Trickdogging

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Trickdogging

Poslaťod Kikz » Pia 08.01.2010 22:22

Aha a nemal ísť ešte niekto s vami zo SR? :nwm:

Ináč tak teda gratulujem k poslednému miestu !! :no: však hlavné je zúčastniť sa, nabudúce budete prvé :no:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Trickdogging

Poslaťod Wickyy & Classy » Sob 09.01.2010 18:14

ja nechcem bonzovať i keď nemá čo, všetci, čo boli na akcii sú tu na dogfore. No a záleží na čom boli a kvôli čomu boli.
Ale ak chceš vedieť: lucy, monika, janas, katarinka, toť myslím vše :nwm: pomohlo? :ha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Trickdogging

Poslaťod Kikz » Sob 09.01.2010 19:36

To čo bolo za otázku či pomohlo? :lol:
Ja som sa len orientačne pýtala ..či nemožem? :no:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Trickdogging

Poslaťod Wickyy & Classy » Sob 09.01.2010 21:34

:heh: to nemalo byť v zlom. ja len kvôli otmu, že ak by mi toto niekto napísla, tak by som asi ani nevedela o koho mená ide :no: .
a pýtaj sa! na čo by tu bolo fórum???

uf, zatiaľ celkom totálne zlyhávam v internetovej komunikácii, všade samé nedorozumenia. To píšem až tak... :nwm:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Trickdogging

Poslaťod kikula22 » Str 13.01.2010 18:26

Wicky , a ako bolo? Ako to prebiehalo? Rozmýšlam že by som nabuduce šla aj ja niekedy ale neviem ani ako to tam prebieha :hi:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Trickdogging

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 13.01.2010 20:26

prebiehalo to zároveň so súťažou DD, raz bolo vystúpenie s hudbou a potom triky a tak sa to striedalo...
Ty prídeš na plochu, predvediete čo najviac, čo viete. Máte na to myslím 5 min. oni to medzi tým komentujú a potom odídeš :no:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Trickdogging

Poslaťod tera » Str 17.03.2010 18:44

Wickyy & Classy píše:prebiehalo to zároveň so súťažou DD, raz bolo vystúpenie s hudbou a potom triky a tak sa to striedalo...
Ty prídeš na plochu, predvediete čo najviac, čo viete. Máte na to myslím 5 min. oni to medzi tým komentujú a potom odídeš :no:

to by chcelo sa dať očipovať a hlavne by to chcelo pet pas :yes: jááj, bude takéto niekedy na slovensku? ja smám tak trochu hudobý "hluch" :hi: takže z choreošky nič nebude :plac:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Trickdogging

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 17.03.2010 19:33

čip nepotrebuješ :no: , stačí pas. No a na Slovensku je niečo podobné v rámci Kysuckej orieškyády :dancing: , vlastne už sa to objavuje skoro na každej takejto akcii, no ale také oficial, špeci zamerané len na triky ešte nie :ua: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Trickdogging

Poslaťod tera » Štv 18.03.2010 17:40

Wickyy & Classy píše:čip nepotrebuješ :no: , stačí pas. No a na Slovensku je niečo podobné v rámci Kysuckej orieškyády :dancing: , vlastne už sa to objavuje skoro na každej takejto akcii, no ale také oficial, špeci zamerané len na triky ešte nie :ua: .

práve som sarozhodla (samozrejme záleží od súťažiacich), takúto disciplínu budeme mať aj u nás na Haw Show :no:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Trickdogging

Poslaťod wewerica » Štv 18.03.2010 18:26

inak myslim ze u nas na orieskiadach sa to vola ,,ukaz co vies" alebo ,,zaujimave kriky" alebo tak :lol:
inak keby bolo nieco na slovensku a blizko prisli by sme aspon pozret :jop:

wickyy to poznam ze si zabudla vacsinu trikov co viete :lol: ako na tom orieskovi co som tancovala a v sekunde som zabudla co vie a stale len skakal :pac: )
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Trickdogging

Poslaťod LadyTrixiKe » Str 28.04.2010 21:25

Bol by zaujem u sutaz (prvy pokus) v KE ? Niekedy v auguste alebo septembri - musim pozriet do kalendara planovanych akcii kedy bude volny vikend pre psickarov :D .... pytam sa len orientacne zatial
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Trickdogging

Poslaťod Kikz » Str 28.04.2010 21:26

:lol:
:pac: :ua: a dačo bližšie ? :plac:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Trickdogging

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 28.04.2010 21:29

najbližšie miesto alebo čas ? :ha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Trickdogging

Poslaťod Roryanne » Str 05.05.2010 10:44

Je to zaujimave, ale nepochopila som či je to teda tak, že sú tam presne stanovené triky alebo je to volny vyber a pocet trikov, ktorý mozes spravit do nejakeho limitu???
Obrázok
Roryanne
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 458
Bydlisko: Pezinok / Zvolenská Slatina

Re: Trickdogging

Poslaťod Macush » Ned 09.05.2010 7:11

Uvidíme keď budú ďalšie info presný čas, miesto atď..
Ale keďže to bude na druhom konci Slovenska, neviem neviem, ale radi by sme sa zúčastnili... :ua:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy