Apatia, únava, lenivosť, spavosť

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Apatia, únava, lenivosť, spavosť

Poslaťod lenka_1705 » Str 19.11.2014 16:25

no to by si mala ty vediet cim to je, ci iba ho to nebavi alebo fakt nevladze. inak pre aktivneho psa tie 2-3 hodky su fakt nic, zdravy, a casto aj chory pes (ako napisala hriva, ak ho to bavi alebo proste ma taku povahu tak pojde aj cez bolest), vydrzi aj celodenny vylet
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Apatia, únava, lenivosť, spavosť

Poslaťod Bad » Str 19.11.2014 16:48

Elfinka, to bude nejspíš prostě povaha....
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Apatia, únava, lenivosť, spavosť

Poslaťod wer » Str 19.11.2014 19:25

OT: ospravedlnujem sa dopredu hovickarom, ale, elfinka, preco si si brala prave HW? uz dlhsie mam pocit, ze ti nesedi.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Apatia, únava, lenivosť, spavosť

Poslaťod elfinka » Str 19.11.2014 19:38

On je taky odjakziva, ze si dava na seba pozor a na nic sa nevie namotat tak, ze by bol uplne zmagoreny z toho. Celodenne vylety a pod. nedavame este, lebo ma len 8 mesiacov, takze viac ako nejakych 10km s nim chodit nechcem (a kedze sam od seba neni len tak behaci ani aportovaci ani nic, tak asi nemal ako vybudovat kondicku tym padom)

No, ak to moze byt proste povahou tak som spokojna s tym, taky prijemny spolocensky psicek :lol: Len je to este vacsi flegmos nez vsetky ostatne hovi stenata co poznam, tak mi tro hlavou kus vrtalo :smile:

Offtopic: No, aj kvoli tomuto na co sa tu pytam :ha:, ten pes je prave ako prvy hafo do bytu paradny, kludas, nic nenici, neni to sice magor do nicoho, ale spolupracuje pekne aj bez toho. A asi som kus masochista :heh: lebo dalsi pracaci co sa mi pacia su podobne komplikovani
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Apatia, únava, lenivosť, spavosť

Poslaťod wer » Str 19.11.2014 19:43

OT: moj akcny pes tiez nic nenici, nesteka a doma spi :jazyk:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Apatia, únava, lenivosť, spavosť

Poslaťod hriva » Str 19.11.2014 19:46

Elfinka ako si urobis tak máš, ja počúvam často aki sú bullovia nicitelia a podobne, no cielene mi nenznicili nikdy nič. Ani ma nebudia ráno a neotravuju vkuse s niečim, doma sa lenosi. .. Nero v byte keď ho pustím zaleze na miesto a spí. Vie že po byte sa nepobehuje, energia sa vybija vonku.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Predchádzajúci

Späť na Choroby