Coursing a dostihy

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Sunny » Str 15.10.2008 12:32

Vaaauuuu :oo:
Ako som pozerala, tréningy by mali byť aj koncom októbra a v novembri, tak možno na nejaký skúšobný zavítame :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Amaguk » Str 15.10.2008 14:06

hmm, zeby sme aj my konecne prisli kuknut?
Obrázok
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Sunny » Str 15.10.2008 14:41

Jasneeeee, hodíme spoločný coursing výlet :yes: :no:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Tatranská Afrika » Str 15.10.2008 20:15

S tým navijakom je to naozaj ošemetné, záleží na človeku, ktorý ho púšťa.. Cathy strapec v polovičke kopca dobehla a až potom sa človek uvedomil, že to má pustiť rýchlejšie. Ale aj tak bola zo sučiek najrýchlejšia... :winner:
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Amaguk » Str 15.10.2008 20:30

Sunny píše:Jasneeeee, hodíme spoločný coursing výlet :yes: :no:


tak jo :no: :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Lucifer » Str 15.10.2008 21:00

Moja kamoska mala dostihovych afganakov a chodievali sme ich vybehavat na Kolibu nasledovnym sposobom... :no: (Vtedy tam este nechodilo cez tyzden tolko ludi - cca 9 rokov dozadu...byvalo tam skor ludoprazdno) Zaparkovala feliciu hore na luke, dala ho na zdvihak a odmontovala predne koleso...Na ten "kypet natiahla lanko s tou navnadou a nasponovala ho dole pod lukou na taky volne tociaci sa kotuc na tycke...No a ked pridala plyn, tak ta navnada pekne behala hore a dole a jej psiska tiez. Inac sme chodili na preteky tu k Gyoru...Je tu krasna dostihova draha specialne pre chrtov...Mam plno fotiek z tych pretekov, len to bol este fotak na "kinofilm", takze ich najskor budem musiet naskenovat, aby som ich sem mohla vycapit... :no:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Tasina » Štv 16.10.2008 12:23

Moje afgánky nejsou z dostihové linie, ale coursing i dostihy milují.
Obrázok
Obrázok
Hanka, tři chrti a jeden kokr
Tasina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 86

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Donna » Str 22.10.2008 8:21

k amaguk a sunny - k vasmou coursingovemu vyletu by som sa pridala aj ja... strasne to chcem s mojou novou hiperaktivkou skusit. nehovoriac o tom ze leopardi boli prikrizovany kedysi s greyhoundmi (pardon ak je to zle napisane). och to bude parada :jupi: tesim tesim a predpokaldam ze sa prida aj calwen s jej potvorkou
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Sunny » Str 22.10.2008 8:26

Jeeej, supiš, to je už je celkom pekná výprava :ahoj: Zatiaľ na stránke žiadne nové termíny, tak budem kukať ďalej.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Amaguk » Str 22.10.2008 8:29

prave som sa chcela spytat, ze odkial vies o tych jesennych terminoch, lebo sa stranke som nic nenasla :no:
ale mozem sa spytat :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Donna » Str 22.10.2008 8:30

o super super tak potom piste aspon SS a pojdeme bezkaaaaaaat :aaa: ja som pocula ze to je nejakych 50 korun za jeden beh... neviem co je na tom pravdy
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Sunny » Str 22.10.2008 9:23

"Ahojte...Chcel by som sa opytat ci este budu mat tento rok novacikovia moznost trosku si zabehat...
cauko, ak pocasie dovoli tak treningy budu pokracovat koncom oktobra a v novembri."
http://www.coursing.sk/index.php?option ... &Itemid=50 - Fórum na coursing.sk :no:
Ako je to s platením neviem - mne sa zdá, že tréning bol zadarmo, len bol ombedzený počet účastníkov :nwm: A s Gili som si to po skončení tréningu mohla skúsiť, boli veľmi milí a ochotní :jop:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Amaguk » Str 22.10.2008 9:26

aha, oni maju aj forum, som si nevsimla :hi:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Donna » Str 22.10.2008 9:33

no ale ako tak pozeram, tak nieje moc aktivne... nevadi, aj som im tiez pisala ze ci mozem zacat behat aj s tak mladym psom a vlastne ze co a jak. tak uvidime ci odpisu.
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Coursing - běh za umělou návnadou

Poslaťod Sunny » Str 22.10.2008 9:58

Ja som ho taky objavila len náhodou :no:
Čo sa týka mladého psa - mne odporúčali naplno behať až po 1 roku, skôr nie a to mám prcka. Ale na tréning sa dá prísť, vyskúšať na kratšej trase, či to psa zaujme a tak :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy