Posilňovanie s Fit loptou - balance

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Catqa » Pon 18.07.2011 12:58

Nam vcera dorazila ta dokonala cocka, do ktorej sme sa zalubili na seminari.
http://www.psihratky.cz/hracky-pro-psy/ ... star-35-cm
Takze sa zaciname posilnovat :yes: Zatial sme sa ucili vsetky 4 labky na loptu a udrzat sa tam. Znie to banalne, ale vzhladom k tomu, ze mam tu mensiu loptu (35 cm) a navyse je celkom dost vyfucana (a ja ju nemam cim nafucat :lol: ), je to skutocne narocne.
Skusali sme aj sadnut na cocku a poprosit, ale vydrzat v tejto polohe sa nam podarilo len par sekund, kedze na polovyfucanej lopte sa balanc udrziava ovela tazsie. Ale nech sa dievca snazi, bude to potrebovat do zivota.

Inak, v buducom cisle Pes pritel cloveka by mal byt clanok o fitloptach :smile:

A funny pribeh na zaver :lol: Na krabici od lopty som si vsimla, ze je vlastne urcena pre ludi, tak ze si skusim daky cvik, co je tam odfoteny, len pre tu srandu. Postavila som sa teda chodidlami na loptu, v rukach kliker a pamslky, kedze so to robila medzi cvicenim so psom, a snazila sa udrzat balanc, co nebolo vobec lahke. Ked sa mi to konecne na chvilku podarilo, normalne som si klikla a stastnym hlasom povedala "nooo, sikovnaaaa!" To zdesenie, ked som si uvedomila, ze som sa prave naklikala bol uzasny :pac: Uplne som zdegenerovana z tych psov, mne to vazne nedoslo :lol:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod vavrena » Pon 18.07.2011 13:24

Catqa píše: Ked sa mi to konecne na chvilku podarilo, normalne som si klikla a stastnym hlasom povedala "nooo, sikovnaaaa!"


:haha: :haha: Ešte povedz, že si pred cestou hovoríš nahlas "stoj" a si jasná :haha: :haha:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod sandrejka » Pon 18.07.2011 13:35

A funny pribeh na zaver Na krabici od lopty som si vsimla, ze je vlastne urcena pre ludi, tak ze si skusim daky cvik, co je tam odfoteny, len pre tu srandu. Postavila som sa teda chodidlami na loptu, v rukach kliker a pamslky, kedze so to robila medzi cvicenim so psom, a snazila sa udrzat balanc, co nebolo vobec lahke. Ked sa mi to konecne na chvilku podarilo, normalne som si klikla a stastnym hlasom povedala "nooo, sikovnaaaa!" To zdesenie, ked som si uvedomila, ze som sa prave naklikala bol uzasny Uplne som zdegenerovana z tych psov, mne to vazne nedoslo


:haha: Pekne. :jop: Poslem Ti nejaky kliker, nech mas vlastny aj pre seba? :lol: Inac, ano, to nie su ziadne speci lopty pre psy, su urcene pre ludi. :lol:
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lindchen » Pon 18.07.2011 14:16

Catqa, super :jop: .

Ináááč, ja na obrubníkoch podvedome zastavujem aj keď som bez psa :pac: :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Sabča » Pon 18.07.2011 14:24

Catqa :haha: , citam to tu mame a uplne sa tu rehoceme :ha:
...btw, mne sa parkrat podarilo povedat spolucestujicim vo vytahu ze "pod" pri vystupovani, no a na prechode na zelenej detto :hi:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Catqa » Pon 18.07.2011 16:53

Offtopic: Sasi, ja som jasna uz davno, bavim okolie :lol: Minule som vyberala bicykel z branky, bola som akasi nervozna a on sa cely tackal, zaprel sa mi pedalom o stlpik, otacal sa mi korman, nemestili sme sa spolu cez branku. Ked sa mi to konecne podarilo a sla som branku zamknut, ponad rameno, s prinasratym hlasom som zasycala: "A zostan!!!" :lol:
Dokonca bezne veciam, ktore sa smykaju alebo padaju, pri 25 napraveni velim, aby zostali :lol: A nejden kamarat ci /tka si odomna vysluzili oslovenie "Pašáááák!" Je to proste diagnoza :lol:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod vavrena » Pon 18.07.2011 17:59

Offtopic: Ale asi v tom niečo bude, lebo ja tiež prikazujem ľuďom, aby sadli alebo zostali :angel: . Najväčšia haluz je, že keď to poviem tónom ako pre psy, tí ľudia sa neopovážia pohnúť :heh: . A to pritom pekne ticho precedím pomedzi zuby "zossstaaň"
Včera som už vytiahla pre pacienta fitloptu, ktorá musela byť pre veľký úspech zastrčená medzi fotelu a stenu, aby s ňou psy nemohli hýbať, takto tam ležala chuderka asi dva mesiace :angel: . Nevedela som ju ani nafúkať, lebo lietali okolo a len vyskočiť, vyskočiť, a najlepšie naraz obaja, že ano :ach: . Ja sa teším, že majú z fitlopty takú radosť, ale nechápem, že prečo, veď ich len povelujem tam hore a musia makať :heh: . No ale Herbimu som radšej pomohla hore, lebo som sa bála, žeby skúsil vyskočiť na ňu sám a akurát by sa dodrúzgal. Sadni-ľahni-stoj mu bohate chudákovi stačilo, ale "stoj" robilo fakt problémy :ua: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod katkariinka » Pon 25.07.2011 22:25

My pomalicky trenujeme s fitloptou, zatim nic moc nevieme, ale celkom sa nam to paci :lol:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Sonča & Baffy » Str 24.08.2011 17:28

Ľudia, mám problém. Mám loptu, už sme na nej aj cvičili, ale nemôžeme to rozviť tak ako by som to chcela, pretože tá lopta sa hýbe. A lavór nemáme. Máte niekto tú čočku na BOC?

Catqa - ja napríklad blbnem tiež. (môj vysávač má skvelú odkladačku, bohužiaľ privolanie je trochu kríž a musím mu pomôcť stopovačkou) Keď sa učím hádzať frisbee, chválim sa za dobré body a hovorím si "taaak, za toto si zaslúžim čokoláádku!", potom pochválim psa že je v odložení, a ani neviem ako zase sa chválim..... :D a s ľuďmi sa tiež bavím štýlom "no poď :) " :D
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lindchen » Str 24.08.2011 17:34

No ale veď tá lopta sa každému hýbe, o to tam ide :nwm: . Treba si ju pridržať nohami.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod katkariinka » Štv 25.08.2011 7:58

presne tak, ked si vsimnes moje video, tak z jednej strany loptu opieram o stenu a z druhej strany ju pridrziavam kolenom. :lol:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lindchen » Ned 08.01.2012 21:40

Konečne naše videjko.

"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Margita » Ned 08.01.2012 22:05

to je nejaka ina lopta.ze nie je gulata?
a ti co cvicite zaznamenali ste nejaku zmenu ?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lindchen » Ned 08.01.2012 22:14

Toto je physioroll. Je vhodnejšia pre začínajúcich psíkov, pretože je stabilnejšia.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Margita » Ned 08.01.2012 22:16

aha take som este nevidela :smile: a co tie svaly mas pocit ze sa mu spevnili?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy