Trickdogging

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Trickdogging

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 20.09.2009 21:30

áno, ja som si tiež spočiatku myslela, že sa jedná o to, čo pes vie, niečo originálne, alebo koľko toho vie. No som rada, že sa vôbec niečo také organizuje, a že to nieje len drezúra pri nohe :lol: , proste je to o vynaliezavosti a hlavne o srande. Podľ a mňa z toho urobili súťaž len kvôli tomu, aby sa predviedli aj psi, čo vedia veci trošku inak, a že so psom nikdy nieje nuda :no:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Trickdogging

Poslaťod Lucy » Pon 21.09.2009 13:43

Posudzovať úplne rozdielne triky je absolútne nemysliteľné, to už máš ako tance, až na to, že predvedieš len jednu vec, a ako má potom porota určiť víťaza?
Bolo by to maximálne neobjektívne. Veď už len pri tanci je to dosť subjektívne často...a to tam toho predvedieš oveľa viacej.
Ja beriem trickdogging ako fajnú náplň pre tých,čo si netrúfajú na tanec,kvôli choreografiám,alebo ako takú prípravku na DD. nehovorím, že tento môj postoj je správny,ale to už bude asi nejaká profesijná deformácia :angel:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Trickdogging

Poslaťod Erája » Pon 21.09.2009 19:18

Jo to máš pravdu, ale jak cheš zase posuzovat tohle? Např. beagl vs. černej NO, bígl má mnohem větší šanci vyhrát, páč je prostě roztomilejší. Absolutně netuším, podle jakých kritérií to budou posuzovat. A co se týče toho mého "nápadu", to by podle mě vedlo k používání fantazie o mnoho větší, než při DD, tam máš, pokud vím, předepsané cviky, choreografie je na tom nejtěžší, avšak můžeš to celé postavit "jen" na couvání psa, pokud je v tom dobrej. Ale DD ti nedá prostor pro "opravdové" triky, bohužel teď mě napadne jen: pes na zádech a tak jedete na kole nebo malování. Jistě, dalo by se to do DD zapojit, ale už by to podle mě narušilo právě ten tanec. LAe je to vše samozřejmě o tom, jak se na to díváš :yes:
Erája
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423

Re: Trickdogging

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 21.09.2009 20:36

neviem o tom, že by v DD boli predpísané nejaké prvky... kľudne to celé môže byť postavené na trikoch, ako krívanie na zadnú, vyzliekanie šiat :heh: , čo ja viem? :ach: , jazda na skate sa dá tiež použiť :no: . Zaberie to síce čas, ale prečo nie?
nepochopila som "malování" teda viem, čo to znamená, ale ako trik? čičo? :lol: .
Myslím, že takéto súťaže ani niesú o tom, čo pes vie alebo, čo je lepšie. Proste je to sranda, a mala by sa hodnotiť hlavne psia ochota spolupracovať, presnosť a spolupráca :no: .
Darmo bude pes robiť stojku na predných, ak pri tom naň ho bude psovod vrešťať a naliehať, ako pes čo sa bude snažiť zo všetkých síl, ale nedarí sa mu to. Je to vidieť a nejde ani o úspech ako o snahu :nwm:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Trickdogging

Poslaťod margot » Štv 24.09.2009 15:49

pozerám, pozerám, celkom ma to zaujalo..mohla by to byť sranda... možno by sme niećo aj budúci rok vyskúšali :smile:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Trickdogging

Poslaťod Wickyy & Classy » Štv 15.10.2009 17:04

mám otázku: tá súťaž sa koná na tom istom mieste ako tá z DD?
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841


Re: Trickdogging

Poslaťod Katarinka » Štv 05.11.2009 11:42

neuveritelne. tie videa su uzasne.
ahojte vsetci. uz par krat som navstivila tieto vase debatky ale este som sa neodvazila sem pisat.
mam 5,5 mesacnu NO. velmi by som s nou chcela robit nejaky sport a toto ma dost zaujalo, lebo ja niesom moc na robenie zostav v DD. aj ked som to nikdy neskusala ale neviem si to predstavit. ale moja mala je hrozne pojasena a velmi tazko sa na nieco sustredi takze to mame vesele :lol:
ale ako tak citam tak mame najvyssi cas s niecim zacat ak sa tomu chceme venovat nie len doma v obyvacke.
ked som zbadala to prve video, tak som sa rozhodla vam napisat a tak sa trosku k vam pridat. a ak ste niekto z BA tak sa mozno aj stretnut a pokecat ako zacat a tak. chystate sa niekto do toho rakuska? chcela by som to vidiet na vlastne oci a nieco sa naucit :o)
Katarinka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 110
Bydlisko: Bratislava

Re: Trickdogging

Poslaťod Lucy » Štv 05.11.2009 13:43

Ahoj, super,že máš záujem! :lol:
Do Rakúska ideme - v sobotu bude súťažiť Viky a v nedeľu ja.
A s Ba sme prevažne všetci,takže kedy len chceš.
Z akej si časti?
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Trickdogging

Poslaťod Katarinka » Štv 05.11.2009 13:45

my sme v petrzalke, ale v podstate nemame problem sa prepravit nikam. ja robim na smeny takze s casom je to horsie ale dnes a zajtra mam volno. potom trcim cely vikend v robote.
a do viedne ides na oba dni? by som sa mozno pridala ak by som mohla.
Katarinka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 110
Bydlisko: Bratislava

Re: Trickdogging

Poslaťod Lucy » Štv 05.11.2009 13:48

Parada :smile: ...inac dnes mam volno aj ja keby ze mas chut na nejaku rychlo vencovacku :no:

Ja osobne budem vo viedni oba dni, v sobotu len tancujem,to idem tak na otocku,lebo vecer mam nejake tie spolocensko-skolske povinnosti a v nedelu rano zasa utekam naspat.
Cize na trikoch budem len v nedelu.
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Trickdogging

Poslaťod Katarinka » Štv 05.11.2009 14:55

v sobotu by som sa rada pridala ak by som mohla.
Katarinka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 110
Bydlisko: Bratislava

Re: Trickdogging

Poslaťod Katarinka » Str 25.11.2009 23:45

v sobotu ideme do viedneeeee jupi jupi tesim sa :lol:
Katarinka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 110
Bydlisko: Bratislava

Re: Trickdogging

Poslaťod Kikz » Pia 08.01.2010 15:22

Ináč ako, boli ste tam?? Ste sa ani nepochválili :lol:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Trickdogging

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 08.01.2010 21:42

aha, ja som total zabudla :ha: :ach: . No bolo to super, až na to, že som zabudla 3/4 trikov, čo som im chcela ukázať :ua: , ale to som celá ja :pac: . Som si aj spísala paierik s prvkami, ale v tom zhone som ho nakoniec nechala na stoličke, a potom to aj tak dopadlo :heh: . No a tak sme aj skončili na poslednom mieste :heh: . Ale o rok im to "natrieme"! možno :ach: :ha: . No za to som bola spoň prvá závodníčka z SR :heh: , tak aspoň niečo, no ale mohli sme sa predviesť aj v lepšom svetle :ua: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy