Bradavice, papilomatóza

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod hriva » Str 27.02.2013 21:59

Len v oku sa to ťažko bude natierat roztokom so solou
Podla mna ked to nie ne moc velke najlepšie je nerypat sa v tom. Gina to mala cca od 9 rokov a žila s tým tri roky bez problémov
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod petricek » Str 27.02.2013 22:03

hrivushka, suhasim, do oka urcite nie.Pisala som to len ako moju skusenost s potvorami bradavicami.Ale ked su na kozi na tele, kde to psik nema ako rozchnapat(co bol moj pripad) tak to pomohlo. :smile:
Obrázok
petricek
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Bratislava

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod wendy1 » Štv 28.02.2013 10:10

a toto sa mi moc nepáči. to má mať fakt nejaký vlpyv aj na psychiku?[/quote]

Offtopic: Tak ano, ide o to, ze napr. mas psa ktory lezi, ani si ta nevsima reps. okolie, je smutny, nezavrti chvostom. Podas mu liek a sledujes, ked je "dobre" zvoleny liek tak napr. druhy den si vsimnes, ze sa uz zacina obzerat, zavrti chvostom, ...
Ja mam inac tiez stale z toho galamias, ale ako tak zacinam pomaly tomu chapat, a povedala som ze to zacnem skusat na sebe a ked moja bude mat nejake problemy co nie su vazne, tak aj na nej, ale bodaj by ich nemala. Mozno nabuduce skus allium cepa na toto co mas, mne napr. minuly rok pomohla nux vomica, zazvorovy caj, ked liezla na mna asi chripka. Inac ktora vetoska sa zaobera v KE homeopatiou, co viem tak Strazanova a vraj aj Ravaszova. Tak ci tak co sledujem, tak mne sa najviac pozdava MUDr. Sona Mullerova z CR a ked sme mali postvakcinacnu polyneuropatiu, tak mi radil telefonicky aj MVDr. Skalka, na neho ma doporucila MVDr. Strazanova.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod zuzka:) » Štv 28.02.2013 11:09

ja som bola v škole. Dr. Fialkovičová, ona aj učí ten predmet. ja som sa prv spýtala či sú podľa nej tie ATB vtedy nevyhnutné, že by som nerada. a tak sme došli k homeo. a potom ešte začala spomínať bachove kvety a ešte niečo...
ona sa raz rozhovorila aj o očkovaniach... :smile:

edit: a že chorý pes je smutný a ked mu je lepšie je veselší nejak nepovažujem za vplyv lieku na psychiku :nwm:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod wendy1 » Štv 28.02.2013 11:25

On tvrdi ze aj to je plus, ten co pisal tu knihu a ze je dolezite si vsimat aj to. Tak neviem.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod straka17 » Štv 28.02.2013 19:16

Hmm s tou psychykou som to pochopila tak, že ani ty sa necítiš bohvie ako keď si chorá. A myslím, že takisto aj pes. Vlastne na vonok si ešte nemušíš nič všimnúť, no jemu už môže byť lepšie :ok:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod wendy1 » Pia 01.03.2013 12:08

POzitivum moze byt uz to zrejme ze sa napr. zacina zaujimat o okolie. To si dobry majitel psa vsimne, ze pes sa zacina po psychike zlepsovat.:D Offtopic: moja ked mala necely rok prekonala tazku gastritidu, par dni ani ku mne sama neprisla, len lezala na svojom mieste a sem tam sa presunula, ked jednu noc ku mne prisla a onuchala ma, zavrtela chvostom, tak som cela vyskocila od radosti z postele,ze uz sme za vodou
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod pigie » Pia 01.03.2013 12:10

Vcera sme boli u veta, tak som sa pytala vetky na jej nazor. Povedala, nechat tak, kym oko neslzi, psovi to nevadi, nesahat. Ak by mu to zacalo vadit, musi sa to odstranit pod narkozou :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod wendy1 » Pia 01.03.2013 12:57

Pigie a neskusila si sa poradit s niekym co sa zaobera homeopatiou. SKus napisat MVDr. Soni Mullerovej, snad ti nieco poradi. Viem ze napr. na svojej stranke ma nejake rady, mozno tam nieco najdes, ma tam napr. aj to ako vypudit cudzi predmet z tela von, ako napr. osinu a pod. Neviem ci vlastovicnik nie je na bradavice, ale nie som si ista.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod pigie » Pia 01.03.2013 13:02

Ja sa priznam, ze k oku sa mu bojim patlat upne hocico... :ua: On to ma normalne na hrane horneho viecka. Vyrasta mu to z tej hrany, takze sa to neda namazat tak, zeby to neslo do oka :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod wendy1 » Pia 01.03.2013 13:21

Bala by som sa aj ja, mozno by ti homeopat doporucil nejake homeo gulicky co by bral ( a ). Za pokus to stoji. skus pozriet jej stranku, myslim ze je to www.trojskykun.cz
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod wendy1 » Pia 01.03.2013 13:24

Neviem preco Sona mi utkvelo v pamati, je to Simona http://www.veterina-online.cz/mvdr-simona-mullerova/
Tu je jej web: http://trojskykun.com/vet/homeo.html
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod hriva » Sob 02.03.2013 12:44

Keď mu nevadi najlepsie je nechat to tak aj mne to tak odporučil veterinar
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod Laro22 » Sob 06.04.2013 18:05

Takže Drags Imun na bradavicu nezabral, skôr sa to zhoršilo :plac: je mi do plaču ked to vidím, a cítim sa bezmocne- zverolekár len kivol plecom a že to nevadí tak si to viete predstaviť ,ale na jazyku to podla mňa nie je sranda . Ešte skúsim Thuya a Dulcamara , Antimónium a uvidíme...
Bojové plemená neexistujú. Len občas agresívne psy. Tie majú ale skoro vždy agresívneho majiteľa.
Laro22
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: brezno

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod Laro22 » Ned 14.04.2013 19:06

Prosím Vás nenašiel by sa niekto kto by mi poradil s dávkovaním tychto homeopatík? :ua:
Bojové plemená neexistujú. Len občas agresívne psy. Tie majú ale skoro vždy agresívneho majiteľa.
Laro22
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: brezno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Choroby