Problemy s labkami

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Horúce packy

Poslaťod Barbara » Str 27.04.2011 11:03

Ahojte,

mám trpazličieho pudlíka, má 4 mesiace a má horúce packy :no: neviem prečo, nenáháňame sa na rozhorúćenom asvalte alebo podobne ale aj doma ich má horúce. Možno to nič nie je, pretože aj niekto má studené ruky alebo naopak hurúce celý čas. Máte s tým skúsenosť?
:ahoj:
Barbara
Hafan
 
Príspevky: 631
Bydlisko: Bratislava

Re: Horúce packy

Poslaťod Lindchen » Str 27.04.2011 11:18

Aj Aris máva horúce labky, ale nikdy som to neriešila. Podľa mňa to nie je nič vážne, pravdepodobne z neho "sála" teplo, ako sa chce ochladiť.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Horúce packy

Poslaťod Vikiki22 » Štv 28.04.2011 20:50

To nič nie je. Pravdepodobne mu je len teplo. Psy sa potia len na labkách, tak to môže byť z toho. :yes:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Problemy s labkami

Poslaťod diusqqa » Ned 19.06.2011 22:15

Zdravim :ahoj:
hladala som tuto temu vsade, ale nenasla som, ak som hladaa zle, ospravedlnujem sa a poprosim o premiestnenie :no:

Mam cca 2 rocnu fenku krizenku labradora a pitbulla, bola zachranena od majitela z dovodu zanedbania vyzivy, mam ju 10 mesiacov. V case ked ku mne prisla mala podvyzivu, vazila 15 kg a dnes ma 35, mala svrab, zapal priedusiek a zlu imunitu - info pre prehlad, kedze jej problem s tym moze suvisiet.

Pocas jesene a zimy sme nemali ziaden problem, ale akonahle zacala jar, taka poriadne, ze vsetko zacalo kvinut mame problem so zadnymi labkami. Vankusimi ma uplne akoby vyzrate od kyselinya strasne suche, priestor medzi vankusikmi ma cely cerveny, taky zdureny .. na prednym labkach to nema.. laby si nelize ani neokusuje, vonku normalne beha akoby sa nic nedialo. Boli sme uz u 3 veterinaroch, vraj je to alergia, ale nic co mi dalo na to nezabralo :ua: zaujimalo by ma ci sa s tym niekto uz stretol a v pripade, ze ano aby mi odporucil nejakeho dobreho veterinara v KE.

Dakujem :no:
diusqqa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 100
Bydlisko: Košice

Re: Problemy so zadnymi labkami - alergia ?

Poslaťod wendy1 » Pon 20.06.2011 10:14

na Čapajevovej ulici by som skusila, tam su dobri veterinari, alebo MVDr. Stražanová
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Problemy so zadnymi labkami - alergia ?

Poslaťod diusqqa » Str 22.06.2011 19:21

Na Capajevovej som uz bola :ua: a ta pani doktorka Straznova kde ma ordinaciu ?
diusqqa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 100
Bydlisko: Košice

Re: Problemy so zadnymi labkami - alergia ?

Poslaťod wendy1 » Štv 23.06.2011 12:30

Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

bolava labka

Poslaťod kamo » Ned 05.02.2012 11:58

Ahoj mam fenku americkehostafforda ide o to ze od vcera kriva doslova nedostupuje na zadnu lavu labku najprv som si myslel ze si len nieco natiahla ale to asi nebude pretoze ked sa jej dotykam hornej casti labky tak nic ale ako nahle sa jej dotknem spodku labky cize vankusikov tak s nou mikne aj knucne ako by tam nieco mala aj som jej to prezrel ale nic som neobjavil ona si to velmi ani pozerat dat nechce lebo ako hovorim len sa jej tam trosku dotknem momente s nou mikne a neda si to pozriet neviem co s tym maa... mam este pockat alebo ist rovno za zverolekarom no proste neviem co robit...
kamo
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: bolava labka

Poslaťod Margita » Ned 05.02.2012 12:08

ako je stara? ja by som najprv riadne popozerala tie vankusiky ,ci ich nema rozrezane,ci neslapla na nejake sklo alebo co ,a ked sa mixluje tak co uz,treba prizvat dalsich clenov rodiny nech ju podrzia,zvalis ju nabok a nech ju drzia aj styria,
moj ked mal par mesiacov tiez zacal krivat (mam maleho psa 10kg) a nic ho nebolelo,len stale krival,tak k vetovi na rtg kde sa nic nezistilo.a dala som mu parkrat colafit a zabralo...ale tvoj pripad to asi nebude,najprv poriadne pokukaj tie vankusiky,musi ich ukazat o tychto veciach sa so posm nediskutuje :smile:

viewtopic.php?f=11&t=520
viewtopic.php?f=26&t=2381
viewtopic.php?f=26&t=8636
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: bolava labka

Poslaťod kamo » Ned 05.02.2012 12:29

..teraz mala tri roky tak ze vekom to urcite nebude, vankusiky tiez nema rozrezane ked tam nieco ma tak to musi byt male mozno nejake sklo alebo nieco podobne mozno to ma medzi vankusikmi musim poriadne popozerat len ked mne to trha srdce ked vydim ako sa cukaa ked sa jej tam snazim nieco nahmatat ocividne ju to boli...
kamo
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: bolava labka

Poslaťod CraObs » Ned 05.02.2012 12:35

má dobre ostrihané pazúriky? hlavne ten odveci (piaty) prípadne treba poriadne pozrieť medzi prsty.. a reaguje vyslovene na vankúšiky?
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: bolava labka

Poslaťod kamo » Ned 05.02.2012 12:41

..ano vyslovene na vankusiky neviem asi necham nech ju prezrie odbornik..
kamo
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: bolava labka

Poslaťod merri » Ned 05.02.2012 12:48

Moja raz mala do labky zapichnuty asi dvojcentimetrovy tenky crep z rozbiteho skla, a nebyt krivania, ani si to nevsimnem, pretoze ho mala komplet cely vo vankusiku a nebolo ho vobec vidno, ani citit.. Takze naozaj treba poriadne prezriet, ak by to bolo nieco zapichnute, nech sa to nedostane este hlbsie.. :ua:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: bolava labka

Poslaťod kamo » Ned 05.02.2012 13:38

...ved ja si mislym ze to bude nieco take mozno tenky drotik alebo fakt nejake tenke sklo ale ked ona si to vazne nechce dat pozriet co ju mam k zemi priklincovat nechcem to robit na silu...a zistil som ze reaguje na tie dve predne vankusiky co su vedla seba..
kamo
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: bolava labka

Poslaťod Margita » Ned 05.02.2012 14:37

a myslis ze veterinar spravi co?tiez bude musiet pouzit silu a budu ju tam traja nasilu drzat a este k tomu bude v neznamom prostredi a v strese,ale tak drzim palec nech to dobre dopadne
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Ďalší

Späť na Choroby