Flyball

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Flyball

Poslaťod Haleth » Sob 10.11.2012 21:50

No dobre, asi budeme musieť prísť, pretože mi nie je všetko úplne jasné :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Flyball

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 10.11.2012 22:22

to faaakt? a to som sa snažila, čo najjednoduchšie napísať :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Flyball

Poslaťod Anavi » Sob 10.11.2012 22:35

Ak by sa dalo tak rpídeme aj my pretože tiež som tomu nepochopila .. :ha: ..ja som ťažký kaliber a môj pes tiež :angel:
Sny sú na to , aby sa splnili .
Anavi
Hafan
 
Príspevky: 583

Re: Flyball

Poslaťod Lea a Stew » Sob 10.11.2012 22:40

ani aj som tomu nejak moc nepochopila:D ale navadi, my to zvladneme :D
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Flyball

Poslaťod Haleth » Sob 10.11.2012 22:47

Tak niežeby som vôbec nepochopila, ale tak trt toho asi nacvičíme bez boxu :heh:
Ale ak som to dobre pochopila, tak na začiatok si môžme nacvičiť tie odbehy, čo je to, čo si dávala na tom videu na začiatku, nie? Točenie už mám zistené :lol:
A inak ako je to s povelmi? Môžu sa dáke dávať alebo nie? Mám to učiť psa na vysielanie dopredu a potom naspäť, alebo ako?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Flyball

Poslaťod Wickyy & Classy » Sob 10.11.2012 22:57

hmmm...keď už tu bolo spomenuté BPD v Brne. Boli behy pre jednotlivcov a aj pre družstvá (dvaja psi) a ja som si tento rok veľmi vyčítala, že som sa tam na mieste niekoho nespýtala, či by niekto nebehal so mnou, pretože jednotlivci nám išli nad moje očakávania...aaa tak ja len, že či by bol o rok (ak budú pravidlá na podobnom princípe) niekto ochotný, kto by sa našiel, že by sa tam náhodou nachádzal a náhodou by sa dal ukecať na to "družstvo" :lol: .

Inak vy trénujete v Trenčíne, že jo? Ak budete organizovať nejakú ekšn, že k vám zavítame a čírou náhodou budete mať znova vytiahnutú dráhu, rada by som zistila, akú bude mať reakciu moja psica na výmenu psov na dráhe...ak sa bude dať :hi:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Flyball

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 10.11.2012 23:06

Wicky: momentálne žiadnu akciu neplánujeme, aspoň o ničom neviem. :no:
Ako som písala, dá sa prísť a skúsiť (samo treba sa dohodnúť s nami, aby sme to aj boli schopné zvládnuť, ak by malo prísť viac psov naraz a nebolo to na úkor našich psov).

U nás nebol problém, teda psi neriešili, ani takí, čo zvyknú. Je však jasné, že to trénovať treba. :no:

Ja osobne povel nemám žiadny, skôr ju hecujem, k boxu psa ťahá nabíjač a od boxu ty. Tam ja väčšinou len kričím meno a viem, že baby aj drž na loptu, ak pes zvykne púšťať.

Ono si treba aj uvedomiť, že toto sú úplne iné prekážky než klasické agiliťácke, takže už aj v tom je dosť rozdiel. Ale zasa je pravda, že to isto ide lepšie psom, ktorý prekážky aj keď len agiliťácke poznajú, vedia čo je hop a napájať prekážky.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Flyball

Poslaťod Anavi » Sob 10.11.2012 23:12

:smile: bude to zaujímavé tak ako naše agility (btw, naše myslím moje a Jeannine :no: ,aby nedošlo k nedorozumeniam )
Sny sú na to , aby sa splnili .
Anavi
Hafan
 
Príspevky: 583

Re: Flyball

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 10.11.2012 23:13

tu je veľká výhoda, že všetku robotu odrobí pes :lol: tu sa mu len musí vysvetliť, čo má robiť a potom viac menej maká už len on. ja vždy rada sledujem ako pes super maká, keď mu do toho neleziem. :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Flyball

Poslaťod Haleth » Sob 10.11.2012 23:14

Jasné, že sú iné, ale tak ako improvizácia by sa dalo na nich trénovať, nie ? Samozrejme výšku a odstupmi podľa pravidiel flyballu.
Podľa mňa na flyballe maká už iba pes :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Flyball

Poslaťod Anavi » Sob 10.11.2012 23:15

Mňa baví behať ale tak pre tenisák čo by Jean nespravila :hi: ??
Sny sú na to , aby sa splnili .
Anavi
Hafan
 
Príspevky: 583

Re: Flyball

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 10.11.2012 23:15

tak podľa mňa ak makajú na agi, tak tu problém nebude. horšie to bude s tou loptou, ale však uvídime nooo :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Flyball

Poslaťod Haleth » Sob 10.11.2012 23:19

O Lyku sa nebojím, skôr o tenisák :heh: Ďalšia vec ma napadla, že my to aj tak môžme robiť iba rekreačne, keďže do Čiech sa nedostaneme.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Flyball

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 10.11.2012 23:21

zasa ďalšia rekreačná, mňa z vás porazí :lol: (aj, keď je mi asi jasné prečo je to u vás tak)
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Flyball

Poslaťod Anavi » Sob 10.11.2012 23:23

A bude problém keď pes neaportuje ? :hi:
Sny sú na to , aby sa splnili .
Anavi
Hafan
 
Príspevky: 583

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy