Triatlon so psom

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Amaguk » Pon 27.10.2008 15:51

zeanka, predstava Huga ako zivej nafukovacky ma prave uprimne rozosmiala :jop: :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Triatlon so psom

Poslaťod livia333 » Pon 27.10.2008 15:52

Sunny píše:No my sa fakt musíme nejako zraziť dokopy - my máme pre zmenu odskúšaný beh a Gili ťahá ako o život :smile: Na jar to skúsime aj s bikom. By sa naše baby mohli od seba učiť :no:


Tak to sa teda naozaj musime :no: Bicykel doma mam :yes: pomaly aj zapraseny :hi: tento rok som ho nestihla ani vytiahnut kvoli uceniu (esteze sa vzdy nejaka ta vyhovorka najde :ach: ), ale na buduci rok velmi rada a o to viac, ak bude s kym. :lol:
livia333
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 341
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Silwuska » Pon 27.10.2008 15:53

Jupii...to si viem zivo predstavit...maly miluje vodu (hlavne s kaluzi), beh a bycikel mu urcite problem robit nembude :jop: poca super napad :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Poca » Pon 27.10.2008 16:00

Na biku to nebude vela nejake 4 - 5 km, bude leto, upravi sa to podla schopnosti, nejako sa dohodneme, preto chceme spravit toto skusobne, aby sa aj urcili nejake pravidla. Kazdy pes je lepsi v niecom inom, tam sa bude brat sucet casov, takze sancu ma kazdy aj ked jeho pes je v niecom slabsi.
Myslim si ze ked niekoho nieco z toho nebavi, tak pri sutazeni ho zacne, Briu tiez sporty velmi neberu, ale ked sutazi, tak sa chce vytiahnut pred ostatnymi.
A termin by som navrhovala posledny junovy tyzden, lebo zaciatkom jula sa na Dedinky nahrnu ludia a nebude kde sutazit.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Sunny » Pon 27.10.2008 16:07

Že nafukovačka :haha: Tak to nemá chybu, Gili by sa určite nesťažovala. A družstvá taky super, to by sme im všetkým natreli :joint:
Ako tak kukám, mohla by sa tam zliezť zaujímavá partia. Super nápad Poca, ak sa to len trochu bude dať, tak prídeme. Uvidíme, ako nám na budúci rok dajú dovolenku (firma sa vyžíva v dirigovaní povinných dovoleniek).
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 27.10.2008 17:05

a miesto? to chcete ako týždeň ten výcvikový tábor?a čo mi školoupovinní? :nwm:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Mayaa » Pon 27.10.2008 17:22

Poca píše:Plánujeme v lete skúsiť triatlon so psom, ale potrebovali by sme zistiť záujem. Kto o tom nečítal a nevie o čo ide, tak triatlon pozostáva z plávania, jazdy na bicykli a behu so psom. Vzdialenosti sú upravené aby to psíci a ich majitelia zvládli. Preto by sme v lete chceli niečo také skúšobne zorganizovať, aby sme zistili na čo psíci majú a či by bol záujem o takúto súťaž aj na Slovensku. Ak máte k tomu ďalšie otázky, pýtajte sa.

Výborný nápad! :jop: Možno by sme sa aj pridali, s behom a plávaním sú naši na tom vynikajúco, bicykel+pes sme zatiaľ neskúšali, ale ani s tým by nemusel byť problém - na jar práve chceme otestovať aj bicykle, tak do leta snáď pokročíme. :smile:
www.RAVENFIELD.eu
Flat Coated Retrievers
Mayaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416

Re: Triatlon so psom

Poslaťod livia333 » Pon 27.10.2008 17:33

takze ak by sme mali zaujem, nemusime nieco doma trenovat :ha: ako plavanie a tak... lebo na povel, neviem neviem, ci by Ady plavala tym smerom, kt. by som chcela...Inak sa mi to pozdava. Aj ked, dovtedy este daleko..a kedze som cerstvy absolvent hladajuci si pracu :aaa: neviem zarucit, ako to bude v juni. No ak sa dam na skolstvo, tak s junom to vyzera u mna biedne. Ale zatial by som zaujem mala :jupi: (ako nezamestnana :haha: )
livia333
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 341
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 27.10.2008 19:05

Podľa mňa pravidlá určovať netreba, pravidlá už vymyslené sú, stačí niekde nahlaidnuť do súťažného poriadku. :jop:

Skúsim to niekde vykopať, lebo napr. určite tam je napísané aj to, či pes ide pri biku, alebo smie bike ťahať, čož je podstatný rozdiel v čase.

Offtopic: Hmm, žeby sme absolvovali socializáciu na nafukovačku? :lol:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Iwka » Pon 27.10.2008 21:42

a mohli by byt zmiesane druzstva - ja by som sla s hugom - viem celkom fajn plavat, 2roky som to trenovala... a megg by mohla ist na beh :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Rehssi » Pon 27.10.2008 21:49

genialny napad! :lol: Velmi rada sa zucastnim! Prdlik este radsej :jupi: Ziadna disciplina nam problem nerobi, uz aby boli prihlasky :lol:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Triatlon so psom

Poslaťod zeane » Pon 27.10.2008 21:51

Offtopic: :lol: ja tak jedine za Huga ako prírodný plavák... Pardon, za nafukovačku :lol:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Bibiana » Uto 28.10.2008 0:02

Waw, to vyzerá ako super nápad! Poca :jop: :poklona: My sa dovtedy naučíme vo vani plávať a potom sa rady pridáme, beh a bike zvládame :aaa:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Poca » Uto 28.10.2008 7:58

Miesto (teda ak som este nepisala tak) Dedinky - Slovenský raj. Viem ze pravidla netreba vymyslat, akurat mam pred sebou casak kde sa o tom pise "psí kusy 11/2008". Ide len o upravenie dlzky trati aby to vyhovovalo co najviac ludom.
Ulf jasne ze pes moze tahat.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Triatlon so psom

Poslaťod Mayaa » Uto 28.10.2008 11:20

Uveď sem k téme pár základných informácií z článku ako riadnu citáciu s odkazom na autora, názov článku a prameň,
a kto chce, ten si časopis buď kúpi alebo si môže obstarať kópiu článku napríklad v knižnici. :smile:
www.RAVENFIELD.eu
Flat Coated Retrievers
Mayaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy