Nový vzhľad fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod katkariinka » Pia 06.12.2013 8:04

kraaasne, vyzera to naderne, modra mi vobec nechyba :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod jane982 » Pia 06.12.2013 8:09

ráno to bol trošku šok (to čo mi otvorilo? :smile: ) ale vyzerá to úžasne! a modrá mi chýbala len asi dve minúty..... :smile:
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 145
Bydlisko: Čadca- Trnava

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sandrejka » Pia 06.12.2013 8:10

weron píše:a preco sa "SS" pod fotkami zmenilo na "PM" ?


Počas nasledujúcich dní budeme vychytávať chyby a chybičky, ktoré sa určite vyskytnú, musíme doladiť všetky nastavenia.

weron píše:edit: ked rozkliknem "dalsie smajliky", preco v tom novootvorenom okienku sa treba preklikavat este ? 1,2 dalsi :nwm:


Neviem, ale nevidím v tom žiadny zásadný problém. :smile:
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sandrejka » Pia 06.12.2013 8:12

Nyssa, katkariinka, jane - ďakujem. :yes:
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod weron » Pia 06.12.2013 8:13

netvrdim ze je to problem. len menej klikania :joint: uvidim ako to bude este na telefone, kde je surfovanie po DF menej pohodlne
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod hriva » Pia 06.12.2013 8:37

Ja som len ce mobil a v pohodicke :jop:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Jannka » Pia 06.12.2013 8:39

Krasny apdejt !!! Tesim sa velmi z toho, ze bude forum lepsie funkcne :jop: Vavrene gratulujem, opat vyborna graficka praca :jop:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Snezienka123 » Pia 06.12.2013 8:43

Wow! Až ma v prvom momente myklo, že čo sa mi to otvorilo :oo: :aaa: a kde sa stratilo Dogforum :pac:
Zmena super, celé je to krááásne...no po toľkých rokoch preč modrá...chvíľu budem mať asi problém, kým sa zorientujem :ha:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Mage » Pia 06.12.2013 8:50

niektore ikonky su malo vyrazne ale... hlavne na uvodnej stranke je tazsie viditelne v ktorej teme je novy prispevok a v ktorej nie. inak je to celkom ok zatial :smile: a pozadie je krasne :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sabe » Pia 06.12.2013 9:19

Pekne :) Ale mam par vyhrad - obrazok tlacitka s rankom ma podla mna prilis vela bielej alebo ako to povedat... cele forum je take tmavsie a tam je taka hodne vyrazna svetla farba, taha mi to oci. Neviem ci sa s tym da nieco spravit teda :) To len taka poznamka. Inak teda mi dost vadi ten facebook vpravo. Neznasam to na inych strankach, neznasam to aj tu. Mam male okno, takze ked zajdem mysou na ten kraj tak to STALE VYSKAKUJE. Neznasam ked na mna na strankach nieco takto vyskakuje, je to neskutocne otravne. A este obzvlast u fora to nechapem, to akoze chcete vsetkych presunut na FB, ze je takto propagovany? Pretoze by som cakala, ze forum si chce ludi udrzat u seba... :ach:

Inak farby pekne, header moze byt, aj ked ja teda nevidim ziadne kolie kedze mam male okno teraz.
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod CraObs » Pia 06.12.2013 9:28

jj pre "úzke" monitore je header nudný.. len lístie..
FB na titulke som chcel ja volakedy :haha: keď už je teda nejaký oficiálny, nech je to jasné hneď.. ale kde je a či vadí teraz nevidím, lebo som v práci a som rád že som na nete :D a napr kto je na FB vedel že sa chystá upgrade fora :jazyk:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Noelle » Pia 06.12.2013 9:37

jéééjda, som sa prv zľakla, kde zmizlo dogforum, až ma myklo :heh:, header je krásny, farby mi trochu vadia (ale to je subjektívne - nemám rada "sračkové" odtiene, ale zase, veď jeseň tak čo), teším sa na ďalšie ročné obdobia :yes:. Hlavné je, aby to fungovalo minimálne tak ako predtým.

doplnenie: fíííha, nejako to ide rýchlejšie.
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Cathie » Pia 06.12.2013 9:44

Tlacitko "odpovedat" je fakt uzasne, pridavam sa ku Catqe.. asi budem pisat este viac prispevkov :lol:

Inak pre mna farby, zladenie, header, pismo a vsetko = :jop: Specialne sa mi paci citovanie, super farbu to ma, dobre je to vidiet oproti normalne pisanemu textu. Takisto linky sa konecne nestracaju medzi modrou, ale pekne ich je vidiet.
Kolijky vyzeraju super (Sasi :poklona: ), mne sa to na ntb zobrazuje dobre.

Tesim saaa tu z toho :aaa:

EDIT: akurat si budem musiet zvyknut klikat hore do stredu/vlavo, kedze header nie je natiahnuty hore az na pravy kraj, kam som zvykla klikat, ked som sa chcela dostat na hlavnu stranku.. :angel:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Sabča » Pia 06.12.2013 9:46

:aaa: jeeeeejo! Ze ake prekvapco :ha:
Velmi sa mi novy vzhlad fora paci, ale tak ja som zaujata, nemam rada modru :heh: a este ked pribudne appka na mobil...juch!

Palec hore :jop:
Naposledy upravil Sabča dňa Pia 06.12.2013 9:47, celkovo upravené 1
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sabe » Pia 06.12.2013 9:46

CraObs: fakt? Ja som na FB, ak sa dobre pamatam, tak mam aj like-nutu fanpage dogfora a o ziadnom upgrade som nepocula :ach: ale to asi bude tymi "skvelymi" algoritmami, ktore pouziva FB na zobrazovanie novych prispevkov :ach:
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady