Meranie teploty

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Meranie teploty

Poslaťod dennyablue » Uto 15.09.2015 9:41

Jej, keď to tu tak čítam! Chúďatká psíky! ... My máme doma bezkontaktný teplomer Truelife care – rovnaký, aký má náš veterinár, aj nám ho odporučil. A je to úplne bez problémov, Denny si ani nestihne všimnúť, že sa niečo deje. Len teplomer nasmerujeme do vnútra ucha, stlačíme a je hotovo. Načo to robiť zložito, keď to ide jednoducho? :)
dennyablue
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Meranie teploty

Poslaťod Elis » Uto 15.09.2015 11:15

a tenhle konkretni pouziva tvuj vet?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Meranie teploty

Poslaťod aNeMiC » Uto 15.09.2015 11:55

Pri psoch by to mozne bolo napriklad na bruchu, to hej ale pri mackach by to asi nepreslo. Nas krpan nema miesta bez srsti :-/
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Meranie teploty

Poslaťod Bad » Uto 15.09.2015 12:07

Elis píše:a tenhle konkretni pouziva tvuj vet?

Elis, jak to má vědět :heh: , dokonce ani nevím který a jestli (si myslím, že když byl Aribo na očkování...možná ?)
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Meranie teploty

Poslaťod patriciaz » Uto 15.09.2015 13:24

tak skúste ten bezkontaktný teplomer bezkontaktný teplomer, len do toho treba trochu investovať .. my ho máme doma a ak si dobre pamätám tak to je od firmy truelifecare... manželka si ho celkom chváli a my ho používame pre seba, ale dá sa využiť aj na psa alebo mačku... stačí namieriť na vnútro ucha a odmerá sa.. to by ste len sadli niekde na záhradu a kým by ste ho hladkali alebo tak tak to rýchlo zmeráte :)
patriciaz
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Meranie teploty

Poslaťod Elis » Uto 15.09.2015 17:08

Bad píše:Elis, jak to má vědět :heh: , dokonce ani nevím který a jestli (si myslím, že když byl Aribo na očkování...možná ?)


info, ze neco takoveho existuje mi nestaci :plac:
bych ho koupila uz davno, kdybych mela reference, ze meri dobre.
zadny z mych vetu ho nepouziva -prave kvuli chybovosti.
a ted jsem trosku doufala, ze poradis - ze ho nekdo ma.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Meranie teploty

Poslaťod sarach » Sob 17.10.2015 12:58

Ja som bezkontaktný akurát objednala. Veľa recenzií som ale nenašla, len pár a tie boli ok. Tak som zvedavá či bude spoľahlivý. Kto chce, dám potom info. :smile:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Predchádzajúci

Späť na Choroby