Nádor mliečnej žlazy

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod kellee » Pon 21.12.2015 21:42

jaaaj tu je zabava :lol: este daj nieco muuudre prosim prosim aj moj PP degenerovany pes ma dost a ja uz som sa s vetkou dohodla urobi mi PP pre Bara a bude z neho origos puli, hadam nebudem doma mat krizenca,take ja nechcem

citronik, ked fandis CM, tak fandi aj tomu, ze on je tiez proti mnozeniu
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod Vikiki22 » Pon 21.12.2015 21:44

citroniq84 píše:
wer píše::haha:
Kolko to mas rokov? Tych 22?
ano presne tak a celi zivot od batolatka zo psom moze byt lepsia prax? nie som zvyknuty zit zo psom :)

Áno, môže. Napríklad 22 rokov praxe od veku, kedy si už aspoň vnímal svet okolo seba a trochu rozmýšľal. :ha:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 21:47

Ty asi nevieš, čo to je ten PP a nevidel si ho ešte, že?
viem co su pp a videl som je to papier o povode nieaky rodokmen a uvedene pohlavie meno chovna stanica a tak dalej
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod vavrena » Pon 21.12.2015 21:52

A vieš vôbec, ako sa PP vybavuje? Že to nerobí veterinár? Že jediný dosah, aký má na meno psa, že mu priradí číslo čipu? A ako si veterinár vymyslí vrh, chovateľskú stanicu a rodokmeň v niekoľkých generáciách? Všetko je registrované, v plemenných knihách. Pokiaľ sám veterinár nechová šicky a nezamení svojho psa za tvojho, ako by to teda vedel urobiť?
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod weron » Pon 21.12.2015 21:52

Ty bláho :haha: Pokracujte :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 21:54

Áno, môže. Napríklad 22 rokov praxe od veku, kedy si už aspoň vnímal svet okolo seba a trochu rozmýšľal. :ha:
ale momentom ked zacnes vnimat a pes je sucastou tvojho sveta tak ta nikto nic nemusi ucit lebo ho vnimas prirodzene a to ako vnima preto psy maju dobre vstahy z detmi vacsinov lebo deti su citlive a rozumeju tomu ako ten psik vnima hovorim vacsinov pretoze ked ti zacnes ako dospela studovat nieco ze co ten pes tak teba po cely tvoj zivot ovplivnuju fakty co si precitala ako prve lebo z nich si odvodzujes secko to ostatne ale to dieta nevie nic a prave ono vnima veci presne tak ako su lebo este nema vitvorene ziadne dogmi jeden srbsky neurolog robil vysluum prečo japonci maju najvissye priemerne IQ na svete a zisttil ze je to preto lebo maju skolsku dochadzku od 3 rokov a najviac sa clovek uci vo veku od 0 do 7 ked sa utvaraju neurologicke prepojenia modzgu pretoto aj stary clovek zabudne co bolo vcera ale pameta si co robil jako decko a to ze som vyrastal so psom bola najlepsia psia literatura na svete tam najviac vipozorujes v tom veku objektivne od 0 do 7 takze tak :no:
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod maira6 » Pon 21.12.2015 21:57

citroniq, miesto množenia na svojich psíkoch, by si mal ísť do útulku a pomôcť umiestniť už žijúcich psíkov do dobrých rúk. Ak vravíš, že s tým si nikdy nemal problém. :no: Lebo každý neregistrovaný psík navyše znižuje šance psíkov v útulku na adopciu. Fakt ich je dosť a každá pomoc sa cení. A ak sleduješ vývoj vonku, či CM, mal by si si zobrať príklad a svojich psov kastrovať. A nie tu obhajovať svoje množenie dosť pochybnými teóriami.

To, že neuznávaš plemená FCI ti nikto neberie, každý psík ma právo na život, či už papierový alebo nie. Tak keď tu prispeješ, koľko psov z útulku si pomohol umiestniť, alebo koľko psov z útulku máš v dočaske (ako to tu poniektorí robia, česť ich snahe ), tak to je niečo, čo určite každý aj tuna ocení.
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 22:03

a este raz neviem jak presne sa to robi ale viaceri ludia vraveli ze sa da ked budem presne vediet ako a ci tak tu zakozim temu s kompletnim postupom :lol:
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod kellee » Pon 21.12.2015 22:05

maira6 píše:citroniq, miesto množenia na svojich psíkoch, by si mal ísť do útulku a pomôcť umiestniť už žijúcich psíkov do dobrých rúk. Ak vravíš, že s tým si nikdy nemal problém. :no: Lebo každý neregistrovaný psík navyše znižuje šance psíkov v útulku na adopciu. Fakt ich je dosť a každá pomoc sa cení. A ak sleduješ vývoj vonku, či CM, mal by si si zobrať príklad a svojich psov kastrovať. A nie tu obhajovať svoje množenie dosť pochybnými teóriami.

