Fixovanie labiek pri polohách

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod Shel-chan » Štv 10.01.2019 21:31

Offtopic: jo, good luck, to bolo asi najťažšie, čo som kedy sheimiho učila... pri sukách sa do toho ani nejdem púšťať. neverím, že by to dakedy pochopili :heh: potom daj video!!
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod Slausa » Štv 10.01.2019 21:41

Offtopic: presne to uvedomenie si vlastnej rite :ha: . Ja teraz učím cuvat a je strašne vtipné, ako prednými pekne ide a zadné len tak pomimo dorovnava. Niekedy sa aj tak obzrie dozadu, ze co vlastne robí.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod kellee » Štv 10.01.2019 22:12

Shel-chan píše:Offtopic: jo, good luck, to bolo asi najťažšie, čo som kedy sheimiho učila... pri sukách sa do toho ani nejdem púšťať. neverím, že by to dakedy pochopili :heh: potom daj video!!


Offtopic: akoze ucim to dva dni aj s cestou, ale uz sme sa celkom pekne dostali, len si to zacali po svojom robit, ze vysli prednymi a potom zadnymi a predne zlozili na zem :lol: tak znovu ucit nacuvanie, no na palicu
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod Shel-chan » Ned 24.02.2019 19:15

potrebovala som ho naučiť robiť sebakontrolu, kým sa pustíme do aportu, no :angel:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod wer » Ned 24.02.2019 22:48

Offtopic: Uz viem, kam pojde nyxik na prazdniny :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod Shel-chan » Pon 25.02.2019 1:03

Offtopic: čo, nemá ti ho kto pokaziť, keď bývaš sama? :heh:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod elfinka » Pon 17.06.2019 17:52

Trvalo to sice cez 2 roky, ale uz sme sa tiez posunuli :winner:
https://youtu.be/vpoqP3I_dgk
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod pigie » Pon 17.06.2019 18:07

Uplne ako Lyo :aaa: , dole zo stoja vie sklopit pekne, drzi vsetky styri, ale vstat tak uz nie. Mi vstal len raz tak pekne a to podla mna omylom :haha: V tomto ma Fry rozmaznal :heh: Ale teda Lyo to nema taketo pekne :smile: Dobra praca.
Ja zistujem, ze som strasne rychla :haha: Do sekundy aj tri povely vysypem :haha: Mne sa viac hodi ta praca vo vode, tam proste musim cakat :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod Shel-chan » Pon 17.06.2019 19:48

to sadnutie zo stoja sa mi pacilo :jop:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod clupko » Uto 18.06.2019 8:23

super! :jop:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod elfinka » Uto 18.06.2019 8:36

pigie píše:Uplne ako Lyo :aaa:

Ja si furt vravim, ze to nemas fundla, to mas nepodareneho hovika. Kedze Fido je nepodareny hovik a uplne jak dvojcata na polke fotiek :heh:

dole zo stoja vie sklopit pekne, drzi vsetky styri, ale vstat tak uz nie. Mi vstal len raz tak pekne a to podla mna omylom

Ja sa ani nesnazim aby drzal pri vstavani/lihani vsetky styri. Naopak, ked si predne podsunie je to lepsie, potom sa mu lahsie ide do sedu a je mensia sanca ze si zadnou este prestupi dopredu nech neni taky natiahnuty.

Som dost dlho pochybovala ci bol dobry napad ucit ten zadny fix, ale ked to konecne zacina chapat, tak asi bol. Tak uz len ten nastup na odlozenie nestastny :aaa:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod pigie » Uto 18.06.2019 8:47

elfinka píše:
pigie píše:Uplne ako Lyo :aaa:

Ja si furt vravim, ze to nemas fundla, to mas nepodareneho hovika. Kedze Fido je nepodareny hovik a uplne jak dvojcata na polke fotiek :heh:

Je to mozne, ale uz mi fundlovatie :heh: Aj ked vyzorom sa mu to asi nikdy nepodari, je to stary typ fundla, taky som chcela pred Hugom :heh: Teraz take nie je in :heh:
elfinka píše:Ja sa ani nesnazim aby drzal pri vstavani/lihani vsetky styri.

Mne sa to velmi paci, ked to pes udrzi pri lahni vstan lahni. Ale ked nie, tak nie, ked to tak robi prirodzene OK, on robi prirodzene len sklopku od malicka, pri vstavani vzdy tie predne posunie. Ale on preslapne aj zadnymi, ked ma naladu, nema ich ako prikovane :heh:
A mne sa teda fix zadnych lubi ovela viac ako prednych. Je to prirodzenejsie pre mna.
Ale cez 2 roky? Mas moj obdiv :klobuk:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod pigie » Pon 16.09.2019 18:23

Zo stoja sadni mu hapruje. Ale bohuzial mu to nevadi, ked to neodmenujem, ked to spravi zle :heh: Obcas sa pomyli a urobi to dobre, ale na tom teda pracujeme este, to som si vsimla, ze ma Fido zvladnute perfektne :jop: Chyba mi Fryova rychlost a mrstnost :haha: Zo stoja do lahu ho rychlejsie nedostanem, to mi vadi najviac - ostatne by este zrychlit slo. Staci drzat misku :haha: Ale tu sklopku robi odmalicka pomaly :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod elfinka » Pon 16.09.2019 18:29

Fido to nema zvladnute perfektne, vtedy mal svetlu chvilku a medzicasom sa zase rozbil :haha:
Ale co som bola na pretekoch - polohy so zadnym fixom nemal dobre nikto. Dalsieho psa budem robit na predne, ovela lahsie na vysvetlenie. Len to moje teleso predne absolutne nedava, lebo neni schopny sa udrzat rovno ked ma dat zadok dozadu.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod pigie » Pon 16.09.2019 18:35

Ale na videu to vypadalo velmi dobre :heh: Predne su pre mna nepochopitelne, neviem akoby som to vysvetlovala psovi. A aj neprirodzenejsie su mi. Ja dotiahnem ten zadok radsej - ak sa mi raz bude chciet :haha: Ale idu dlhe noci, vidim to nadejne :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Obedience