Staroba alebo choroba?

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod katkariinka » Štv 23.10.2014 12:28

pigie, to je ale vyborna cena, ja som cakala teda viac. :jop:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod pigie » Štv 23.10.2014 12:28

Hej, bez uspania. S nim sa manipuluje dobre, az teda na velkost a vahu :heh:
A vsetci, co pojdete, tak ma nezabudnite spomenut, isto mi potom daju nejaku zlavu :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod hriva » Štv 23.10.2014 12:30

Tak to je potom super, držali ti ho ho tam či ty si si ho? Lebo napr ten hrudník sa nám robil dosť obtiažne ale Gina to dala, len sme ju traja držali.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod calwen » Štv 23.10.2014 12:31

Fiha fakt fajn cena! Zeby som konecne spraviaňla preventivku aj mojmu marodovi?
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod pigie » Štv 23.10.2014 12:31

Drzal moj chlap a veterinar. Oni tam zeny vseobecne nechcu pri RTG.
A treba si zavolat vopred a pripravit si cerstvy moc alebo sa pripravit na to, ze budete ho odchytavat potom. A treba prist nalacno (nas este caka sono mechura, pretoze ten nevidel vdaka tomu, ze pes nevy :kak: a kostove hovno robilo blokadu :ha: ).
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod hriva » Štv 23.10.2014 12:34

Jaj no, mne dali vždy aspoň ten ochranný oblek, ale ja neviem prečo sa tam bojím v tej miestnosti je to tam taký čudný smrad :heh:
ja sa ešte takto nechystám ale keď budú mať tých 7-8 tak minimálne na krv určite.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod pigie » Štv 23.10.2014 12:38

To davaju vzdy, napriek tomu vzdy beru na oziarenie chlapa z pochopitelnych dovodov. A ja to tam mam rada, smrad som nikdy necitila :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod Barbor » Štv 23.10.2014 12:45

Fakt super cena!!! :oo: :yes: :yes: tiez som cakala mega palku a toto je nejak malo na to co vsetko mu porobili :yes:
Parada! Tak nech sa drži starček :king:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod hriva » Štv 23.10.2014 12:45

Nedávajú vždy mňa tam u Svihrana poslali len tak. Aj mojeho chlapa tam neobliekli.
Tam kde chodím teraz dajú vždy. Prvý krát som čumela že čo to ale tak by to malo byť. ...
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod pigie » Štv 23.10.2014 12:52

Ja som este nebola nikde, a ze sme pochodili toho dost, kde by nam nedali ochranny oblek :nwm:
A ano, je to velmi dobra cena. Standardne by to u nich stalo nad 150 eur, u nasho velkeho psa s kopec RTG snimkami, lebo to co potrebovali, sa nezmestilo ani nahodou na jeden ani dva :heh: by to bolo este viac. ale myslim, ze za tu cenu su to schopni urobit kdekolvek, ak sa vopred s vetom dohodnete na komplexnej prehliadke. Isto potom nebude ratat kazdy ukon za plnu cenu. Inak toto absolvovat isto ratajte cca hodinu a pol casu.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod pigie » Pon 04.01.2016 21:43

Neviem kam s tym, tak to dam sem. Stretli ste sa uz s tym, zeby staremu psovi haprovalo travenie tak, zeby zacal chodit na velku potrebu raz za dva dni? Akoze ziaden problem na nom nevidim, len proste nie je to denne ako doteraz, ale robi to raz za dva dni. Prijem stravy vsak nezmeneny :nwm: (Nisus prepac, ze som si tuto temu nenechala najskor pre teba :haha: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod Lindchen » Sob 30.01.2016 9:28

Nachádzam doma malé mláčky, napr. na posteli malú škvrnu, evidentne od moču, na mieste, kde zvykne spať. Nie je to denne, skôr 1-2x za týždeň. Má 9 rokov, je v tomto veku už bežná inkontinencia? Na zápal sa mi to nezdá, vedome neciká, ide o únik moču, skôr občasný. Môže ísť aj o iný zdravotný problém?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod wer » Sob 30.01.2016 9:36

Je to aj sprievodny jav problemov s chrbticou.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod Lindchen » Sob 30.01.2016 9:41

Niečo také som kdesi zachytila, ale nebola som si istá, či som si to dobre spojila. Vieš niečo bližšie? Treba dať čo najskôr vyšetriť chrbátik (chystáme sa)?

EDIT: Možno od chrbtice ide aj ten problém s pravou nožičkou...
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Staroba alebo choroba?

Poslaťod Bad » Sob 30.01.2016 9:56

nebo/a zvětšená prostata, ta může způsobovat i problém se zadníma nohama
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby