Trhanie zubov

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Trhanie zubov

Poslaťod baronik015 » Pon 05.05.2014 22:44

potrebujem zistit ze kolko stoji trhanie zubov.Mame 9 rocneho srncieho ratlika(sucku) A Z PRIATELKOU SA BOJIME ze ci to nebude pre psika velke riziko ist pod narkozu vzhladom na jej vek.Dakujem za komenty :king:
baronik015
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: TRHANIE ZUBOV

Poslaťod wendy1 » Uto 06.05.2014 9:30

Pokial nema zdravotne problemy tak nie, vek u ratlika 9 rokov je v pohode, susedov ratlik sa dozil krasnych 18 rokov. Cize je v polke zivota ak mu zdravicko bude sluzit.
Odkial si? Vies zavolat MVDr. Capikovi, on je stomatolog, ale je v KE.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: TRHANIE ZUBOV

Poslaťod baronik015 » Uto 06.05.2014 19:38

Som z PN,ale v Kosicoch mame rodinu tak tam chodime dost casto.Zaujima ma ze kolko stoji vytrhnutie zubu,pretoze nemam ani sajnu ze kolko :otaznik:
baronik015
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: TRHANIE ZUBOV

Poslaťod straka17 » Uto 06.05.2014 20:09

Odporúčam v PN zavolať buď na tú kliniku, alebo MVDr. Bernátovi, s tým mám dobré skúsenosti
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: TRHANIE ZUBOV

Poslaťod Poca » Str 07.05.2014 10:19

Ja som bola u Capíka plombovat a stalo to 50€, tak podla mna bude trhanie lacnejsie.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."


Späť na Choroby