Kašeľ

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Kašeľ

Poslaťod Aragon » Str 01.04.2015 10:15

Podarilo sa mi získať video od kamarátky a majiteľky nášho psieho spolusúputníka Bondieho. S jej súhlasom ho tu uverejňujem.
https://www.youtube.com/watch?v=1cgBOaRF1h8&feature=youtu.be
Aragon
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9

Re: Kašeľ

Poslaťod Margita » Str 01.04.2015 10:23

tie spravy co sli v telke :lol:
moj kasle na inak,skusim to natocit ked sa mi podari,ale bude to trvat
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Kašeľ

Poslaťod Bad » Str 01.04.2015 10:29

Bady kašle daleko decentněji
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Kašeľ

Poslaťod Aragon » Uto 07.04.2015 9:22

Nakoniec som jej cez sviatky dával po troche maslo s bravčovou masťou a s trochou medu. Kašeľ jej zvláčnel, vykašľala pár hlienov a už takmer vôbec nekašle.
Aragon
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9

Chorý Yorkshire

Poslaťod Jogi » Uto 16.05.2017 7:37

Dobrý deň, prosím pozrite si video v odkaze [Youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7F1qaRvTmKE&feature=em-upload_owner[/Youtube]

Neviem, čo môže byť nášmu yorkshirovi. Mysleli sme, že je to psincový kašel, veterinár však infekciu vylúčil.
Ďakujem
Jogi
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Chorý Yorkshire

Poslaťod Vikiki22 » Uto 16.05.2017 11:25

Na základe čoho infekciu vylúčil? Aké iné vyšetrenia spravil psovi? Pozrel sa mu do hrdla, či tam nemá cudzí predmet? Pozrel sa mu na hrtan, či ho má poriadku? Takéto pokašliavanie môže byť aj z prechladnutia. Čo vám na to vet dal? Aspoň nejaký sirup proti kašľu? Ťažko sa identifikuje choroba cez net, na toto sú veterinári, ktorí by mali spraviť patričné vyšetrenia a zistiť diagnózu.
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Kašeľ

Poslaťod Jogi » Uto 16.05.2017 12:13

Neviem podrobnosti toho vyšetrenia, bol tam s ním priateľ, ale vraj ho prezrel poriadne, minimálne do hrdla mu pozeral. Nedal nám však žiaden sirup proti kašľu ani nič podobné. Máme ho zatiaľ sledovať a ak to neprestane prísť znova.
Jogi
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Chorý Yorkshire

Poslaťod Buchťa » Str 17.05.2017 21:43

Jogi píše:Dobrý deň, prosím pozrite si video v odkaze [Youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7F1qaRvTmKE&feature=em-upload_owner[/Youtube]

Neviem, čo môže byť nášmu yorkshirovi. Mysleli sme, že je to psincový kašel, veterinár však infekciu vylúčil.
Ďakujem


Dej vyšetřit srdíčko. Na video jsem se nedívala.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Predchádzajúci

Späť na Choroby