To, že neuznávaš plemená FCI ti nikto neberie, každý psík ma právo na život, či už papierový alebo nie. Tak keď tu prispeješ, koľko psov z útulku si pomohol umiestniť, alebo koľko psov z útulku máš v dočaske (ako to tu poniektorí robia, česť ich snahe ), tak to je niečo, čo určite každý aj tuna ocení.


:jop: :jop: :jop: :jop: :jop: :jop: :jop:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 22:12

co sa tyka utulkacov aj tuto pomaham organizoval som celu strednu zbierku pre utulkačov aby mai na Granulky ale s utulkačmi je viacej veci ktore su problem napr alergickemu cloveku len tazko das utulkaca zo zdravotnych dôvodov tak im dam aspon shi tzu keby som nemal mojich urcite si utulkaca zoberem ale to je zas tych psikov niekto zobral od niekial a zase zme u toho že su ludia ktory psika kupia k vianociam a po tizni ide v lepsom pripade do utulku a preto ked uz psiky mam nedam hocikomu urcite im utulkacom neprispejem novim utulkacom ale krmivom alebo eurami
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 22:16

dokonca jednemu hafanovy som nasiel domov len teraz par dni do zadu ale berem to ako automaticku vec ze ked mozem pomozem to nepotrebuujem vesat na net ze aha kokos kolko psom som pomohol ale to nerobim pre vas alebo aby som mohol povedat ze ale pre nich uplne vzdy ked sa len troch da dlzim im to :no:
Naposledy upravil citroniq84 dňa Pon 21.12.2015 22:16, celkovo upravené 1
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod kellee » Pon 21.12.2015 22:16

citroniq84 píše:co sa tyka utulkacov aj tuto pomaham organizoval som celu strednu zbierku pre utulkačov aby mai na Granulky ale s utulkačmi je viacej veci ktore su problem napr alergickemu cloveku len tazko das utulkaca zo zdravotnych dôvodov tak im dam aspon shi tzu keby som nemal mojich urcite si utulkaca zoberem ale to je zas tych psikov niekto zobral od niekial a zase zme u toho že su ludia ktory psika kupia k vianociam a po tizni ide v lepsom pripade do utulku a preto ked uz psiky mam nedam hocikomu urcite im utulkacom neprispejem novim utulkacom ale krmivom alebo eurami


to nejak vela ludi v tvojom okoli ma alergiu na psy kukam :nwm:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod maira6 » Pon 21.12.2015 22:17

Krmivom a peniazmi prispievame útulkom mnohí, ale zato nemnožíme. Takže zbytočne sa vyhováraš na alergikov, fakt sa trochu zamysli, čo robíš a aké to má dopady. A či nie sú aj lepšie spôsoby, ako pomáhať psom aj ľuďom.
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 22:18

to nejak vela ludi v tvojom okoli ma alergiu na psy kukam :nwm:
zial bohu ano nebyt toho nechovam...

Krmivom a peniazmi prispievame útulkom mnohí, ale zato nemnožíme. Takže zbytočne sa vyhováraš na alergikov, fakt sa trochu zamysli, čo robíš a aké to má dopady. A či nie sú aj lepšie spôsoby, ako pomáhať psom aj ľuďom.

presne to robim a po zvazeni absolutne vsetkych plusov i minusov som do toho siel keby viac bolo negativnych dopadov nerobim to ale faktom je ze pozitiva prevysuju dost vyrazne
Naposledy upravil citroniq84 dňa Pon 21.12.2015 22:20, celkovo upravené 1
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod pigie » Pon 21.12.2015 22:18

A hlavne tipujem, ze jeho pes ma alergiu... Ten zdravy a zivotaschopny pes, nie FCI :angel: A mnozime veselo :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby