Pomoc začervenanie kože

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Pomoc začervenanie kože

Poslaťod Ninqua » Sob 17.08.2019 20:52

Dobrý večer, všimla som si na mojom psíkovi plemena shitzu vek 10 rokov, že sa mu posledné dni objavilo výrazne začervenanie pod "pazuchami" v oblasti brucha a medzinožím. Taktiež mu tečie z uší tekutina tvoria sa mu tam chrasty. Neviem či sa aj necíti horšie keďže je menej aktívny ako zvyčajne :ua: poprosím máte s tým niekto skúsenosti, čo by to mohlo byť... K veterinárovi pôjdem isto ale až v pondelok.
Ninqua
Nováčik
 
Príspevky: 25

Re: Pomoc začervenanie kože

Poslaťod Ninqua » Sob 17.08.2019 22:15

Ninqua píše:Dobrý večer, všimla som si na mojom psíkovi plemena shitzu vek 10 rokov, že sa mu posledné dni objavilo výrazne začervenanie pod "pazuchami" v oblasti brucha a medzinožím. Taktiež mu tečie z uší tekutina tvoria sa mu tam chrasty. Neviem či sa aj necíti horšie keďže je menej aktívny ako zvyčajne :ua: poprosím máte s tým niekto skúsenosti, čo by to mohlo byť... K veterinárovi pôjdem isto ale až v pondelok.
Prílohy
IMG_20190817_230929.jpg
Pripojila som foto dost sa bránil ale nieco tam vidno
Ninqua
Nováčik
 
Príspevky: 25

Re: Pomoc začervenanie kože

Poslaťod Ninqua » Sob 17.08.2019 22:16

Ninqua píše:Dobrý večer, všimla som si na mojom psíkovi plemena shitzu vek 10 rokov, že sa mu posledné dni objavilo výrazne začervenanie pod "pazuchami" v oblasti brucha a medzinožím. Taktiež mu tečie z uší tekutina tvoria sa mu tam chrasty. Neviem či sa aj necíti horšie keďže je menej aktívny ako zvyčajne :ua: poprosím máte s tým niekto skúsenosti, čo by to mohlo byť... K veterinárovi pôjdem isto ale až v pondelok.
Prílohy
IMG_20190817_230919.jpg
Ninqua
Nováčik
 
Príspevky: 25


Späť na Choroby