Dog diving a dockdogs

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Dockdogs

Poslaťod AlicaGGG » Uto 23.06.2009 15:35

nasa tiez len po brusko...preto nam aj vsetky lopticky ostavaju vo Vahu :ha: neodhadnem vzdialenost a lopcika uz plava dolu brehom :lol: a niekto mozno caka za zatackou z tam ich zbiera :pac:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Dockdogs

Poslaťod Bára » Uto 23.06.2009 15:37

No tak u nás vo Vojke je jazero, je to v podstate v rekreačnej zóne, možno by sa aj dalo, ale to by sa trebalo kontaktovať s niekym kompetentným a dohodnúť podmienky... Možno by neuškodilo nájsť nejakého sponzora, zavolať telku, nech natočia reportáž, nech sa to rozbehne... hudba, bufet... ale to už je trochu väčšia organizácia... Je tu niekto, kto má s takýmto niečim skúsenosť? :ach:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Dockdogs

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 23.06.2009 15:54

mozno by si chcela aj trosku vela ( s tymi nasimi SR dog sportami :ua: ), no za pouks to urcite stoji :jop: . Ja bohuzial nedokazem pomoct, ale vrelo ocakavam propozicie :jop: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dockdogs

Poslaťod Bára » Uto 23.06.2009 16:03

noo viem, že na Slovensku to je oničom, to je jasná vec... ale tak za pokus to stojí... I keď ja sa pohnúť neviem, neviem čo a ako robiť... :ach:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Dockdogs

Poslaťod luciaabesy » Uto 23.06.2009 18:37

Wickyy & Classy : Besy je asi taká prefíkaná ako tvoja :lol: ďaleko nepojde , račej si počká alebo si najde najkratšiu cestičku po naplytšej vode a tade sa k aportiku dostane :ha:
‎...v životě přítel pravý,
jenž první víta, brání do únavy,
jenž nikdy svému pánu neodvyká,
proň bojuje a žije, pro něj dýchá,..
luciaabesy
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: okr. Nové Mesto nad Váhom

Re: Dockdogs

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 23.06.2009 19:37

hej, niekedy az prilis prefikana :heh: :haha: :pac: :pac: :pac:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dockdogs

Poslaťod Poca » Uto 23.06.2009 20:02

luciaabesy píše:waaau , o tomto som ešte ani nepočula ale zapáčilo sa mi to .. lenže mam problém .. moja vlčiačka vodu moc nemá v láske .. ako malá do nej spadla a od vtedy tam moc nechodí :plac: ... síce pláva a aportuje ale skoky u nej nehrozia :plac: nemohli by ste mi dakto poradiť ako by som ju presvedčiť , že pri skoku sa jej nič nestane ?? ... som ochotná skočiť aj spolu sňou ak ju potom ten strach prejde ..


aj moja sa naucila tak ze skakala so mnou. ked nema inu moznost ako sa za mnou do vody dostat.

Obrázok
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Dockdogs

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 23.06.2009 20:12

super foto :jop:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dockdogs

Poslaťod luciaabesy » Str 24.06.2009 5:47

poca : ... taký detail , to prídeš k nejakému jazeru a skáčete doňho :lol: ? ... znie to super ale pochybujem že sa mojej sučke bude chceť :lol:Obrázok
‎...v životě přítel pravý,
jenž první víta, brání do únavy,
jenž nikdy svému pánu neodvyká,
proň bojuje a žije, pro něj dýchá,..
luciaabesy
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: okr. Nové Mesto nad Váhom

Re: Dockdogs

Poslaťod lucik » Str 24.06.2009 5:58

na festivale v Jaslovskych Bohuniciach byva sutaz v skakani pupkacov do vody.. normalne ludi.. co tak prihlasit tam psy a zacat tam? :heh: ja som chcela uz minuly rok, len som sutaz premeskala, niekde sme sa zakecali :heh:
http://www.festbohunice.sk
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Dockdogs

Poslaťod iva » Str 24.06.2009 8:07

jeeeej, take by sme aj my skusili....mozno to mame aj v krvi, kedze Fly-ina mama Wilee sutazila na animal planet v Long jumpe
http://www.youtube.com/watch?v=FtgbzfisVjY ...kvalita nic moc, co uz :ua:
v krvi mame aj toto, tak mozno budeme aj nejake podklady z dna jazier niekedy vyberat :lol:
Obrázok
Working testy - šport na zamestnanie hlavičky retrieverom :-)
iva
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 136
Bydlisko: Borský Mikuláš

Re: Dockdogs

Poslaťod lucik » Str 24.06.2009 8:28

uz som sa zlakla, ze to v tom bazene je Flyicek :lol:
ivi, ideme na festival a ukazeme to pupkacom? :jazyk:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Dockdogs

Poslaťod Amaguk » Str 24.06.2009 9:14

Poca píše:
luciaabesy píše:waaau , o tomto som ešte ani nepočula ale zapáčilo sa mi to .. lenže mam problém .. moja vlčiačka vodu moc nemá v láske .. ako malá do nej spadla a od vtedy tam moc nechodí :plac: ... síce pláva a aportuje ale skoky u nej nehrozia :plac: nemohli by ste mi dakto poradiť ako by som ju presvedčiť , že pri skoku sa jej nič nestane ?? ... som ochotná skočiť aj spolu sňou ak ju potom ten strach prejde ..


aj moja sa naucila tak ze skakala so mnou. ked nema inu moznost ako sa za mnou do vody dostat.

Obrázok


i tak se da :yes:
http://amaguk.rajce.idnes.cz/Brezova_Ju ... G_5086.JPG
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Dockdogs

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 24.06.2009 20:09

iva píše:jeeeej, take by sme aj my skusili....mozno to mame aj v krvi, kedze Fly-ina mama Wilee sutazila na animal planet v Long jumpe
http://www.youtube.com/watch?v=FtgbzfisVjY ...kvalita nic moc, co uz :ua:
v krvi mame aj toto, tak mozno budeme aj nejake podklady z dna jazier niekedy vyberat :lol:
http://www.blazinlake.com/wilee/wilee4.jpg


no teda, to fakt cumiiiim :oo: . Naozaj super. Toho je ozaj skoda neviuzit, ked uz to mate v krvi :yes: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dockdogs

Poslaťod kenny » Štv 25.06.2009 18:14

Ahojte..no môj pes je šialený vodný pes..plával by v neh donekonečna a minulý rok dokonca aj skočil z móla čo som sa čudoivala, ale teraz mi tam nechce skočiť. Tak, keď budú 30° horúčavi sa vybereme k vode trénovať. Hádam nám to víde.
kenny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Moravské Lieskové

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy