Plávanie a vodná záchranárčina

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod hruska » Str 14.09.2011 21:10

Foxica po lete a castom kupani "smrdi" (v uvodzovkach, lebo mne psina nesmrdi :hi: ). Este aj teraz ju kusok citit a to vo vode par dni nebola. Mne to nejak nevadi, ale inym mozno ano, co s tym? "Odpachne" casom?
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod Bee House » Str 14.09.2011 21:13

Podla mna by mala odpachnut, ak sa teda uz nebude kupat. Neviem ako to maju psici s dlhsou srstou, ale mojej sa zo srsti celkom dobre odvetravaju neziaduce pachy. Napr. ked sa vyvala v :kak: , okupem ju, potom sice este posmrdkava, ale po par prechadzkach sa to pekne vyvetra :smile:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod hruska » Str 14.09.2011 21:23

Offtopic: to, ze ona minuly rok nesmrdkala, ale to plavala menej. Teraz sme leto poriadne vyuzili, plavala vela a casto a tak to teraz vyzera. Hlavne, ze sa vyplavala :lol: Uvidime, ci sa odsmrdi :)
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod Bee House » Str 14.09.2011 21:26

Offtopic: prinajhorsom si na ten smrad zvyknes. A v zime, ked bude mrznut, ani smrdiet nebude :ha:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod hruska » Str 14.09.2011 21:29

Offtopic: ale sak mne to nevadi, ona mi furt vonia :hi: Len mi je blbe, ze ju nechavam vyhladkavat ludmi a parada, ked im potom ruciska smrdia :pac:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod pigie » Štv 15.09.2011 6:19

Tak Hugo teda neodpachne :heh: Toho musim vykupat aby to prestalo. Ale on ma aj svoj specificky pach, ktory vacsine ludom smrdi, aj ked sa nekupe vobec, takze ja to absolutne neriesim :heh: (Asi preto ma susedia "miluju") :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod hruska » Štv 15.09.2011 8:23

Pigie, mne by vonal, macko krasny :smile: Mne proste ta psina vobec nesmrdi, jasne, ze taki dedinski chlpaci vedia smrdiet totalne, ale nie je to nieco, co by mi extra prekazalo. Inak, opicu som nedavno samponovala, ale nepomohlo to, aj tak ten pusik citit.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod pigie » Štv 15.09.2011 9:27

Ja taky tak, pokial sa to zrovna nevyvalalo v comsi, tak ja ten psi pach zboznujem :hi:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod Nanda » Pia 06.01.2012 20:27

Mikyno tiež rád pláva. Aj aportuje rád z vody. :no: Čo ma teší ale jemu už ušli 2 hračky kdesi dole do Teplíc :au: :lol:
Ale najčastejšie pláva v potoku lebo nemáme toľko príležitostí ísť niekde na Váh alebo jazerá. Ale neviem prečo, jeho baví do tej vody skákať. Skočil zo spádu do vody skoro 1.5 m. Očividne vodu miluje! :yes:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod Nadinka » Ned 17.06.2012 19:17

Ahojte,

kedze uz prisli horucavy, takaj sme sa isli kupat, ale nasa fenka, sa len namocila, ked sme ju chceli dat plavat tak nerobila nic so zadnymi nohami, da sa pes nejako naucit plavat?mate nejake rady, tipy a triky????

dakujeeeem
Nadinka
Snoopy
 
Príspevky: 116

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod Cathie » Pon 18.06.2012 16:44

Skusila by som ju vziat do vody, kde nedociahne a ucila ju tam, aby plavala (aj ked len prednymi), ked jej clovek pridrza ruku pod bruchom. Ked bude takto v pohode plavat dookola, skusila by som jej jednu ruku nechat pod bruchom, druhu ruku dat pod predne packy, aby sa nimi akoby "chytila" tej ruky (neplavala nimi) a tahat ju trochu dopredu. Ak nezacne vtedy zaberat zadnymi, skusala by som malinko popustat ruku spod brucha. To by ju mohlo naviest k pouzivaniu zadnych :smile: Pripadne keby sa stale nechavala iba tahat vami, tak by som skusila to iste, ale bez tahania dopredu - takze ked bude chciet nieco spravit (niekam sa dalej pohnut), bude mat na pohyb volne iba zadne.

Vsetko to chce ale trpezlivost, hlavne treba dovtedy skusat to plavanie s rukou pod bruchom, kym neuvidite, ze vam fenka veri. Ak tam ta dovera nebude, tak bude zbytocne panikarit a mozete jej tu vodu znechutit.
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod pigie » Pon 18.06.2012 21:07

A najlepsie by bolo ju tam dostat tak, aby ani nevedela, ze plava. Ale ked uz skusat, tak vo vode, kde nedociahne zadnymi na dno... mam pocit, ze to zacina byt nova moda - ucit psa plavat :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod Nadinka » Uto 19.06.2012 8:21

Ok baby dakujem skusim to tak....jasne, ze nenasilne, potom by som s nou uz nepohla....ja chcem aby z toho mala radost...a ked nebude chciet co uz no.....ani neviete aka som bola prekvapena ze to nevie....ale zas kto vie co si prezila kedze je z utulku, najprv vodu nechcela ani citit, teraz tam aspon troska vlezie...
Nadinka
Snoopy
 
Príspevky: 116

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod Cathie » Uto 19.06.2012 17:11

pigie píše:mam pocit, ze to zacina byt nova moda - ucit psa plavat :ua:

A tak dovody to svoje ma. Nie ze by viac psov "nevedelo" plavat, podla mna je to o tom, ze sa ovela viac radi so psami chodit plavat - kvoli klbom, kondicke, vzniklo plno hraciek do vody, sporty.. tak plavanie ludia riesia aj u psov, ktori by mozno nikdy plavat ani nezacali, lebo k vode by vztah nemali a nikto by to neriesil, proste by k vode nechodili. :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Plávanie a vodná záchranárčina

Poslaťod pigie » Uto 19.06.2012 19:12

Heh, tak ja neviem. Ja som zila asi v inom svete, vsetci psi s ktorymi som sa stretala plavali... Teraz sa uci plavat aj stena fundlaka... Nemyslim, ze to je len v tom...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy