Nádor mliečnej žlazy

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 20:03

konkretne shi tzu vislachtili tibetsky mnisi úred 3000 rokmi ja viem tak ze vraj nedostanu ale mzno to uz zas zmenili neviem sak toto sme uz tusim aj na tomto fore riesili
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod pigie » Pon 21.12.2015 20:04

No, ale VYSLACHTILI. A ty robis co? Aake zapisky vedies? Oni to isto robili... Ty?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 20:10

No, ale VYSLACHTILI. A ty robis co? Aake zapisky vedies? Oni to isto robili... Ty?
ja to nepotrebujem ja viem kde ti psi su co robia ako na tom su takze netreba si pisat staci sa mi pozret do mobilu a kazdy kto odomna ma psa tam je cize viem kde je a ked chcem staci zavolat a presne viem jak na tom je co je a obcas volaju oni mne naco si to zapisovat ked fungujem a velkochov nebudem zatial ani ich nemodifikujem niako ked budem chcet nieco chovat tak si zriadim stanicu nie len zakonne ale aj s nadstandardom vsetko co je mozne ale neplanujem to kedze niesom fanusikom FCI z dôvodov jasne uvadzanych v danom dokumente
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod Vikiki22 » Pon 21.12.2015 20:15

Zootechnika: pojem ŠĽACHTENIE - je to cieľavedomý proces rozmnožovania zvierat za účelom genetického zlepšovania jednotlivých vlastností, udržania určitej úrovne vlastností alebo vytvorenie nového možného prejavu vlastností.

Teda, ak poznáš majiteľov tvojich odchovancov, je to pre teba šľachtenie? :lol: :haha:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 20:19

Teda, ak poznáš majiteľov tvojich odchovancov, je to pre teba šľachtenie? :lol: :haha:
ved ja hovorim ze neslachtim :lol: :lol: :lol:
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod pigie » Pon 21.12.2015 20:20

No, ved ja hovrim, ze si pajcol... Lebo ulohou chovatela je zdokonalit plemeno alebo aspon udrzat. Ty len mnozis :nwm: Ci chces alebo nechces, si mnozitel.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 20:27

nie uplne ako v tomto ponimani by bol mnozitel kazdy kto ma štenata a nema ch s ja mnozitelom chaem cloveka ktory ma pravidelne a opakovane stence pre zisk a nehladi na podmienky ked niekto ma 2 feny jedneho psa v mizernom stave v klietkach a ma 4x do roka mlade to uz je ale toto je prilis prisny pohlad podla mna aj zbytocny lebo vatsina psov plosne nieje vobec s ch s a kazdy ma moznost volby ci a odkial psa zobere sranda že na tomto fore je zakaz mnozitelstva ale pritom je tu kategoria psy neuznani FCI a to je čo? kazdy kto ma take psi tak nemoze mat ch s a tym padom touto logikou je mnozitel aj ked nemnozi len ma takeho psa tak bol minimalne 1x vzivote vo vstiku z mnozitelom a teda ihned bany seckym :D
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod Bebis » Pon 21.12.2015 20:31

mna zaujima ten veterinar, co vystavi PP :nwm: aj si to uz daval robit nejakemu svojmu psovi? :otaznik:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod Connie » Pon 21.12.2015 20:32

citroniq84 píše:v tomto ponimani by bol mnozitel kazdy kto ma štenata a nema ch s

Veď tak to aj je :no:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 20:34

mna zaujima ten veterinar, co vystavi PP :nwm: aj si to uz daval robit nejakemu svojmu psovi? :otaznik:
nie priamo ja nie ale viacery ludia otom hovorili ze sa papiere daju kupyt po dohode s vetlekarom ked poojdem koncom januara ockovat chlpacov spytam sa nato priamo aby som vedel ci sa da a jak sa da mozno si nakonec kupym sam aby som nebol mnozitel a splnil podmienky fora
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod Vikiki22 » Pon 21.12.2015 20:37

Zaujímavé. Pojem MNOŽITEĽ už samo o sebe veľa napovedá. Podľa tohto pojmu je množiteľom každý, kto len množí - teda bez nejakého cieľa alebo zlepšovania daného plemena, bez rozdielu prostredia. Takže áno,
citroniq84 píše: mnozitel kazdy kto ma štenata a nema ch s

Je to tak. Či sa ti to páči alebo nie. Môžeš sa hádať, tu ti nikto pravdu nedá.
A čo sa týka plemien neuznaných FCI, tak to je zas iná téma - tam spadajú všetky plemená a krížence, ktoré neuznáva organizácia, teda väčšinou nemajú ani platný štandard ako by mali tie plemená vôbec vyzerať. Ale ty máš plemeno uznané FCI, teda by si sa pravidlami FCI riadiť aj mal. Ale keďže sa nimi neriadiš, si proste množiteľ.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod wer » Pon 21.12.2015 20:38

:haha:
Kolko to mas rokov? Tych 22?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod Vikiki22 » Pon 21.12.2015 20:38

citroniq84 píše:mozno si nakonec kupym sam aby som nebol mnozitel a splnil podmienky fora

:haha: :haha: :haha:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 20:41

wer píše::haha:
Kolko to mas rokov? Tych 22?
ano presne tak a celi zivot od batolatka zo psom moze byt lepsia prax? nie som zvyknuty zit zo psom :)
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod vavrena » Pon 21.12.2015 20:42

Ty asi nevieš, čo to je ten PP a nevidel si ho ešte, že?
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby