Aký šport?

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 28.09.2007 19:49

jukel píše:ehm sme rodina


jáááj tak ..čo sa tu človek nedozvie :ha:
tak to je ešte mladučké..moj hafo má 5 a behá jak zjašený..aj ked predsa je to golden..ale neva...aj bernaky majú energie :smile: tak teda vela úspechov
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Jack » Pia 28.09.2007 19:52

Ja som dneska skúšal z 7 ročným jazvečíkom ... A mus=im povedať že jeto največší talent. V živote prekažky nevidel a hned ako som mu ukazal co ma robiť robil to bez voditka ako profesional
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod verca » Pia 28.09.2007 19:53

no ked pridem po tyzdni zo skoly tak ma rada vidi a tej enejgije ma az az vsade zamnou beha a vtiera sa mi aby som ju hladkala :lol:
vies ona neni ani tak zvyknuta na pohyb vecsinou iba lezi ale ked pridem a idem s nou na nas cvicak :no: tak je rada a beha niekedy ju musim zobrat na voditko a usmernit ju ale myslim si ze sa jej to paci :lol:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 28.09.2007 19:55

moj keby perfektne príde na privolanie tak tiež by bol myslím talen na prekážkach..napr skočku,kruh sa hneď naučil..aj keď je to najlahšie :hi: ale zas moj bojko nechce na kladinu..musím to s tým cvičákom nejak vymysleť..on by sa naučil postupom času všetko
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod verca » Pia 28.09.2007 19:57

na ten kruh si ho ako naucila?? to je ten vo vzduchu??
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 28.09.2007 19:59

jj vo vzduchu..ešte aj tunelík hneď vedel..no na kruh??proste ak zvládal skočku čo bola samozrejmosť,tak som ho navádzala na kruh..proste smer kruh povel hop..ked skočil pochvala keď nie išlo sa znova
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod verca » Pia 28.09.2007 20:01

aj mi sme s jukelom skusali ako mame vymisliet ten tunel ale musime to este domysliet ale pochybujem ze bernsky a este moja ema by cez to skocila :smile:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 28.09.2007 20:04

verca píše:aj mi sme s jukelom skusali ako mame vymisliet ten tunel ale musime to este domysliet ale pochybujem ze bernsky a este moja ema by cez to skocila :smile:


neboj..skočí..len treba skúšať..najskor skús dať kruh na zem aby cez to prechádzala..a potom postupne zvyšuj..ja som našla fajn tunel keď sme boli na vychádzke..tam som ho to hned naučila..a zišlo sa to aj v praxi..keď mi zachránil morčatá spod mosta..a inak to kde budujete ten cvičak??na zahrade?
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Jack » Pia 28.09.2007 20:06

na jednom tam takom trávnatom poli...Ale akurát u nás veľmi prší a my sme to nechali tak neviem či to tam vydrží
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod verca » Pia 28.09.2007 20:07

u starkej na dedine ma dost miesta tak to vyuzijeme no ale "cvicak"no iba napodobnenina ale na vicvik to staci si myslim :smile:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Jack » Pia 28.09.2007 20:07

A ešte že ako mám naučiť psa na slalom ???
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 28.09.2007 20:10

ako vy budujete 2 cvičáky??keď ste napísali jeden na poli a druhá u starkej?? :ha: šak a na poli len tak možeš dat prekažky??to ti každý zničí ne??
hmm no slalom :ua:
to moj moc neovláda..neni príležitosť ho to učiť..ale napr. daj si na vodítko a nasmeruj ho kam má ísť..alebo na pamlsok by to išlo určite..ja robím iba slalom všelijak cez nohy na pamlsok :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Jack » Pia 28.09.2007 20:12

no je to na poli u starkej :lol: a to pole je za jej domom
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 28.09.2007 20:13

jukel píše:no je to na poli u starkej :lol: a to pole je za jej domom


aha :ha: tak to máte super..ja to nemám ani kde spraviť..lebo na dvore to musím vždy rozložiť..lebo keď to tam nechám každému vadí,že tam je bordel :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod verca » Pia 28.09.2007 20:18

a ten kruh z coho spravit??alebo co za kruh to je??
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy