Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 13:24

Dik za vycerpavajucu odpoved.

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 16:09

Shel-chan píše: a nie vsetko fixovanie je neprirodzene


jakmile fixujes -vždycky dojdes na nejakou kombinaci poloh, co je neprirozena :nwm:

Shel-chan píše: posunky sa tazko odburavaju a ked sa pouzivaju sucasne, psy velakrat reaguju len na ne a na povel nie.


ver, ze uplne stejne tezko se odbourava i slovni povel :lol:
je rozdil na dalku a na blizko delat polohy.
na blizko to sviha jak bata cvicky -ale na dalku beze slova -zadna sranda.
Offtopic: ted trapim spratecka zase a mam déjà vu :angel:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 16:20

Elis píše:
Shel-chan píše: a nie vsetko fixovanie je neprirodzene


jakmile fixujes -vždycky dojdes na nejakou kombinaci poloh, co je neprirozena :nwm:

Ktora je neprirodzena pri fixacii zadnych?

Inak super Kellee. Mna vzdy fascinuje pouzivanie toho targetu, na to som ja lava :ha:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 16:22

pigie píše:
Elis píše:
Shel-chan píše: a nie vsetko fixovanie je neprirodzene


jakmile fixujes -vždycky dojdes na nejakou kombinaci poloh, co je neprirozena :nwm:

Ktora je neprirodzena pri fixacii zadnych?

zo stoja do sedu.
v podstate aj sklapacka, ale tu aspon obcas psy robia.

edit: zo stoja do sedu - ano aj nie. ked je to urobene pomaly, najprv jedna packa, potom si pes sadne, potom druha packa, a nejak sa este vystrie a napravi - tak nie. ked chces cely cvik na jeden pohyb - pes "skoci" dozadu oboma prednymi naraz a zaroven zlozi zadne - tak je to hrozne neprirodzene.

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 16:30

Hmm, to mi nikdy neprislo nejak neprirodzene. Ale ja som mala chudaka psa bolaveho na zadne, ten zviezol rit hned dolu a posuval predne... (to co opisujes, urobi pes prirodzene, ak chce nieco rychlo, netreba target a ucit ho to)
Naposledy upravil pigie dňa Štv 10.01.2019 16:31, celkovo upravené 1

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 16:31

pigie píše:
Elis píše:
Shel-chan píše: a nie vsetko fixovanie je neprirodzene


jakmile fixujes -vždycky dojdes na nejakou kombinaci poloh, co je neprirozena :nwm:

Ktora je neprirodzena pri fixacii zadnych?

Inak super Kellee. Mna vzdy fascinuje pouzivanie toho targetu, na to som ja lava :ha:


vdaka :smile:
Indy to vobec nevie :lol: ledva ledva sme sa dostali aby si sadol bez toho aby pohol nohami. on je oproti Alexovy taky hlupucky az je skoda ho cvicit niekedy

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 17:38

pigie píše:Ktora je neprirodzena pri fixacii zadnych?


sklápěčka dozadu si myslim.
Elik ma takovy polofix zadnich.
Stuj - sed udela spravne jen s tagetem.

https://youtu.be/GpXeyI-1m58

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 18:06

Som si aj ja myslela, pokial som nevidela Lya ako to robi prirodzene :heh:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 18:08

pigie píše:pokial som nevidela Lya ako to robi prirodzene


prirozenost rozbijes ve chvili, kdy dela polohy jednou u nohy, jednou před tebou.
u te nohy zacnou používat stred tela si myslim a ztrati jakykoliv fix :ha:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 18:11

U nohy si davam pozor, aby stale drzal fix zadnych :heh: A je mi jedno, ze trci dopredu :heh:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 18:16

U malého psa je fajn pri nohe fix, ale u veľkého je skoro nemožné aby mal napr fix zadných a pritom spravil polohu rovno a nie sa natočil - však tam trčí pol metra predo mňa. A pri fixe predných zas trčí meter za mňa, takže zas nevie rovno uložiť zadok :heh:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 20:56

Tak nejak.
A pak jeste zacnete ucit aktivni zadek tj. fix prednich - a mix je to dokonaly :ha:

Se priznam, ze ja na to proste nemam trpelivost. Nedoucim to asi nikdy zadneho psa.
Spratecek skace cely dozadu pri polohach - jako vazne jsem se snazila ho ukotvit nejakym parem - marne :lol:
A zazdil to rozhodci, co ji dal plny pocet, lrotoze se mu to strasne libilo, ze rychla reakce :joint:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 21:01

No ja som z toho na nervy tiez. :heh: sklapacky budiz, len ten sad :bum: ani zo stoja, ani z lahu. Teda ani nie tak fix riesim, len aby to dako vyzeralo

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 21:22

Offtopic: idem provokovať a spomeniem, že moje decko má fix na zadné aj na predné...? :joint:
nie že by sa to rátalo, keďže povely sa mi nechcelo vymýšľať, takže to vie len na posunky a pri mne, ale...
musím ju naučiť na target už, joj, nech môžeme robiť aj na diaľku

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 10.01.2019 21:28

Shel-chan píše:Offtopic: idem provokovať a spomeniem, že moje decko má fix na zadné aj na predné...? :joint:
nie že by sa to rátalo, keďže povely sa mi nechcelo vymýšľať, takže to vie len na posunky a pri mne, ale...
musím ju naučiť na target už, joj, nech môžeme robiť aj na diaľku


Offtopic: ucim oboch teraz stojku na prednych, som vzdy mala u Alexa problem aby si uvedomil ze zadne nohy ma, no toto je utrpenie :lol: tak strasne pomaly, oni vobec nevedia ze zadne nohy maju :lol:
povodne som chcela ucit fix na zadne, ale nie a nie to Alex pochopit.
Odoslať odpoveď