Anaplazmóza

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Anaplazmóza

Poslaťod pigie » Pon 11.11.2019 11:23

Klasicke vysetrenie nie. Je na to speci test, na 4 choroby prenasane kliestami. Anaplazmozu prenasa aj komar. Ja som to davala robit presne preto, ze Hugovi to zachranilo zivot, ked som o tom vedela dopredu, lebo jeho to zotrelo brutalny nabeh to malo a v nedelu rano... Tento vet, co mu vcera bral krv mi ho zachranil hrobarovi z lopaty, tak som mu to aj tak hovorila, ze pre istotu... Takze som to dala urobit, v podstate len tak - aj kvoli tym divnym dierkam v hrudniku, co sa nevedeli zahojit, ci nema cosi, bo tam boli aj tie cervy, aj ked vet povedal, ze to je test len na srdcove, nie podkozne... a aj je taky kludnejsi akysi, ale tak aspon nieco som citila potrebu urobit a som cakala, lebo teda kliestov mal dost posledne tyzdne. Bol by zazrak, keby bol cisty, ked ja som skoncila s borelkou :heh:
A teda inak aj o borelke sme sa bavili a on ma na to teda hodne iny nazor ako ludski lekari. Ma celkom vydesil :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Predchádzajúci

Späť na Choroby