Posilňovanie s Fit loptou - balance

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lindchen » Ned 08.01.2012 23:17

Na to je ešte priskoro, stál na tom len niekoľkokrát, na tomto konkrétne len dvakrát. Budem informovať.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod vavrena » Ned 08.01.2012 23:37

Ja si myslím, že ak sa človek venuje aj ďalším aktivitám a cvičí tiež aktívne na zemi, tak nejaké väčšie zmeny nepocíti. :nwm: Doby sa po cvikoch na fitlopte naučil stabilite v panáčikovi, ale keďže sme cvičili viac aj na zemi, aj na iných plochách, ťažko povedať, či to bolo len fitloptou. Ale zmena predsa - chalani nadobudli stabilitu, cviky ako stoj, pros, panáčik na zadných im idú na lopte lepšie, a to podstatne, predtým síce spravili, ale triasla sa celá lopta. A stále ju rovnako zbožňujú a najradšej by na nej a s ňou cvičili každý deň :pac: . A to už ju máme vyše roka..?
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lindchen » Pon 09.01.2012 10:27

Súhlasím s vavrenou, že tú zmenu nepostrehne človek, ktorý sa venuje viacerým aktivitám. Naša práca na fitlopte má mať terapeutický účinok (preto má takú veľkú, aby to nebolo preňho tak zhurta), takže zmeny očakávam, uvidíme, aká bude realita.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Dasha » Pon 09.01.2012 22:27

môžem toto robiť aj s labradorom? niekto sa tu vyjadril, že pre väčšie plemená radšej nie.
Evviva Labradores!

... he is the hero of a romantic and mysterious history
Dasha
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 601
Bydlisko: Lúky :)

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Bebis » Uto 10.01.2012 20:25

v Lildi majú od 9.1 akciu na fit loptu aj Physio roll za 9 eur... je tam len jedna cena pri oboch veciach lopta má 65 cm a tá druhá vec 100 x 50 cm... asi pôjdem omrknúť :no:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lindchen » Uto 10.01.2012 20:55

Verila by som skôr značkovej lopte. Boli prípady, kedy "tescolopta" praskla pod psom. Následky si domyslíme.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Bebis » Uto 10.01.2012 21:06

kvalitná nekavalitná, lopta by len tak prasknúť nemala... :hmm: je tam že do 120 kg a to teda psy nemajú, takže jedine, že môže niečo spraviť pazúrom pes, nie? ale ako čítam, tak viacerí na to dávate deky... tak ja nevidím problém :nwm: (btw, možno sa mýlim...) :smile:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lindchen » Uto 10.01.2012 21:12

Nie, veď rob ako chceš :no: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Haleth » Štv 12.01.2012 23:55

Práve som v Metre kúpila fit-loptu, takže som zvedavá, čo na tento nápad povie Lykaňa... Dúfam, že to lopta prežije, má nosnosť 600 kg, bola celkom lacná, no značka sa mi zdá vcelku známa. Dúfam.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod kikula22 » Pia 13.01.2012 10:03

Vedel by mi niekto odporučiť dáke články o posilňovaní s fit loptou? Kľudne aj zahraničné anglické. Lebo už som konečne nakúpila lopty a teraz by som potrebovala dáky program alebo niečo také. Na seminári sme bohužial neboli. :ua:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lindchen » Pia 13.01.2012 10:25

Kika, tuto sú dobré videá (angl.) a TU je link na článok Lérlovej. Inak nezostáva asi nič, len googliť, niektoré články sú na nič, niektoré sú v pohode, škoda, nemám ich linky odložené :ua: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod kikula22 » Pia 13.01.2012 11:31

Ďakujem Lindi , článok poznám a videá vyzerajú byť dobre tak vyskúšame :smile:
Inak som rozmýšlala aj nad TÝMTO . Dá sa to požičať na 14 dní a bude to uložené na internete. Tak ak by mal niekto záujem žeby sme sa mohli dáko zložiť? :nwm:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lindchen » Pia 13.01.2012 11:34

Ako to funguje? Dostaneme link a tam si to budeme pozerať? Nie som proti, len neviem, či mi to vôbec pôjde prehrať, nech do toho nejdem zbytočne :ach: . Takže prečo nie, nejakých 4-5 eur by som do toho zainvestovala.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod kikula22 » Pia 13.01.2012 11:50

Áno funguje to tak že dostaneme link a tam to môžeme 14 dní pozerať. Už som si tak brala veľa DVD (hlavne o skokovej gymnastike od S. Salo) , 14 dní pozerala a robila poznámky Mne zatiaľ všetko fungovalo. :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Priscilla » Sob 14.01.2012 16:29

Tak po vzore Lindy som sa konečne aj ja dokopala k nafilmovaniu nášho fitloptovania. Filmované webcamerou, takže kvalita nič moc.


kikula22, ja by som mala záujem pridať sa to video, ale nie najbližšie dva týždne, mám toho celkom dosť do školy.
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy