homeopatika

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Homeopatiká a ich účinnosť

Poslaťod Fraga » Pon 23.06.2008 12:32

Ty počuj moc do toho vidíš :heh: samozrejme ze som si chlipla lepšie ako skúšať škandinávske rybičky :haha:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

homeopatika

Poslaťod janette » Pon 18.08.2008 23:54

vie niekto na co su dobre homeopatika ako CALCAREA CARBONICA,CALCAREA PHOSPHORICA,SILICEA a SULPHICA alebo SULFIKA vsetky su v granulovej forme ako male gulicky poradili mi to pre psa ale vobec netusim naco to je dobre
dakujem skuste mi poslat odpoved na bulty@zoznam.sk vdaka :ahoj:
janette
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: homeopatika

Poslaťod ess » Uto 19.08.2008 8:45

ked ti tie homeopatika poradili, asi ma pes nejaky problem nie? :no: a ak nie, tak naco ich davat?
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: homeopatika

Poslaťod Whip it » Uto 19.08.2008 10:10

Ahoj, na www.nobel.sk je databaza liekov, mozes si pozriet pribalove letaky.
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Homeopatia

Poslaťod Bona » Pon 29.12.2008 20:25

Ahojte!Potrebovala by som nájsť homeopatický prípravok ktorý by nám pomohol zvládnuť agresivitu voči našim dvom psom(niečo čo ich ukludní,poprípad. nervovo vyrovná).Teraz sme skúšali od Boironu Sédativ Nervuex ale žiadne účinky...tak by som poprosila,kto už mal skúsenosti,aby napísal aký prípravok by nám mohol pomôcť.Dakujem!
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Homeopatia

Poslaťod calwen » Pon 29.12.2008 21:12

Neviem ci sa mi to len nezda, ale ja som tusim pocula o Bachovych kvapkach...ale vobec nic o tom neviem...mozno :google:
Ale pred nejakymi experimantami by som urcite skusila kontaktovat MVDr Čecha v Lamači v BA...on je veterinar-homeopat http://pavolcech.netlab.sk/ Ja s nim mam velmi dobre skusenosti a je to pan sympaticky a dobre sa s nim aj povyprava ak za vami niekto necaka :no:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Homeopatia

Poslaťod Bona » Uto 30.12.2008 13:06

calwen,dakujem.No už som pogooglila ale nič som nenašla.Už sme skušali aj S.O.S Animal Bonbons čo sa zakladá na Bachových kvetoch ale moc to nepomohlo.Skúsime najsť homeopata ktorý by nám pomohol.Neviete niekoho na Slovensku?
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Homeopatia

Poslaťod Lucifer » Ned 22.02.2009 22:58

Bona, homeopat veterinar je fajn, ale hlavne budte k nemu uprimni...Velakrat sa liecba musi zacat prave od majitela psa :no: Je dost mozne, ze budete brat homeopatika aj Vy s Vasimi psami ako sucasnu liecbu. Je este inac jeden pripravok, vola sa Phytovet Cool down, citaj: http://www.phytovet.cz/index.php?kam=detail&jazyk=1&idv=11&id_sk=2 My sme ho davali nasmu psovi, aj ked kvoli inym veciam, ale naozaj som mala pocit, ze badam na nom zlepsenie stavu :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Homeopatia

Poslaťod Zenei » Uto 28.04.2009 22:27

No tak neviem ako homeopati-veterinari, ale ja osobne som mala s homeopatmi len tie najhorsie skusenosti. Stretla som sa len s neuveritelnymi nechutnymi podvodnikmi (a minimalne jeden z nich je vraj dost uznavany odbornik). Tak neviem :ach: Uz s nimi nechcem mat nikdy v zivote nic spolocne. Ale zas o to viac by som uznavala cloveka, ktory by bol skutocne z tohto hladiska seriozny a nie len nauceny na vsetky mozne finty, ako zo zakaznika prakticky za nic vymamit co najviac penazi...
Zenei
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 378
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Homeopatia

Poslaťod Lucifer » Uto 28.04.2009 22:29

Mas SS :no: Zarucene Ti viem dat kontakt na NEpodvodnika a uvidis... :no: Za pokus to stoji :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Homeopatia

Poslaťod Deria » Štv 21.05.2009 9:52

Homeopatia je uzasna vec, pokial mame dobreho homeopata. Pravdou je, ze ak natrafite na podvodnika, neuskodi to zvieratu ale peniazky su fuc! Ja mam stastie, mam tu genialnu homeopaticku a to je jedina dobra v okruhu najmenej 200 km a preto ma aj vzdy terminy narvane. Ona studovala aj veterinu, co je idealne a ked ma pripad, co je vylozene pre veta, ATB, OP a pod., posle vas tam sama.
Lenze takych je naozaj malo, väcsine ide len o peniaze. Myslim ale ze to za to stoji, hladat dobreho homeopata, lebo lieky klasicke sice pomozu (niekedy aj nie!) ale maju aj pekne vedlajsie ucinky a mozu zvieratu odrovnat niektory organ.
A co ten Cech v Blave?
Deria
Snoopy
 
Príspevky: 108

Re: Homeopatia

Poslaťod misha25 » Pon 25.05.2009 7:55

Ahoj,
môžte mi prosím poradiť niečo na podporu zväčšeného srdiečka, aby lepšie pracovalo, nejaké vitmíny, doplnky??? Príp. kontakt na dobrého homeopata/patičku/.
Ďakujem
misha25
Okoloidúci
 
Príspevky: 12

Re: homeopatika

Poslaťod Yanka » Pon 23.11.2009 0:40

Prosim vas, ako sa maju spravne podavat homeopatika psikovi?
Mozu sa zabalit trebars do syra a potom ich hafan spapa? Alebo je dolezite aby sa rozpustili v papulke...
A viete mi poradit ktora lekaren sa specializuje na homeopatika (aby som si ich nemusela pokazde objednavat)? Som ich zatial zohnala v BA v lekarni co je oproti stadionu co sa teraz prestavuje (neviem aka je to ulica)ale museli mi ich objednat... Poradte prosim...

Obrázok
Yanka
Snoopy
 
Príspevky: 120
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji

Re: homeopatika

Poslaťod Erája » Pon 23.11.2009 10:26

Mě to bylo vysvětleno takto: psům (zvířatům) se můžou modávat buď rozpuštěné ve vodě a stříkačkou do tlamy, nebo klidně se žrádlem. A to proto, že sliny neobsahují amylázu a neštěpěj cukr už v dutině ústní. Ale lepší by bylo, kdyby jsi se zeptala přímo homeopata.
Erája
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423

Re: homeopatika

Poslaťod Yanka » Pon 23.11.2009 17:21

Dakujem za odpoved :smile:
Yanka
Snoopy
 
Príspevky: 120
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby