rotrhnutá šlacha plus riednutie kosti

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

rotrhnutá šlacha plus riednutie kosti

Poslaťod soffi » Str 06.06.2012 18:45

ahoj, mam 10 rocnu fenju shi-tzu .uz davnejsie mala problem s labkou teraz jej veterinar zistil ze ma rozthnutu slachu na nohe a tiez problem s rednutim kosti vraj to moze sposobovat aj nador ale treba urobit vzorku ...takze by ju mali cakat nejake dve operacie plus este ako prvotne je treba riesit zubny kamen takze dalsia operacia ..vsetko je to vraj podla lekara velmi narocne a tak stary psik by to nemusel vobec prezit..som zufala prosim skuste mi poradit co by som mohla vyskusat co vobec mam spravit...utratit ju nedam chcem sa pokusit jej den zivot predlzit co najviac samozrejme tak aby netrpela...nemate niekto skusenosti z niecim podobnym ?
soffi
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: rotrhnutá šlacha plus riednutie kosti

Poslaťod Bad » Štv 07.06.2012 5:30

Myslím, že to by se mohlo zvládnout v rámci jedné narkózy, zeptej se veterináře, případně obvolej další (podívej se na doporučené kliniky). Můj pes měl roztrženou šlachu, teď je měsíc po artroskopické operaci, odřízli mu úpon na kloubu a zůstal úpon na lopatce. Věkem už spadá do kategorie senior, takže před narkózou (a měl 2 - 1 na RTG a druhou na samotnou opertaci) absolvoval důkladné vyšetření (na to snad je nějaký předpis).
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691


Späť na Choroby