Triatlon so psom

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Triatlon so psom

Poslaťod pigie » Sob 01.11.2008 7:06

zeane píše:pigie, sleduješ, ako sa plní nafukovačka?

Offtopic: Pre nas ziaden problem :lol: Ked pes utiahne mna, utiahne aj plnu nafukovacku spolocenskych plemien :lol: A medzi nami, ja by som taku foto naozaj mala rada v svojej zbierke :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Triatlon so psom

Poslaťod antenka » Ned 15.02.2009 15:22

je toto este aktualne? a je niekde aj nejake oficialnejsie info? ja by som slaaaaaa
Pes nikdy neurobí chybu.Je to pes a robí,čo robí,lebo je pes a myslí ako pes.Ste to vy,kto robí chybu,pretože ste ho nevycvičili,aby robil to,čo chcete.Alebo ste zle posúdili,čo je schopný robiť.Takže ak niekto v týme urobil chybu,ste to vy,nie pes.
antenka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131
Bydlisko: Martin

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Poca » Ned 15.02.2009 15:47

aktualne to bude ak by bol zaujem. Zatial to zrusene nieje.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Triatlon so psom

Poslaťod antenka » Ned 15.02.2009 16:42

oki, tak sa predbezne hlasim (ale len ak to bude cez prazdniny)
Pes nikdy neurobí chybu.Je to pes a robí,čo robí,lebo je pes a myslí ako pes.Ste to vy,kto robí chybu,pretože ste ho nevycvičili,aby robil to,čo chcete.Alebo ste zle posúdili,čo je schopný robiť.Takže ak niekto v týme urobil chybu,ste to vy,nie pes.
antenka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131
Bydlisko: Martin

Re: Triatlon so psom

Poslaťod katarina » Str 18.02.2009 16:38

tak aj ja hlasim zaujem .uz aby som zacala trenovat .pes v pohode, ale ja som na tom dost biedne :ha: hlavne ze nas to bavi
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Sim » Str 18.02.2009 19:30

a ja mam dedinky velmi blizko :lol:
a ked by som neprisla na cely cas tak na jeden den urcite
Perlu ako som si vsimla velmi bavi behanie
(plavat sme este neskusali :ua: )
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Triatlon so psom

Poslaťod katarina » Pon 16.03.2009 20:14

mna napadlo - dá sa tam bike pozicat? lebo inak rozmyslam, ze zacnem trenovat aj nastupovanie do vlaku - ja+pes+bike+obr batoh :ach: :ha:
a este
"Kedy: posledny junovy tyzden (v pripade velkeho zaujmu skolopovinnych prvy julovy)"
som sice skolopovinna ale urcite by som isla v juni, ved posledny tyzden je aj tak taky "salámistický" :joint: ..na prazdniny neviem nic povedat urcite ...
no a asi som moc zvedava (hlavne nedockava) :hi: ale aky je ten zaujem aj inde, ked mozem vediet ?
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Sunny » Pon 16.03.2009 23:39

No, zakladateľka témy je mimo net, takže ti nemôže odpovedať. Ale ja to skúsim nejako vyzistiť, či a čo a kedy a potom to sem hodím.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Keary&Adeen » Štv 19.03.2009 20:48

Ahoj vsetci..

Triatlon so psom je super vec!!! Je to drina, ale hlavne zabava pre psika.. Z vlastnych skusenosti viem, ze pes to zvladne skoro vzdy, vacsinou my ludia mame problemy :lol:

Triatlon poriada pravidelne uz dlhe roky ZKO Sadska v CR, je to super zavod, tiez som sa raz zucastnila, super zorganizovany, pekne ceny, prijemny ludia aj prostredie a hlavne prijemny teren pre psikov!!!

Mimochodom nasa brigada (viacej na www.zachranari-pardubice.cz) bude tento rok organizovat 2. rocnik zavodu "Zelezny psovod". Je to tiez trialon. Povodne vychadzame z vykonostnych skusok brigady, pretek je pristupny aj verejnosti, len s malymi upravami. Pre inspiraciu pridavam limity pre verejnost a ako jeden z organizatorov vas vsetkych srdecne pozyvam!!!!

Datum: 06. 07. 2009
Miesto : Stéblová (u Pardubic)

Vsetky podrobnosti najdete uz coskoro na webe www.zachranari-pardubice.cz
Minuly rocnik sa velmi vydaril i ked bolo asi 10 stupnov a prsalo! :lol:

1. stupen 100 m plavání 5 km kolo 1 km beh
2. stupen 500 m plavání 10 km kolo 5 km beh
3. stupen 1000 m plavání 10 km kolo 10 km beh

Ak by ste niekto mali zaujem pomoct s organizaciou triatlonu na Slovensku, tak kludne napiste.. velmi rada pomozem, nie je to jednoducha zalezitost a kazdy kto sa pusti do organizovania nejakej akcie je borec a ma moj obdiv.
U nas makali vsetci kto mali volne nohy ruky.. :smile:
Keary&Adeen
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 119
Bydlisko: Pardubice

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Aris » Sob 21.03.2009 19:23

Vybehnúť na Geravy :oo: ? Bola som na Geravách a mala som čo robiť aby som pevne stála na nohách a nieto ešte vybehla hore( ak je to vtip tak je podla mňa dosť blbý)
Offtopic: Pamätám sa ako všetci sedeli v bundách na brehu a len ja+pár ludí sme liezli do 17stupňovej vody :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Poca » Sob 21.03.2009 19:48

Jasne ze by sa nebezalo na Geravy, tiez som tade isla.. ani psy nemusia plavat znak, ale ta voda je v lete super a da sa zvladnut.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

zelezny pes

Poslaťod katka*beny*leo » Uto 26.05.2009 21:06

ak mate nejake info prosim vas tak ich sem piste vsetko co viete mi totiz nevieme nic a chceli by sme tam ist............kde to byva? :nwm: kde mozem najst propozicie? :nwm:
Obrázok Obrázok
katka*beny*leo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: revuca

Re: zelezny pes

Poslaťod Roman/ Delly » Uto 26.05.2009 22:13

Skús sa pozrieť na túto akciu :oo:

viewtopic.php?f=49&t=5695
Z tej správnej cesty nikdy nezídeš, keď budeš konať podľa svojho citu a svedomia. (Goethe)
Roman/ Delly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 306
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: zelezny pes

Poslaťod katka*beny*leo » Uto 26.05.2009 22:57

hej to som si uz pozerala .........ak sa podari tak pojdeme..........ale chcela by som ist aj na zelezneho psa....teda ak toto neni to???alebo to je nejaky dalsi triatlon? :nwm: :nwm: :nwm: :nwm:
Obrázok Obrázok
katka*beny*leo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: revuca

Re: zelezny pes

Poslaťod Poca » Str 27.05.2009 20:34

http://www.bering.estranky.cz/clanky/o- ... nu-se-psem
here you are Katrin.. a este pripominam ten vycvikovy tabor ktory sa bude konat prvy julovy tyzden na Dedinkach
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy