Absencia penisu

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Absencia penisu

Poslaťod dedra » Pon 06.10.2014 21:59

Ahojte,
pred mesiacom sa nam narodili steniatka nemeckeho x belgickeho vlciaka a jednemu psikovi chyba vonkajsi rozmnozovaci organ, penis, inak ma vraj vsetko ok podla veterinara, az na to, ze nebude mat potomstvo. vraj sa s tymto este nestretol.
psik je inak velmi akcny, zo vsetkych najzivsi a najzvedavejsi. ma momentalne 4tyzdne. jediny problem, ktory so psikom bude, ze ho nikto nebude chciet. velmi ma to mrzi, tento tyzden budeme ponukat psikov, odber v 8tyzdnch a chcela by som vas poprosit o radu, ram sa obratit s tymto hendikeovanym psikom, aby sme mu zabezpecili dobry domov, kde toto majitelovi nebude vobec vadit..BUDEM VAM VELMI VDACNA!!!
dedra
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Absencia penisu

Poslaťod Vikiki22 » Pon 06.10.2014 22:03

Zaujímavé. Toto ma teda zaujíma. Nie je možné pridať fotku, ako to vyzerá?
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Absencia penisu

Poslaťod dedra » Pon 06.10.2014 22:21

fotku nemam. na mieste kde by mal mat penis, ma proste len dierku, z ktorej cika.
dedra
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Absencia penisu

Poslaťod vavrena » Pon 06.10.2014 22:26

Aj ja by som chcela vidieť fotku :oo: :oo: Dá sa urobiť?
A na sono to ako vyzerá? Že je pipík vnútri či ako? Či vôbec sa nevyvinul?
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Absencia penisu

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 06.10.2014 22:27

prečo si ho nenecháte? :nwm:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Absencia penisu

Poslaťod katkariinka » Pon 06.10.2014 22:38

inak ja si nemyslim, ze by ho nikto nechcel. Ved aj trojnohe psy si najdu domov. Len to mozno dlhsie potrva.
A semeniky ma vyvinute?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Absencia penisu

Poslaťod sarach » Uto 07.10.2014 8:02

Nevidím dôvod, prečo by ho nikto nechcel. Sú to krížence, tak predpokladám, že množiť by sa aj tak nemnožili, tak kde je problém? Ak je zdravý, tak čo na tom, či má, alebo nemá pinďúra, ak to nijako neovplyvňuje jeho kvalitu života? :nwm:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu


Späť na Choroby