Immunovet

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Immunovet

Poslaťod katkariinka » Uto 07.10.2014 9:22

Mate niekto skusenosti?
http://www.petshopping.sk/e-shop/action ... -1-g.xhtml
http://www.hobbypetshop.eu/page/reference-/3
"Immunovet získaný biotechnologickou cestou z pšeničných klíčkov, komplexný preparát. Významný je obsah aminokyselín, makro-, mikro prvkov, vitamínov a esenciálnych aminokyselín. Zloženie prípravku zabezpečuje posilnenie imunity, zabránenie zápalov a má roboratívny účinok. Napomáha tráveniu, vyživuje črevnú výstelku, zlepšuje vstrebávanie živín. Podávaním sa zmnožuje kostné tkanivo, silnejší a zdravší skelet, lesklejšia a hustejšia srsť. Podávaním Immunovetu: Pri zdravých zvieratách: -chráni zdravie zvierat -udržuje vitalitu -zvyšuje účinnosť vakcinácií -lepšie vstrebávanie živín -lepšia chuť do žrania -krajšia, lesklejšia srsť -kvalitnejší život Pri chorých zvieratách: -zlepšuje priebeh terapie pri ochoreniach kože, alergiách, vypadávaní srsti -znižuje olizovanie rán, svrbenie -výrazne znižuje parazitárne infekcie -znižuje výskyt respiračných ochorení -zlepšuje odolnosť organizmu -napomáha k zlepšeniu kondície -zlepšuje priebeh obdobia po operáciách -znižuje stresom spôsobené stavy -predchádza ochoreniam spôsobenými zlým krmivom"
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Immunovet

Poslaťod majaz » Uto 07.10.2014 12:51

Ja pouzivam tento Imunovet a naozaj funguje. Pouzivam ho na seba, zver, deti, cokolvek.

http://www.energyvet.com/sk/menu_x250x.asp
majaz
Snoopy
 
Príspevky: 187

Re: Immunovet

Poslaťod katkariinka » Uto 07.10.2014 13:08

To je zjavne nieco uplne ine :)
A na ake problemy vam to zabera?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Immunovet

Poslaťod Whip it » Uto 07.10.2014 19:52

Offtopic: Ja mám skúsenosť na sebe. Úprimne, nebadala som žiadne úžasné výsledky.
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1828

Re: Immunovet

Poslaťod katkariinka » Uto 07.10.2014 20:10

Whip it píše:Offtopic: Ja mám skúsenosť na sebe. Úprimne, nebadala som žiadne úžasné výsledky.

A mas skusenost s tym, co som dala ja (to je ale vyslovene veterinarny pripravok), ci s tym od majaz? Lebo to su dva uplne ine pripravky.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Immunovet

Poslaťod Whip it » Uto 07.10.2014 22:45

reagovala som na to od majaz, prepac, ak som ta zmiatla :pac: .
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1828


Späť na Choroby