homeopatika

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Homeopatiká a ich účinnosť

Poslaťod Lucifer » Pon 11.02.2008 9:34

Yetti a Amaguk dakujem Vam velmi pekne :aplause: Idem si omrk jeho stranku aj poradnu...Dam Vam vediet ako som dopadla s nasim "semenacikom" :haha:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Homeopatiká a ich účinnosť

Poslaťod verca » Pia 15.02.2008 19:38

ja si myslim ze homeopatika su dobre aspon to vravi nas patolog co ma s nimi skusenosti ale s vlastnych skusenosti tyy povedat nevim vela stastia :lol:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Re: Homeopatiká a ich účinnosť

Poslaťod Lucifer » Pia 15.02.2008 19:57

zajtra ideme do tych Ciech na homeo...podam spravu :no: Drzte palce! :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

homeopatika a háranie

Poslaťod zuzupes » Ned 18.05.2008 10:09

Ahojte,
neviete mi dakto poradiť homepatikum na ukľudnenie fenky keď hára. Má dva a pol roka a je ako šialená :aaa: . Absolutne nevníma čo jej hovorím, pustiť z vodítka - to by som ju už nevidela, za každým psom musí letieť, doma narieka pri dverách od rána do večera alebo vysedáva na balkóne a ani sa od tiaľ nehne a narieka. Proste sa to s ňou nedá vydržať. Keďže je s PP o sterilizácii neuvažujeme. Viem že veterinári dávajú dačo psíkom, ale nechcela by som chémiu, skôr dákou prírodnou cestou. Už o týždeň bude končiť, ale nech som pripravená na daľšie.

toto je jej denná aktivita:

Obrázok
bullterriér je najúžasnejší psík na svete!
http://www.kralovstvobulterierov.jex.cz
zuzupes
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Trenčín

Re: homeopatika a háranie

Poslaťod NemesiS » Ned 18.05.2008 11:13

krásne gate :jop:
moja fena sa akurát dohárala...
nermyslím, že by sa tie hormóny dali až tak ovplyvniť...
proste to nechaj plynúť.
mňa tiež neposlúchala, trhala sa za psami..no tie 3 týždne prežijete...
nie je to nič vážne, normálny prístup feny, keď ju nepustíš za samcom.
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: homeopatika a háranie

Poslaťod zuzupes » Ned 18.05.2008 11:30

keď to nepôjde homeopatikami tak to nechám tak, nechcem zbytočne do nej pchať chémiu, ako som už písala.

s nohavičkami by mohla robiť módnu prehliadku :lol: má ich kopec. Nakupujeme u čiňáka za pár korún. Zdá sa mi nezmysel kupovať drahé hárajúce nohavičky :pac:

jaj, ako Ti závidim že ste práve skončili :yes:
bullterriér je najúžasnejší psík na svete!
http://www.kralovstvobulterierov.jex.cz
zuzupes
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Trenčín

Re: homeopatika a háranie

Poslaťod Lucifer » Ned 18.05.2008 15:08

Zuzka a preco nezavolas Mullerovej? :nwm: Vsak ju mas od nej a vies aka to je odbornicka na homeopatiu...Nechapem :nwm:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: homeopatika a háranie

Poslaťod zuzupes » Ned 18.05.2008 16:00

Lucik,
lebo ju stále otravujem. minulý týždeň som jej tiež písala jeden problémik a teraz zas? už by som jej liezla na nervy. ale asik sa jej nakoniec ozvem keď mi nik neporadí :yes:

:jupi: konečne Pallaska zaľahla a drichme.
bullterriér je najúžasnejší psík na svete!
http://www.kralovstvobulterierov.jex.cz
zuzupes
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Trenčín

Re: homeopatika a háranie

Poslaťod Lucifer » Ned 18.05.2008 16:17

Zuzi, na svoje pocity sa vyprdni :no: Je to pes od nej, je to jej srdcovka a koniec koncov ju nejdes otravovat preto, zeby si mala choreho psa, len proste hara...Naozaj jej v klude napis, alebo zavolaj... :no: Zrovna Ty sa jej bat nemusis, kedze mas jej odchov...Hmm? :jop:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Homeopatiká a ich účinnosť

Poslaťod tana » Ned 22.06.2008 12:35

Ahojte. Vie mi niekto poradit, ako správne aplikovat homepat. tablety u psa?
Všeobecne platí, že tabletu necháme rozpustit pod jazykom. Ale vysvetlite to psovi ?!
Užívame Traumeel tabl. + mast na burzitídu. Zo začiatku som mu tabletu vkladala hlbšie do papule a čakala.. Z 5 pokusov asi 2 vyšli :ach: V tej jeho veelkej papuli sa to lahko stratí a stalo sa, že aj po 2 min. mu zrazu tabletka vypadla na zem.
Tak som to začala balit do syra a to má v "pikosekunde" v sebe :lol:
Otázka znie, neznižuje sa účinok homeopatík ak to rýchlo prehtlne ?
Vdaka za odpovede.
tana
Junior
 
Príspevky: 204

Re: Homeopatiká a ich účinnosť

Poslaťod Lucifer » Ned 22.06.2008 12:51

Homeopatika sa nemaju balit do ziadneho jedla, ale davat samostatne...(zabija sa tym ucinnost homeo lieku) Odstup medzi jedlom a podavanim homeo by mal byt aspon 1 hodina. To, ze pes tie homeopatika prehltne, tym sa nic nedeje, lebo aj tak sa mu dostanu tam, kam maju :no: Mozes to urobit este tak, ze tu tabletku nechas rozpustit vo velmi malom mnozstve vody, natiahnes do injekcnej striekacky a vstreknes psovi do tlamy...ale pomaly, aby stihol prehltat a obsah pohara neskoncil vytecenim, alebo vykaslanim psa na dlazke. Vseobecne plati aj to pravidlo, ze pokial psovi podavas touto cestou viac homeopatik, na kazde homeo by mala byt zvlast injekcna striekacka... :no: :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Homeopatiká a ich účinnosť

Poslaťod tana » Ned 22.06.2008 15:49

Dakujem Lucif, to som potrebovala vediet :smile:
Pred chvílou som našla metodu. Vložila som mu tabletu dozadu na koren jazyka a preventívne pridala za tým šprtku vody.. Krásne to zhltol, akurát sa netváril 3 krát nadšene, že čo mu to preboha stváram :ach: :lol:
tana
Junior
 
Príspevky: 204

Re: Homeopatiká a ich účinnosť

Poslaťod Lucifer » Ned 22.06.2008 21:57

:jop: To poznam :no: Arthur je na homeopatikach uz asi treti mesiac... :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Homeopatiká a ich účinnosť

Poslaťod Fraga » Pon 23.06.2008 11:21

Lesian je druhý mesiac na homeo a nos máme zarastený a chvostík krásne zarastá tiež. Síce je to zdlhavé ale ešte to potrva, ale zarastáme...
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Homeopatiká a ich účinnosť

Poslaťod Lucifer » Pon 23.06.2008 13:20

Trpezlivost dcera moja, trpezlivost :no: "Ale zarastame" znamena, ze si tie homeo zacala papkat aj Ty? :haha: :nie: :lol:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby