Zozrala podstielku pre macky

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Zozrala podstielku pre macky

Poslaťod Luu » Pia 09.12.2016 23:34

Nasa fena sa zakradla na zachod kde robi potrebu kocur do podstielky a zozrala odtial ceratve hovienko a zrejme aj s trochou podstielky ...mam sa obavat ? Je to stena..nezvracala ale nemam dobry pocit kedze to nasava vodu aby jej to nejakodilo v zaludku creve atd...
Luu
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Zozrala podstielku pre macky

Poslaťod Margita » Pia 09.12.2016 23:43

jojoooooj kolko hoven sa moje psy nazrali :lol: aj s pieskom
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Zozrala podstielku pre macky

Poslaťod Luu » Sob 10.12.2016 9:11

Tak potom ok ..no teda ok to nie je fuj ! My mame doslova hovnozruta neviem co jej chyba smradine ma najlepsie granule aj varene so zeleninou ma ,sem tam kvalitnu pastetu strava skutocne pestra a ona kazde hovno hned do huby...obavala som sa podstielky bo nasava vodu pocula som ze je velmi nebezpecne ked pes zozere spongiu ale toto je asi ine kazdopadne dostane uz po rypaku ked mu zas pojde vyjedat zachod
Luu
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Zozrala podstielku pre macky

Poslaťod wer » Sob 10.12.2016 9:29

Vsak to dajte kdesi mimo dosah
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica


Späť na Choroby