

Poslaťod meraja » Pia 02.05.2008 13:17

O tomto budu vediet najma ti ktory maju doma psa.Ma vas pes vytok z pohlavneho organu?-pripominajuci hnis.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Zápal predkožky

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 02.05.2008 15:22

mal to jeden náš psí kamoš. bolo to také, že až po ňom začali ostávať mláčky. Spolu s tým mu zistili zlatého stafilokoka.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Zápal predkožky

Poslaťod Lucifer » Pia 02.05.2008 20:21

No Arthur mava sem-tam taky povlak, ale nie vo velkej miere...Zacalo to pubertou :pac: Zevraj pokial to nie je az tak kriticke, zeby to kvapkalo a pes sa chronicky vylyzoval, tak s tym netreba nic robit...nenarusat tu zakladnu mikrofloru. Zase jedenkrat sme mali pocit, ze sa to uz vymyka normalu, tak sme u veta dostali nejaku ATB masticku a hypermangan. Zevraj preventivny vyplach hypermanganom u psov, ktori maju tento problem, nie je na skodu. Ale pozor!!! Koncentrovany hypermangan je zeravina!!! Treba ho zarobit na uplne slabo ruzovu vodicku, skoro az ciro bielu... :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Zápal predkožky

Poslaťod Bibiana » Pia 02.05.2008 20:49

No, mne sa raz tiež zdalo, že sa Falu nejako moc vylizuje a dostali sme jednu injekšn nejakých vitamínikov (pre lepšie vyliečenie, vzhľadom na jeho precitlivenosť) a radu, že je dobré preventívne raz za čas spraviť "oplach" repíkom :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Zápal predkožky

Poslaťod meraja » Sob 03.05.2008 7:23

No moj sa tiez stale vylizuje a az tak malo toho nieje.Myslela som si ze je to normalne ale ked som sa docitala na nete.... :nwm:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Zápal predkožky

Poslaťod Silwuska » Pon 05.05.2008 8:42

Po Macovi niekedy tiez ostanu mlacky, ale to vecsinou v obdobi harania nasich susediek :smile: ...a ked si tak uvedomim tak montymu musim pipika umyvat aj kazdy druhy den aspon vlaznou vodou :ach: myslite ze sa mam veta opytat?? :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zápal predkožky

Poslaťod max » Pon 05.05.2008 9:37

Ked bol max stena tiez mal taky zltkasty vytok podobny hnisu. Vetoch nam na to odporucil betadin, ktory sme riedili. Dal nam injekcnu striekacku a riedili sme jeden dielik betadinu a ostatne voda a tym sme vyplachovali...
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Zápal predkožky

Poslaťod Silwuska » Pon 05.05.2008 9:40

Hej?? tak to by som nemusela ho zas trepat vetovi krpana krpateho :smile: betadinu mame, striekacku mame...vyplachneme, dakujeme :no: :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zápal predkožky

Poslaťod max » Pon 05.05.2008 9:42

Niet zac :no: nam to pomohlo len treba to robit aspon tyzden dva kazdy den. Pockaj ako bude na teba Monty zazerat, ze co mu robis :heh:
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Zápal predkožky

Poslaťod Silwuska » Pon 05.05.2008 10:26

:haha: :haha: :haha: uz to vidim, jak ho budeme traja drzat...satana jedneho :pac: ...stacilo mi maco jak na mna kukal, ked som mu osetrovala vajko co mal rafnute :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zápal predkožky

Poslaťod mika » Pon 05.05.2008 14:52

max píše:Ked bol max stena tiez mal taky zltkasty vytok podobny hnisu. Vetoch nam na to odporucil betadin, ktory sme riedili. Dal nam injekcnu striekacku a riedili sme jeden dielik betadinu a ostatne voda a tym sme vyplachovali...


Mne v skole odporucali chlorhexidin-je v niektorych kloktadlach, ze jod by to mohol drazdit.
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Zápal predkožky

Poslaťod max » Pon 05.05.2008 14:55

Mozno prave taky rozriedeny uz nie je taky drazdivy :nwm:
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Zápal predkožky

Poslaťod mika » Pon 05.05.2008 15:46

max píše:Mozno prave taky rozriedeny uz nie je taky drazdivy :nwm:


Nemusi zakonite drazdit, ale ten chlorhexidin je jemnejsi, ale ucinny. A snazim sa aby to malo aspon izbovu teplotu, alebo vlaznu, nie studenu.
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Kvasinkove infekcie

Poslaťod ruutu » Ned 07.12.2008 19:00

Ahojte, prosim, potrebujem rady. ja mam opakovane problem s kvasink. bakteriami, v intimnych oblastiach. moja otazka znie, moze byt prip. prenos aj od psa?? mame maly byt, pes s nami uz parkrat aj pozeral TV v posteli....
pes mava tie klasicke vytoky, najviac v case harania feniek...boli sme s tym u veta a ze je to bezne u psov, hlavne mestskych, ze to nemame riesit, pes si to zlizuje, ak je toho viac, tak mame toho dost vsade kde sa pes pohybuje, zial. viem o tom ako je to u ludi, jedna sa vlastne o hubu, kt. je bezne v organizme, akurat sa pod vplyvom kadejakych faktorov premnozi.... partner je ok, ja to mam aj teraz opat po prelieceni, vlastne, ani mi tie lieky nezabrali. Borim sa s tym uz takmer rok. :ua:
ruutu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 586
Bydlisko: Petrzalka

Re: Kvasinkove infekcie

Poslaťod max » Ned 07.12.2008 21:04

Nam veterinar na toto poradil rozriedeny betadin zarobit do striekacky a tak cistit a velmi nam to pomohlo...
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Ďalší

Späť na Choroby