neurologia v Bratislave

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

neurologia v Bratislave

Poslaťod sondulka » Ned 01.07.2018 22:12

Dobrý večer, viete mi poradiť dobrého neurológa v Bratislave alebo vetrinár ktorý Vám pomohol po tejto stránke mame problémy s chrbticou, dakujem
sondulka
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: neurologia v Bratislave

Poslaťod Margita » Pon 02.07.2018 4:50

Neurolog Je v sibre ale radšej by som sla k palusovi do Trenčína
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: neurologia v Bratislave

Poslaťod Lindchen » Pon 02.07.2018 6:45

Odporúčam tiež ísť do Trenčína. Máme vynikajúce skúsenosti. Dr. Paluš nám operoval chrbticu a boli sme veľmi spokojní, aj s odbornosťou aj s prístupom.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: neurologia v Bratislave

Poslaťod sondulka » Pon 02.07.2018 8:29

Tak bude to tak a viet mi prosím povedať čo Vás to asi vyšlo myslím magnetickú rezonanciu+operácia?
sondulka
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: neurologia v Bratislave

Poslaťod Lindchen » Pon 02.07.2018 9:00

Mňa vyšla liečba chrbtice - vstupné vyšetrenie + RTG + MRI + elektrodiagnostika + operácia + cvičenia na 2200 eur. Žiaľ pridružili sa aj komplikácie (s tým treba počítať), takže vyše 3000 eur.
Ak chceš do toho ísť, priprav si to ako minimum.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov


Späť na Choroby