Nádor mliečnej žlazy

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

rakovina

Poslaťod Tasha » Pon 21.04.2008 19:34

Kire - rotvajlerke som asi pred týždňom objavila hrčku na mliečnej žľaze. Hrčka za ten týždeň trošku narástla. dnes sme boli u veta. Vraví, že to vyzerá na začiatočné štádium rakoviny. Dnes jej pichol prvú injekciu. v piatok dostane ďalšiu a potom ešte jednu. A že potom uvidíme ako ďalej. Fenula mala teraz v apríli len 1 rok. Aj jej mama má nádor na cecíku, ale nevedela som, že to môže mať aj ona. a hlavne nie tak skoro. čo teraz? dosť ma to zobralo. dúfam, že to dobre dopadne...
Naposledy upravil Tasha dňa Uto 22.04.2008 6:58, celkovo upravené 1
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: rakovina

Poslaťod Silwuska » Pon 21.04.2008 19:50

boze darley...drzime palec, nech to je dobre...poslem ti jeden link na SS ale konzultuj to s vetom...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: rakovina

Poslaťod sagitta » Pon 21.04.2008 20:12

To je strasne.. Chudatko fenulka, tento svet je strasne nespravodlivy.. :plac: Budeme drzat palceky, nech to dobre dopadne.. Je mlada a je to v zaciatkoch nech je to cokolvek, a to je pozitivne, drzte sa, urcite to zvladnete.. Drzime vsetky :jop:
sagitta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 157
Bydlisko: Holíč

Re: rakovina

Poslaťod Tasha » Uto 22.04.2008 6:58

ďakujem vám. Silwuska ďakujem aj za ten link. Dúfam, že to pomôže. Splieham sa na to, že je ešte mladučká a chytili sme to ešte v začiatkoch. Len ma hnevá, že som t mohla ísť hneď ako som to objavila a nie čakať či to zmizne. Nečakala som až tak dlho - týždeň, ale aj tak. :plac: :2:
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: rakovina

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 22.04.2008 8:04

No to poznám, človek radšej čaká, či to samo nezmizne. :ua:
Držím palce :jop:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: rakovina

Poslaťod Babula » Uto 22.04.2008 8:11

ahoooj... je nam to luuuto ... drzime palceky tiez vsetci :jop:
potom daj vediet ako jej je ....
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: rakovina

Poslaťod Tasha » Uto 22.04.2008 18:49

Ako Kira sa cíti úplne v pohode. Správa sa ako vždy. Len tam je tá hrčka. No, ale však v piatok budem vedieť viac. pohovorím si s vetom a uvidíme
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: rakovina

Poslaťod Fraga » Uto 22.04.2008 20:56

Darley tiež držíme palce. Je to smutné :ua:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: rakovina

Poslaťod Amaguk » Uto 22.04.2008 22:01

Hadam, ked sa to podchyti v takomto rannom stadiu tak, to bude v pohode. Nic nepokazis, ked jej budes davat nieco na posilnenie imunity (echinaceu, vitamin C a pod) a budes sa co najviac v strave vyhybat chemii a roznym umelinam
Drzime place aj my!
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: rakovina

Poslaťod Tasha » Str 23.04.2008 18:36

Ešte raz všetkým ďakujem. Mám jednu asi dobrú správu. Hrčka sa už po 1.injekcii začala viditeľne zmenšovať. je to až neuveriteľné. Veľmi sa tomu teším a dúfam, že to úplne zmizne.
:jupi:
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: rakovina

Poslaťod Lucifer » Str 23.04.2008 18:40

:jop: :jop: :jop:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: rakovina

Poslaťod Ulfheiðr » Str 23.04.2008 19:14

Super, len tak ďalej :jop:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: rakovina

Poslaťod Babula » Štv 24.04.2008 6:55

supeeeer :jupi: duufam ze sa Kira rychlo vylieci :yes:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: rakovina

Poslaťod Ivanka.P » Štv 24.04.2008 8:02

darley píše:Ešte raz všetkým ďakujem. Mám jednu asi dobrú správu. Hrčka sa už po 1.injekcii začala viditeľne zmenšovať. je to až neuveriteľné. Veľmi sa tomu teším a dúfam, že to úplne zmizne.
:jupi:



:jop: a nieje to teda rakovina že? Lebo u ročného zvieraťa sa mi to zdá velmi skoro :oo: .
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: rakovina

Poslaťod Tasha » Štv 24.04.2008 9:14

Aj mne sa to zdá skoro. veto hovoril, že to vyzerá ako začiatočné štádium rakoviny. ale že tie tri injekcie by to mali zastaviť a opuzdriť aby sa to potom dalo vybrať. no ale hrčka sa zmenšuje. zajtra ideme k vetovi, takže uvidíme
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Ďalší

Späť na Choroby