Aport

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pia 05.01.2018 10:26

Taketo zbucham z niecoho doma... Ale nemam cas to robit, zas to bude nadlho :heh:
Ale ja myslim, ze rozdiely medzi zoohitom byvaju dost casto... Ved aj zoohit sam dost casto meni ceny. Teda neviem ako teraz, ale bejvavalo.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod hisham » Pia 05.01.2018 10:38

pigie, vy ste skvela dvojka :jop: A ten usiak maly je taky stastnyyyy pri tom cviceni :love: Musis davat viac videi, ja sa na to lubim kukat :hi:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pia 05.01.2018 12:28

Ja sa citim v tejto teme uz ako narcis :hi: Myslim, ze videi viac ako dost na domaceho povalaca :heh: (Keby aspon nieco niekto pridal, nech sa necitim tak trapne :heh: ) A bohuzial, on je taky spolupracujuci len niekedy. Niekedy fuka vietor napriklad :haha: Alebo ide okolo niekto podozrivy, alebo len susedia maju navstevu, atd... :haha: Vtedy by ste ho mali vidiet. Vlastne nie, si to mozete pozriet na prvom videu tejto temy. Vtedy sa tvari presne tak isto :haha: A to iste robi :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod Slausa » Pia 05.01.2018 20:21

Offtopic: Ja sa pomaly chcem prepracovať k niečomu aportu podobnému, zatiaľ je to ale na úrovni vyberania handry z kelimku :hi: :angel: . Ani na to asi nejdem dobre, zatiaľ som od videa, čo som sem dávala onehdy pokročila asi tak, že som zväčšila handru a mením kelimky.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Aport

Poslaťod gaidheal » Sob 06.01.2018 7:29

pigie, super je, fakt škoda, že ho nevytiahneš na nejaké skúšky.

Offtopic: ináč ta zelená trávička :oo:

my trénujeme aktuálne na tomto : :ua:
Prílohy
180105.jpg
180105.jpg (56.93 KiB) Zobrazené 4378 krát
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: Aport

Poslaťod Slausa » Sob 06.01.2018 11:40

Offtopic: Aj ja chcééém :oo: :plac:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Aport

Poslaťod pigie » Sob 06.01.2018 14:30

Veru, aj ja by som radsej brala taky plac :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pon 08.01.2018 21:24

Ja toho psa musim chvalit. Som mu dala od stvrtka pokoj a cvicila s nim dnes. Rychlost bola zrazu ze wow, jeho normalna, on sa normalne hadze do stran :heh: Bolo vidno, ze sa mu to usadilo, ze ma uz istotu, uz to bolo bez zavahani a aportovala som s nim cez prekazku s privolanim alebo ako to nazvat, aj ked privolanie tam nie je ziadne, len aport. Akoze odlozim na opacnej strane prekazky psa, medzi psa a prekazku dam aport a musi vziat aport a potom skocit cez prekazku. On mi aporty takto nikdy nenosil medzi nami, ale pochopil okamzite. Vzal a skocil, priradil sa. Sa mu asi rozmnozili mozgove bunky, inak to vysvetlit neviem :aaa: Dal do toho uplne vsetko, aj rychlost aj istotu. Keby sa mu chcelo takto cvicit vzdy :heh: On sa tak snaziiiii, ked nema prave haluze :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod Shel-chan » Pon 25.02.2019 1:00

clupko píše:on sa vie sakra efektivne uhybat, a ked uz som mu aj cinku dala nasilim do huby, okamzite vypluval


takže misia: avery čo nechce držať aport :hih:
začali sme sebakontrolou (hľa v téme vedľa), pokračovali uchopením aportu v ruke, a potom zvyšovali kritéria

video piatok večer (aj s kopou chýb a mojich chybných reakcií a pískajúcim psom):


video nedeľa poobede (aj so zvyšovaním kritérií):


a jedno bonusové :hi: (aj s tou chybou na začiatku, nech si nemyslíte, že uploadujem len to, čo sa podarí :joint: )


joj ešte pár dní by som si ho tu najradšej nechala... :angel:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Aport

Poslaťod clupko » Pon 25.02.2019 13:53

moj maly nuf :hi: donesiem ti ho este na tyzden? :ha:
ja som sa s nim velmi nedostala cez to piskanie a odmietanie ako vo videu #1. vyzera, ze mu pomohlo to spojit so sebakontrolou a zvysit naroky.
inak tu sebakontrolu sme s luckou stemmerovou robili v jeho pripade na tu cinku samotnu - vyhecujem ho, ale nedam mu ju, kym nedostane povel. chvilu to fungovalo, potom uz moc nie.
a este som kedysi skusala aj to, ze vidi to zradlo v dlani, ale cinku ma "v ceste", cize pred cumakom. ale vtedy mi tiez stale protestoval.
skratka, nieco tomu stale chybalo.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Aport

Poslaťod Shel-chan » Pon 25.02.2019 15:14

haha, odvcera vsade hovorim, ze este na tyzden by som si ho nechala... :hih: filmova hviezda z neho bude

hej, vtedy sme to raz skusali, ale to bolo vela vina a malo casu :heh:
inak toto nebol jeho prvy pokus u mna, ten vyzeral este horsie. aj ked to video #1 vyzera tiez zle :ha:
ja som asi zistila, ze musim psa cvicit tak, aby prioritou nebolo, ze bude robit cviky rychlo alebo dobre, ale aby ich robil s radostou a dobrovolne... vlastne shapujem skor naladu nez cvik. takze diky averymu za dalsiu lekciu :jop:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Aport

Poslaťod Lindchen » Pon 25.02.2019 15:22

Shel-chan píše:ja som asi zistila, ze musim psa cvicit tak, aby prioritou nebolo, ze bude robit cviky rychlo alebo dobre, ale aby ich robil s radostou a dobrovolne... vlastne shapujem skor naladu nez cvik. takze diky averymu za dalsiu lekciu :jop:

:jop: :jop:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Aport

Poslaťod Elis » Pon 25.02.2019 17:01

Shel-chan píše: vlastne shapujem skor naladu nez cvik


a ted co se psem, co tu naladu nemá nikdy ? :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Aport

Poslaťod Slausa » Pon 25.02.2019 17:02

A keď ho to aj baví, tak sa (aspoň Roky) aj nevlečie ako makový slíž, ale pekne rýchlo hopsá :ha:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Aport

Poslaťod Shel-chan » Pon 25.02.2019 18:50

elis, skus dva roky necvicit, kese to pomohlo :joint:
(a teraz vazne, kesa posledne mesiace chce cvicit, ked vidi, aku mame velku zabavu ked cvicime s joycie. normalne nikdy nechcela cvicit. a zivot so sheimim jej podla mna robil hrozny stres lebo on mal korekcie v pazi ale ona bola na to citliva aj zanho.)

musim natocit ako kesinka bezi ku kuzelu niekedy, neuverite. ani sa by som nie.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

PredchádzajúciĎalší

Späť na Obedience