nechut do jedla,zvracanie,hnacka ,zapalene oci

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: nechut do jedla,zvracanie,hnacka ,zapalene oci

Poslaťod Barbor » Pon 24.11.2014 23:08

Offtopic: gulas no, ani sa necudujem, to je tazke na zaludok aj pre človeka, nieto pre psa..uprimne, hej aj pre mna su to suche gulky :angel: preto nasa psica žere surove :angel: ale ok, kazdy ako mu vyhovuje. Ked ma dodrzanu dennu davku nemaju co riesit, chapem ze si asi mlada, byvas u vasich a musis pocuvat to "kym byvas pod mojou strechou!" :heh: no musis im vstupit do duse, mne by to tiez poriadne vadilo, ved tu ide o zdravie psika...
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: nechut do jedla,zvracanie,hnacka ,zapalene oci

Poslaťod aNeMiC » Pon 24.11.2014 23:53

Offtopic: Presne! To slýcham často, konkrétne "kým si pod mojou strechou, budeš počúvať moje pravidlá!" - Mama :ach: :heh: Sto ľudí, sto chutí - každému vyhovuje niečo iné. V budúcnosti by som chcela vyskúšať kŕmiť surovým, no to až keď budem samostatná a žiť niekde inde od rodiny, ktorá mi labku neustále dokrmuje :lol:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Predchádzajúci

Späť na Choroby