Dýchavičnosť, zväčšené podnebie, astma, ochrnutie hrtana

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Silwuska » Štv 13.11.2008 14:10

To iste robil aj Monty..vlastne najviac ho to chytalo v noci,ked sme isli spinkat, a rano ked sa prebudil... :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Sunny » Štv 13.11.2008 14:14

A akú ste mali nakoniec diagnózu? Niekde sme sa už tuším bavili aj o liečbe a chcela si mi doma pozrieť nejaké kvapky, čo ste papali :no:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Sana » Štv 13.11.2008 14:17

no zohnala som stredu odvoz do bojnic, pojdem tam Mlakovi, dufam ze dobre dopadne...
do brna pojdem akonahle zozenieme auto (nase)
Jedno mi je zvlastne, ci by nemala bocne priznaky keby mala vnutri zapal, lebo je poriadne sidlo, vacsie ako predtym...
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Silwuska » Štv 13.11.2008 14:21

Sunny píše:A akú ste mali nakoniec diagnózu? Niekde sme sa už tuším bavili aj o liečbe a chcela si mi doma pozrieť nejaké kvapky, čo ste papali :no:


No diagnozu :ach: vlastne nijaku :nwm: vtedy nam dal atb a tie kvapky co ti kuknem :hi: a povedal ze ak to neprejde budeme skumat dalej...ale preslo :yes: ale teraz tiez zacina chrcat raz za cas...hlavne ked mu dam granule, to suche ho asi drazdi :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Sana » Pia 14.11.2008 0:04

takze nedelu ideme do BRna, dr povedal, ze sa tieto rany v ustach hoja najlepsie a nikdy sa nestretol so zapalompo zmenseni podnebia, sam je zvedavy, lebo zapl nemysli, ze to je a ja zas tvrdim, ze prve dni p operaci dychala ako po tic tacoch. tak drzte palcaky...
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Sunny » Pia 14.11.2008 9:47

Držíme pacičky a daj potom vedieť.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Amaguk » Pia 14.11.2008 11:11

Drzime, drzime :yes: hadam vas ta smola opusti a veci sa uz len na dobre obratia! :ahoj: Skrabkaj! :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 14.11.2008 12:18

Joo, taky tak :ahoj:

Sunny: tak vypnite kúrenie a vetrajte. My nekúrime a máme v byte 20 stupňou. Takže pohoda.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Sunny » Pia 14.11.2008 13:48

Ulfheiðr píše:tak vypnite kúrenie a vetrajte. My nekúrime a máme v byte 20 stupňou. Takže pohoda.

Kúrenie je len na ekonomickom - byt rodičov, ja s tým veľa nespravím a maminka je zmrzlina. Ale spávam pri pootvorenom okne furt, inak ma tam ide klepnúť :smile: Dávam aspoň mokré utráky na ten radiátor, aspoň dačo... O do týždňa sa presťahujem, aj keby ten bojler v baráku stále nebol zapojený, kašlať na to :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Sana » Pia 14.11.2008 13:52

vone kvapky na veko zo zavaraniny ak nema vonnu lampu, at na radiator, meta je dobra na ychacie problemy
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Sunny » Pia 14.11.2008 14:01

Díky, s tou mätou niečo vymyslím.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: prosim o radu!!! zvacsene makke podnebie

Poslaťod Sana » Ned 16.11.2008 23:45

caute decka, takze hirvigou

moja sucka ma ciastocnu obrnu (ochrnutie) hrtana, zatial sa s tym da zit, ked sa nebude dat operuje sa ale z naslednym rizikom, ze potrava moze prejst do pluc...hrtan jej posobi problem pri vydychu
zvacs. podnebie sposobovalo pri nadychu. srdce vraj z toho poskodene nemoze byt (tvrdil iny lekar, ze z toho je) je to v :censored:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Ochrnutie hrtana

Poslaťod Sana » Pon 17.11.2008 17:36

aha no viem o tom tolko, ze hrtan postupne ochrnuje (ochrna, neviem sklonovanie) a otvor sa neotvori, pes nemoze dychat musi sa mu to operovat, ale po tej operacii ostane diera a potrava sa moze dostat dopluc.

Myslela som ci tu nie je niekto kto to preziva/prezil, ci sa mam bat, lebo dr nechcel povedat obdobie kedy sa to moze stat.
Mozno je lepsie nevediet...
Vraj si nepomozem, dufala som ze mozem, ak by tu niekto vedel
je to neurologickeho povodu, tak nejaku vyzivu na nerv, aby dobre fungoval...

takze, ma operovane makke podnebie a to sa pekne zahojilo (sposobilo vraj problemy pri nadychu)

to ze lepsie nevidel si nepamatam kde bolo napisane...

no a aby sme toho nemali malo tak ma ciastocne ochrnuty hrtan, t j jedna strana jej uz nepracuje a teda budeme cakat (kym to ochrnie cele :hmm: ), vraj jej nemozem pomct k zlepseniu, google mi nevyhodil nic, ale aspon viem co jej je
no a toto sposobuje problemy pri vydychy
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: ochrnutie hrtana

Poslaťod Ulfheiðr » Str 19.11.2008 19:55

:oo:
preboha. Tak toto už ani neni možné. Ale iné ako že vám držím päste nemôžem, neviem o tom nič. Je mi to moc lúto, toľko problémov. :ua:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: ochrnutie hrtana

Poslaťod Sana » Str 19.11.2008 23:00

ale oina je stastna... :smile: to je pre mna hlavne, beha, usmieva sa, poprdkava si, vobec nevyzera, ze jej nieco je :lol:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby