Nádor mliečnej žlazy

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod maira6 » Pon 21.12.2015 22:19

kellee píše:to nejak vela ludi v tvojom okoli ma alergiu na psy kukam :nwm:


toto si zabila :lol: :jop:
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod kellee » Pon 21.12.2015 22:23

maira6 píše:
kellee píše:to nejak vela ludi v tvojom okoli ma alergiu na psy kukam :nwm:


toto si zabila :lol: :jop:



minimalne 30-40 :ha: a shih tzu je anti alergenny pes ako inak.
hej pravda je citron, chovas na chorom psovi? kukala som tvoje prispevky, a taky cisty bez PP nezdegenerovany pes a dovoli si skrabat??? mal by si sa zamysliet nad tym co pises a ake hlody tu vypustat, lebo zdravy pes nema alegriu a alergia je choroba pokial viem
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 22:26

pigie píše:A hlavne tipujem, ze jeho pes ma alergiu... Ten zdravy a zivotaschopny pes, nie FCI :angel: A mnozime veselo :angel:

ale toto zas je dezinformacia ja som nikdy nepovedal ze pes bez papierov je vzdy 100% zdravi a nemoze mat nic hovorim ze existuju studie o tom ze u psov s pp je to oveka castejsie a min 2x som sem zavesil o tom dokument tak ked ta to tak zaujima opras anglicinu sprav si kavu pozri si to a pochopis o com pisem naprosto presne ale neda sa diskutovat ked to nemas prezrete z mojho pohladu potom to vede len ktomu ze si to zle vysvetlujes a mozme diskutovat rok a nepohneme sa nikam tam som zavesil objektivny dokument v ktorom vystupuju veterinari biologovia s istymi zisteniami s praxe a dlhorocnych studi to si pozri a uplne presne pochopis to co pisem lenze vas asi objektivita moc nezaujima len sa radi skriepite sak ked chces napis mi sukromne a aj na kave sa dohodneme a ked mi chces oponovat najdi nieco podobne s opacnym nazorom lebo takto je to o nicom a mozme sa bavit uplne do nekonecna a este dalej
Naposledy upravil citroniq84 dňa Pon 21.12.2015 22:27, celkovo upravené 1
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod maira6 » Pon 21.12.2015 22:26

citroniq84 píše:presne to robim a po zvazeni absolutne vsetkych plusov i minusov som do toho siel keby viac bolo negativnych dopadov nerobim to ale faktom je ze pozitiva prevysuju dost vyrazne


mňa by zaujímalo, z čoho ti vyplynuli tie pozitíva... :nwm:

Pozri, dal si to tu, a zatiaľ sa nenašiel nikto, kto by ti tie pozitíva odobril... A to určite nie je žiadna konšpirácia voči tebe :ach:
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod pigie » Pon 21.12.2015 22:32

Ale ved ja nepisem, ze je 100% zdravy. Len vies, ked pes ma hnacku alebo tak, tak to na potomstvo neprenasa. Ale taka alergia uz ano... A od toho by malo byt chovatelstvo, ze o tom viem, tak toho psa do chovu nepustim. To co sa deje v chove PP psov je masineria, ktora je postavena na ludoch a ich egu, ktori maju chut system odrbavat ho odrbu. Ale rovnako sa najdu ludia, co chovaju podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia a naozaj plemenu pomahaju. A potom su tu taki ako ty...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 22:33

mňa by zaujímalo, z čoho ti vyplynuli tie pozitíva... :nwm:
pozitivum je že pomaham ludom ktory bi inak psa mat nemohli pretože pri tych 300 eurovich platoch a bez skusenosti si len velmi tazko niekto kupy psa za 500 a viac eur a este ked ma doma alergicke decko no tak jedina jeho sanca je nieaky mnozitel pozitivne je ze ukradnem cast klientely tym zmrdom co psy chovaju naozaj len pre zisk v podmienkach neopisatelne hroznych kazim im kseft aspon ciastocne pozitivum prve pozitivum druhhe je ze sa sam kadeco pritom naucim a v neposlednom rade ti psi pomahaju tym ludom mentalne zbavuju stresu upokojuju ich a sami ti ludia su spokojnejsi a je mi jedno ci to niekto odobry alebo nie
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 22:34

Ale taka alergia uz ano...

ale o alergii ja viem 2 mesiace cca :D
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod kellee » Pon 21.12.2015 22:36

svet chudobnych ludi by sa bez teba zrutil normalne. Len tak mimo, zarabam minimalnu mzdu, na psa som si nasetrila a PP ma, to nie je tragedia, nasetrit sa da, toto s hlupe reci, ktorymi obhajujes mnozenie. a stale neodpovedas, preco mnozis na chorom psovi? a za dalsie je to vobec shih tzu, alebo s to len ty myslis?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod kellee » Pon 21.12.2015 22:37

citroniq84 píše:
Ale taka alergia uz ano...

ale o alergii ja viem 2 mesiace cca :D


tak sup sup psy vykastrovat
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 22:39

tak este raz pre pomalych o chorobe viem 2 mesiace keby to mala pretym tak urcite ju nenecham mat stence aj to bude ale asi len psa lebo fena uz ma 3a pol roka tak tam uz to stratilo zmysel prevencie rakoviny Bena nieak poriesim neni to tak ze ja zastanca kastracie tu druhym odporucam a sam nic :D vsetko riesim priebezne
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod Barbor » Pon 21.12.2015 22:51

citron a ty vies ze psík taku chorobu prenáša aj predtým ako unho vypukne ci takú študiu si nikde nevidel?
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 22:55

citron a ty vies ze psík taku chorobu prenáša aj predtým ako unho vypukne ci takú študiu si nikde nevidel?
viem že je to možne šanca je 50 na 50 zatial sa neprejavilo ako iste vieš alergie su klasicka choroba u psov ako i u ludi
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod maira6 » Pon 21.12.2015 22:56

tie tvoje pozitíva spĺňa hociktorý útulkáč. Tie alergie si nechaj, toto nie je žiaden pádny dôvod na množenie.
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod Barbor » Pon 21.12.2015 22:57

neprejavilo? a to vieš ako? si obvolal všetkých 40 šteniec, ktoré si predal tým rodinám, či nahodou nema pes nejake príznaky? a vieš že sa to nemusí prejaviť u toho konkretneho jedinca ale až v ďalšom vrhu? a to sa už ani nebavíme o iných chorobách :ach: :prd: manj got toto, o zabavu postarané...
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod kellee » Pon 21.12.2015 22:57

sam sebe si v mnohom velmi odporujes :nwm: mal by si si svoje nazory ujasnit
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby