Bradavice, papilomatóza

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod pigie » Uto 05.11.2013 17:17

Kedze bradavica rastla, rozhodla som sa dat ju odstranit, uz prilis zasahovala do oka, oko na to reagovalo tvorbou tmavohnedeho vytoku, ktoreho bolo vela. Pes musel bohuzial do narkozy :ua: Ziadne ine moznosti neboli, len odstranenie, vzhladom na to, ze to bolo v podstate uz na sliznici. :ua: Tak som zvedava, ci bude recidiva alebo nie. Kvoli tomu vyrezali aj kus okoliteho tkaniva a neodpalili ju.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod hriva » Uto 05.11.2013 21:28

Brii sa na rypaku urobila bradavica po tom, co ju malý kusol v zapale hry. Ostala jej tam taka ružová vypuklina, obcas krváca. Teraz neviem ci dat to rezat alebo počkať alwbo co s tym.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Bradavice, papilomatóza

Poslaťod Filipk88 » Str 22.04.2015 13:16

Moj psík ma tiež papilózu. Známa mi odporučila tieto Reishi huby. Máte ešte niekto skúsenosti s tatkouto alternatívnou medicínou?
Filipk88
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Bradavice ( asi )

Poslaťod Aduska.Annie » Štv 21.05.2015 15:12

Áhojte :smile: , chcela by som sa s niekým poradiť, lebo som sa stýmto ešte nestretla. Mám doma štenco stafordíka má dva mesiace a dva týždne :smile: ale začali sa jej na papulke robiť akoby bradavice alebo neviem čo to iné môže byť :ua: , chcela by som sa spýtať či s tým treba hned utekať veterinárovi alebo šteniatku niečo chýba alebo či to može byť nebezpečné pre ňu a ako by sa toho dalo zbaviť? Ďakujem za rady :smile:
<3 Pes tu pri mne ostal, keď vy ľudia ste ma opustili.
Aduska.Annie
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Choroby