Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Nádor mliečnej žlazy

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Nádor mliečnej žlazy

Poslaťod renetke1 » Str 17.02.2016 12:23

Ahoj keď už ma taký problém že nador na zlaze veru lepšia je aj tá kastracia už. Tak som rada, že teda to nie je až tak zle. A hlavne treba myslieť pozitívne A nemyslieť stále na tie nádory A starať sa O psíka tak ako do teraz ( nepreháňat to, lebo aj psík vycíti potom že niečo nie je OK ) držím palce teda :-) pusa od Lilin zo Slovenska A odomna Z Cypru

Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku
renetke1
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod renetke1 » Str 17.02.2016 12:24

uploadfromtaptalk1455708274706.jpg

Fotka 5 dní po operacii

Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku
renetke1
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pia 16.08.2019 9:16

Má tu niekto skúsenosť s úplnou mastektómiou + kastračkou - hojenie, bolestivosť, na čo dať pozor...?
Budúci týždeň ma to čaká s Gili, bohužiaľ sme jej našli hrčku, vyšetrenie ukázalo nádorové bunky a tých hrčkovitých útvarov tam má viacero, takže veterinár jednoznačne odporúča všetko von. Pred operáciou ešte spravíme RTG kvoli metastázam (dúúúúfam, že tam nič nebude) a krv, či je všetko ok. Klinika je dobrá, majú inhalačku, doktorom verím, ale predsa len má už 11 a tá operácia asi nie je úplná maličkosť, tak som z toho tak trochu na nervy.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Štv 22.08.2019 1:01

Briina mamka mala ako stará myslím že mala 12 rokov, mastektómiu. Zvládla to úplne super, škoda že ju nevykastrovali, keď mala 15 umrela na pyometru
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Štv 22.08.2019 8:04

Tak operáciu sme zvládli, von išlo všetko, takže vrátane kastračky, je boľavá, ale žerie, pije a venčí sa, tak snáď sa to pekne zahojí a bude to OK.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Choroby